Nagrania z webinarów

Droga Twórcy – kurs online

Podczas kursu online „Droga Twórcy” przyjrzymy się temu, jak tworzyć świadomie swoje życie w każdym jego aspekcie poprzez rozpoznanie mocy własnych myśli i decyzję, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć. Plus praktyczne narzędzia i medytacje. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się 9 i 10 stycznia 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania wyjdziemy poza ograniczoną ludzką percepcję niedostatku i niespełnienia, uznamy swoją prawdziwą moc i będziemy świadomie tworzyć Nowy Świat, Nową Rzeczywistość z poziomu obfitości i spełnienia.

Podczas tego spotkania:
– zrobimy kwantowy skok z postrzegania ograniczenia do pola nieskończonych możliwości;
– połączymy się w uczuciu wdzięczności, miłości i radości, dostrajając ciało do potężnej zmiany w świadomości;
– poczujemy moc naszych myśli i nauczymy się myśleć Myślami Boga, naszego Prawdziwego Ja;
– będziemy świadomie tworzyć życie, którego chcemy w każdym jego aspekcie, wybierając, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć;
– nauczymy się z łatwością przejawiać to, czego pragniemy, nie z poziomu egotycznej tożsamości, lecz z poziomu Duszy, którą jesteśmy;
– zmienimy naszą wibrację do tego stopnia, że nowa rzeczywistość sama nas znajdzie, dopasowując się do wybranej przez nas częstotliwości.

A oto link do świadectw uczestników webinarów na żywo.

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Droga Twórcy” jest pierwszym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Aby zamówić kurs online „Droga Twórcy”, przejdź do SKLEPU.