Różne

Dlaczego ta strona?

Pomimo tego, że mam kilka innych działających stron internetowych mówiących o tym, co robię, zdecydowałem się na założenie jeszcze jednej – właśnie tej strony – Niebo na Ziemi – jako symbolu zmian, jakie zaszły we mnie w 2018 r. i w pierwszej połowie 2019 r. Zmiany te są tak duże, że poczułem chęć stworzenia czegoś nowego; czegoś, co będzie wyrażało stan umysłu, w jakim jestem obecnie.

Na moim blogu https://przemianaumysłu.pl akcentowałem przede wszystkim przemianę umysłu, dzieliłem się swoimi doświadczeniami przemiany i podawałem narzędzia, jakie mogą być pomocne w procesie przebudzenia. Na stronie https://drogamistrzostwa.pl wraz z moją żoną Marią prezentowałem z kolei i nadal prezentuję cudowne przekazy Jeszuy dane za pośrednictwem Jayema. Blog https://niebonaziemi.org jest natomiast dedykowany pełnej akceptacji i ucieleśnianiu tego wszystkiego, do czego doprowadziły mnie używane przeze mnie do tej pory narzędzia i praktyki, a także współtworzeniu Nieba na Ziemi przez podobnie czujące Istoty.

Niewiele uwagi będę w tym miejscu poświęcał konkretnym praktykom duchowym, gdyż główną praktyką stało się dla mnie moje życie, a nauczaniem – codzienna postawa, sposób, w jaki się poruszam, oddycham, jak myślę i czuję. Można powiedzieć, że to, co wcześniej było wyodrębnioną formą praktyki duchowej, stało się integralną częścią nowego sposobu postrzegania rzeczywistości.

Nie uważam też – tak jak kiedyś – pewnych praktych duchowych za lepszych od innych. Teraz kieruję się bardziej ideą: „cokolwiek działa”. A wszystko może zadziałać, jeśli zdecydujemy się użyć czasu dla przypomnienia sobie naszej wiecznej rzeczywistości. Mam wrażenie, że wszystko, dosłownie wszystko (nawet „najciemniejsze” zakamarki snu o oddzieleniu), jest zaprojektowane tak, by pomóc nam się przebudzić. Świadome przeżywanie własnego życia okazuje się najlepszą lekcją. Naprawdę nie trzeba szukać daleko. Mamy wszystko, czego nam trzeba – dokładnie tu, gdzie się znajdujemy.

Chcę na tej stronie mówić o prostocie przebudzenia, o łatwości podróżowania w Królestwie Boga, o radości, jaka płynie z porzucenia oporu i zwyczajnej akceptacji tego, KIM naprawdę jesteśmy. Na początek zapraszam na nowy cykl spotkań online pt.: Śniadanie Mistrzów.