Nagrania z webinarów

Droga Twórcy – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Droga Twórcy” w dniach 9 i 10 stycznia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania wyjdziemy poza ograniczoną ludzką percepcję niedostatku i niespełnienia, uznamy swoją prawdziwą moc i będziemy świadomie tworzyć Nowy Świat, Nową Rzeczywistość z poziomu obfitości i spełnienia.

Podczas tego spotkania:
– zrobimy kwantowy skok z postrzegania ograniczenia do pola nieskończonych możliwości;
– połączymy się w uczuciu wdzięczności, miłości i radości, dostrajając ciało do potężnej zmiany w świadomości;
– poczujemy moc naszych myśli i nauczymy się myśleć Myślami Boga, naszego Prawdziwego Ja;
– będziemy świadomie tworzyć życie, którego chcemy w każdym jego aspekcie, wybierając, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć;
– nauczymy się z łatwością przejawiać to, czego pragniemy, nie z poziomu egotycznej tożsamości, lecz z poziomu Duszy, którą jesteśmy;
– zmienimy naszą wibrację do tego stopnia, że nowa rzeczywistość sama nas znajdzie, dopasowując się do wybranej przez nas częstotliwości.

A oto link do świadectw uczestników webinarów na żywo.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Droga Twórcy” jest pierwszym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o zaangażowaniu się w cały proces „Drogi Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw materiały „Drogi Twórcy” i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy – w całości lub w indywidualnie ustalonych ratach.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli jesteś zainteresowany/a dostępem do audio z webinarów „Droga Twórcy”, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do nagrań.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.