Wydarzenia

DROGA MIŁOŚCI – wydarzenie w Wiśniowej w dniach 25-26 września 2021 r.

DROGA MIŁOŚCI

warsztaty z Rafałem Wereżyńskim
w dniach 25-26 września 2021 r.

w Wiśniowej k. Rzeszowa

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie w Dworku w Wiśniowej k. Frysztaka (43 km od Rzeszowa). Razem będziemy eksplorować, jak głęboko przemieniająca i uzdrawiająca jest miłość. Będziemy nią oddychać, będziemy ją przyjmować na poziomie emocjonalnym i komórkowym, będziemy się rozgaszczać w jej rzeczywistości, będziemy pozwalać jej wypływać z nas na cały nasz świat. Zrozumiemy też, co to znaczy, że Miłość obejmuje wszystko, przyzwala na wszystko, ufa wszystkiemu i w ten sposób przemienia, uzdrawia i przekracza wszystko.

Podczas tych warsztatów w szczególności:

– odkryjemy nasze nieświadome wzorce dotyczące miłości i pozwolimy na ich uwolnienie;
– stworzymy nieosądzającą przestrzeń, w której pozwolimy sobie poczuć i uzdrowić to, na co nie chcieliśmy patrzeć i co być może jeszcze w sobie odrzucaliśmy;
– spojrzymy szczerze na przestrzenie, w których odmawiamy sobie miłości i podejmiemy decyzję, by zmienić zdanie;
– pozwolimy sobie ukochać samych siebie, rozpuszczając lęk i konflikt oraz uwalniając przekonania o poczuciu winy, niegodności, braku czy potrzeby walki o przetrwanie;
– odprężymy się w przyjmowaniu i czuciu miłości;
– otworzymy się na bycie obecnością i ucieleśnieniem Miłości;
– będziemy łączyć się ze sobą i z innymi w polu wdzięczności, pokoju i radości.

Podczas warsztatów będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: praktyka obecności, oddech, radykalny wgląd w nieświadome przekonania, medytacja, praca/zabawa z ciałem i emocjami, taniec spontaniczny, dzielenie się tym, co nam w duszy gra, a także dobra wspólna zabawa.

KIM JESTEM?
Jestem Miłością – tak jak Ty. I pozwalam, by moje życie było nauką coraz głębszego przyjmowania i dawania miłości. Na drodze tej napotykam czasem przeszkody – zwykle są to stare nieświadome wzorce i przekonania – którym pozwalam wypływać na powierzchnię świadomości, aby mogły być uzdrowione. Po co tu jestem? By ukochać każdy aspekt życia i doświadczenia, tak aby nie pozostało nic nieobjętego miłością.

W latach 1999-2017 w mojej indywidualnej praktyce i w nauczaniu posługiwałem się głównie Kursem Cudów, w latach 2018-2019 Drogą Mistrzostwa. Nadal w dużym stopniu opieram się na doświadczeniu wypływającym z zastosowania obu przesłań, jednak podstawą mojego dzielenia się tym, czym jestem, z innymi, jest przede wszystkim poddanie się – poprzez serce – wewnętrznemu duchowemu prowadzeniu. Więcej o mnie możesz przeczytać TUTAJ.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:
Zespół Parkowo-Dworski w Wiśniowej k. Frysztaka (43 km od Rzeszowa)
(siedziba Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej
Dokładny Adres: 38-124 Wiśniowa 193

CZAS SPOTKANIA:
Sobota, 25 września, godz. 10.00-18.00 (z dłuższą przerwą na obiad i spacer w pięknym parku)
Niedziela, 30 maja, godz. 10.00-16.00 (również z przerwą)
Prosimy o przybycie każdego dnia 10 do 20 minut przed spotkaniem, aby zająć miejsca i wyciszyć się. Będziemy zaczynać punktualnie o godz. 10.00.

KOSZT 2-DNIOWYCH WARSZTATÓW: 500 zł
Cena ta nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

WYŻYWIENIE:
Wegetariański catering
Koszt: 22 zł za obiad, 12 zł za śniadanie i 12 zł za kolację płatne gotówką na miejscu u Ani Porady, która będzie się w imieniu nas wszystkich rozliczać z cateringiem. W formularzu zgłoszeniowym możesz wybrać, które posiłki Cię interesują.


ZAKWATEROWANIE:
Proponujemy Wam zakwaterowanie się w pokojach 2-osobowych na miejscu w Dworku – 40 zł od osoby. Prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z Dworkiem w Wiśniowej pod numerem telefonu: 790 221 823 w celu rezerwacji noclegu oraz opłaty za pokój. Przy rezerwacji prosimy podać hasło: „warsztaty z Rafałem”. Sugerujemy jak najszybszą rezerwację pokojów, gdyż nie wiemy, jak długo pozostaną one dostępne. Jeśli ktoś nie ma pary do pokoju, prosimy o kontaktowanie się z innymi uczestnikami na czacie na facebooku lub ewentualnie z koordynatorką wydarzenia Ania Poradą: 505 827 342.

Oprócz Dworku w najbliższej okolicy jest jeszcze sporo innych miejsc noclegowych. W razie wypełnienia się pokoi w Dworku, będziemy informować na tej stronie o innych opcjach noclegowych.


KOMUNIKACJA MIĘDZY UCZESTNIKAMI:
W celu usprawnienia koordynacji działań między osobami zdecydowanymi na udział w warsztatach (w tym uzgadnianie wspólnych noclegów w pokojach, przejazdu samochodem, itp.) Ania Porada utworzyła chat na facebooku: https://www.facebook.com/messages/t/4103290009765608

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą:
– matę do jogi lub karimatę lub koc oraz poduszkę (przydadzą się do medytacji, praktyki oddechowej oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji)
– wodę do picia

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Termin wpłaty całej sumy minął 16 września, a więc na tym etapie nie prosimy już o zaliczkę, lecz o pełną wpłatę na miejscu w gotówce.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

TELEFON KONTAKTOWY: 505 827 342 (Ania)
Gdyby Ania nie mogła odebrać, kiedy będziecie dzwonić, to proszę napiszcie do niej smsa, że dzwoniliście w sprawie warsztatów, a oddzwoni do Was w wolnej chwili.

Bardzo się cieszę na to spotkanie z Wami.
Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia!
Rafał