Nagrania z webinarów

DARY RODZICÓW – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: Dary Rodziców w dniach 26-27 marca 2022 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego webinaru spotkamy się w sercu ze swoimi biologicznymi rodzicami. Niezależnie od tego, czy mieliśmy z nimi konfliktową czy dobrą relację, a może nawet żadnej relacji, to najczęściej nie jesteśmy świadomi daru, jaki od nich otrzymaliśmy. Nie chodzi tylko o dar życia, ale również o wiele innych darów, którym przyjrzymy się podczas tego spotkania. Dopiero uświadomienie sobie tych darów i pełne pojednanie z rodzicami (niezależnie od tego, czy żyją, czy nie), może nam pozwolić żyć pełnią życia. Zapraszam do cudownej przygody odnowienia relacji z rodzicami na zupełnie nowej duchowej płaszczyźnie, na której nie tylko spojrzymy na nich inaczej, ale przede wszystkim spojrzymy inaczej na siebie i poczujemy głęboką wewnętrzną integrację i moc.

Oto świadectwo paru uczestników webinarów:

Cudowne warsztaty! Pięknie dziękuję i polecam wszystkim,
Marcin

To było kolejne uzdrawiające spotkanie z serii Relacje Na Nowej Ziemi i jedno z najbardziej transformujących dla mnie. Po pierwsze dotarło do mnie, że to nie tylko rodzice dają, ale dziecko też jest dla rodziców. Przez wiele lat myślałam o rodzicach przez pryzmat – czego oni mi nie dali? A teraz już mogę z pełną odpowiedzialnością i wdzięcznością powiedzieć, że umówiliśmy się na tę grę i odgrywanie tych ról. Oczyma duszy zobaczyłam kontrakt z mamą sprzed wcielenia, po czym zaczęłam się śmiać, a śmiech i świadomość tego uwolniły wszystkie “roszczenia” w stosunku do niej. Po raz pierwszy w dorosłym życiu poczułam Miłość do mojej mamy. Podczas tych spotkań mogłam popatrzeć na obu rodziców wieloaspektowo i jeszcze raz przyjrzeć się temu, co myślałam, że już jest uzdrowione. Nad uzdrowieniem relacji z rodzicami “pracowałam” wiele lat i były to skoki świadomości, ale spotkanie z Rafałem i grupą to prawdziwe skoki kwantowe. Wszystko mi się rozjaśniło. Mało tego, z miłością przyjęłam dary od moich rodziców by pełniej czuć i przejawiać swoją Moc i potencjał, z jakim tu przyszłam. Dziękuję!
Justyna

Spotkanie to było jednym z 12 w cyklu webinarów: „Relacje na Nowej Ziemi”. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym cyklu, kliknij TUTAJ. Jeśli chcesz nabyć dostęp do całego cyklu lub do poszczególnych spotkań, kliknij TUTAJ.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do audio z tych webinarów, otrzymasz linki do nagrań z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

FAKTURA
Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Dary Rodziców”, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy.  Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl. ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZAMÓWIĆ NAGRANIA KLIKNIJ TUTAJ.