Wydarzenia

CUDOWNE TERAZ – wydarzenie na Mazurach w dniach 30 czerwca – 4 lipca 2021 r.

CUDOWNE TERAZ

wakacyjne spotkanie i warsztaty
z Rafałem Wereżyńskim i z Tobą
w dniach 30 czerwca – 4 lipca 2021 r.

w miejscowości Gorło na Mazurach

Serdecznie zapraszam Was na 5-dniowe spotkanie na Mazurach, podczas którego:
– będziemy eksplorować przebywanie w cudownym stanie obecności TU i TERAZ, czyli poza czasem i myślami z czasu;
– puścimy pozostałości poczucia winy dzięki uwolnieniu utożsamienia z liniowym czasem i w przestrzeni teraźniejszości odnajdziemy POKÓJ;
– zamiast zmagać się z czasem lub zużywać się pod wpływem czasu, nauczymy się nad nim panować poprzez BYCIE w wiecznym TERAZ;
– rozpoznamy, jak zmienić naszą przeszłość w teraźniejszości i jak świadomie i w twórczy sposób tworzyć nową przyszłość

– nie będziemy czekać na Nową Ziemię, na tzw. wzniesienie, czy Niebo na Ziemi, lecz POCZUJEMY, że to wszystko już TU JEST;
– będziemy razem świętować w wibracji wdzięczności, radości i miłości.

Podczas spotkania będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: praktyka obecności, oddech, medytacja, praca/zabawa z ciałem i emocjami, taniec spontaniczny, dzielenie się tym, co nam w duszy gra, a także dobra wspólna zabawa. Będzie to jednak przede wszystkim czas CZUCIA, BYCIA i ŚWIĘTOWANIA w niezwykłej energii z serdecznymi przyjaciółmi. Nie zabraknie również okazji do pogłębiania kontaktu z samym sobą poprzez czas wyciszenia oraz możliwość przebywania na łonie natury.

Dodatkowo:
– Podczas całego spotkania będzie obecne urządzenie Dietera Broersa emitujące częstotliwości 150 MHz (częstotliwość ludzkiego DNA i Słońca) sprzyjające komórkowej przemianie i uzdrowieniu.

– Jednego wieczoru nasi przyjaciele, Ania Zaleska i Robert Stępień zagrają nam koncert: Kąpiel w dźwiękach instrumentów naturalnych: misy kryształowe, misy tybetańskie, bęben szamański, Didgeridoo, kij deszczowy, dzwonki, grzechotki, itp.
– Dla chętnych: możliwość doświadczenia indywidualnej godzinnej sesji z lampami i misami kryształowymi z Elą Schonfeld (100 zł płatne na miejscu na ręce Eli)

– Dla chętnych: możliwość doświadczenia masażów budzących świadomość z Anną Zaleską i/lub Robertem Stępniem (informację o opłatach znajdziecie w ofercie Ani i Roberta – umówić będzie można się już na miejscu).

Cieszę się bardzo na to wydarzenie i spotkanie z Wami.
🙂
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Rafał
P.S. Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji o mnie, zapraszam TUTAJ.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Gorło 2b, ośrodek „MaPa” https://osrodekmapa.pl/

Ośrodek jest malowniczo położony nad spokojnym jeziorem Ułówki. Będziemy mieli do dyspozycji prywatną plażę, pomost, a po uzgodnieniu z właścicielką – także rower wodny i kajak. Będziemy mogli swobodnie korzystać z pokoju wypoczynkowego z bufetem kawowo – herbacianym, a także licznych miejsc odosobnienia zlokalizowanych w obszernym ogrodzie, lasku sosnowym czy też u podnóża jeziora. Czekają na nas także hamaki i leżaki na świeżym powietrzu oraz miejsce na wieczorne ognisko. Położenie ośrodka i jego wielkość (2 ha) zapewni nam dodatkowe poczucie wyciszenia i prywatności. Na terenie ośrodka znajduje się duży bezpłatny parking dla aut. Galeria zdjęć ośrodka

CZAS SPOTKANIA:
30 czerwca – 4 lipca 2021 r.

Zaczynamy w środę 30 czerwca od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 15.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę 4 lipca o godz. 13.00.

ZAKWATEROWANIE:
W ośrodku dostępne są trzy pokoje 2 os. i jeden trzyosobowy (obecnie są zajęte, jeśli mimo to chciałbyś/łabyś być w pokoju 2 lub 3 osobowym, poinformuj nas o tym w formularzu zgłoszeniowym w „Informacjach dodatkowych”, a zobaczymy bliżej daty wydarzenia, czy coś się zmieni), dwa pokoje 4 os. i cztery pokoje 5 os. oraz dormitorium (przestronna prawie 100-metrowa przestrzeń na poddaszu z materacami dla 12 osób). Prosimy nie dzwonić do właścicielki ośrodka w sprawie rezerwacji miejsc na czas warsztatów. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zaliczki za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś/chciałabyś być w pokoju, możesz to zaznaczyć w formularzu zapisów w polu: „dodatkowe informacje”. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

Właścicielka ośrodka prosi o nieprzywożenie ze sobą zwierząt.

Jeśli ktoś będzie chciał zostać w ośrodku kilka dni dłużej po warsztatach, to trzeba to uzgodnić indywidualnie z właścicielką ośrodka Joanną jeszcze przed warsztatami (tel.: 609 560 808), a później opłacić indywidualnie gotówką na miejscu.

KOSZT 5 DNI (4 DOBY) WARSZTATÓW (wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem) różni się w zależności od wyboru opcji zakwaterowania:
1400 zł – w przypadku wyboru pokoju 2 os. i 3 os.
1200 zł – w przypadku wyboru pokoju 4 os. i 5 os.
Część pokoi ma łazienki, część jest bez łazienek, ale z opcją łazienek zewnętrznych na korytarzu. Łazienek zewnętrznych jest pod dostatkiem (w sumie więcej niż pokoi bez łazienek).
1050 zł – w przypadku wyboru opcji noclegu w dormitorium (w tym wypadku pościel należy przywieźć we własnym zakresie, materace są na miejscu)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

WYŻYWIENIE: wegetariańskie (śniadanie, obiad, kolacja)
Na miejscu dostępny jest cały czas wrzątek oraz kącik kawowo-herbaciany. W napoje zimne i wodę należy się zaopatrzyć we własnym zakresie. Ośrodek nie prowadzi żywienia indywidualnego ani diet leczniczych. Można ewentualnie schować swoje rzeczy w ogólnodostępnej lodówce. Nie ma możliwości samodzielnego gotowania na miejscu podczas warsztatów.

DOJAZD: 
Samochodem lub pociągiem.
W przypadku jazdy pociągiem, należy wysiąść na stacji STARE JUCHY. Tam osoby zostaną odebrane przez właścicielkę Ośrodka MAPA – Joannę, proszę umówić się telefonicznie tel.: 609 560 808

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Czas wpłat zaliczek już minął, dlatego w celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę całej sumy na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy (o rezerwacji decyduje wpłata, a nie samo zgłoszenie).

ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KLIKNIJ TUTAJ.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– Weź ze sobą wodę pitną. W ośrodku dostępny jest wrzątek oraz kawa i herbata. Pozostałe napoje należy uwzględnić we własnym zakresie.
– Dla osób lubiących pływać/opalać się – można zabrać ze sobą klapki, strój kąpielowy.

INFORMACJE DODATKOWE: