Wydarzenia

I WSZYSTKO JASNE – warsztaty w maju w Jagniątkowie

I WSZYSTKO JASNE

Warszaty z Rafałem Wereżyńskim w
Ośrodku „Villa Sattva”
w Jagniątkowie k. Jeleniej Góry
w dniach 12-15 maja 2022 r.

Spotkajmy się w malowniczym ośrodku w sercu Karkonoszy, by dotknąć pola krystalicznej świadomości, w której mamy dostęp do całej wiedzy wszechświata i w której wszystko staje się jasne – i to, kim jesteśmy, i po co tu jesteśmy, i dokąd zmierzamy. Połączmy się, by świętować wolność i miłość, by eksplorować intymny i żywy kontakt z Duszą, by jeszcze głębiej odkrywać nasz twórczy potencjał, by rozpuszczać iluzje w świetle prawdy, by kroczyć po tym świecie jako żywa obecność miłości w formie.

Podczas tego spotkania:
– będziemy odkrywać prostotę nawiązywania i podtrzymywania intymnego i krystalicznie wyraźnego kontaktu z własną Duszą poprzez rozwijanie w sobie szczerości i zaufania;
– pogłębimy komunikację z Duszą poprzez czytanie subtelnych sygnałów w ciele, kontakt z energią pragnienia oraz rozwijanie krystalicznej czystości myśli;
– otworzymy się na nasze prawdziwe zdolności i dary, o których Dusza wie, ale umysł nie zawsze pamięta (takich jak telepatia, uzdrawianie, jasnowidzenie, jasnoczucie i wiele innych);
– skontaktujemy się z Polem Krystalicznej Świadomości, w której wszystko jest jasne i zobaczymy, jak możemy czytać w nieskończonej przestrzeni informacji i potencjałów poza zasłoną umysłu;
– będziemy się komunikować w świetle ze sobą nawzajem i z Wszechświatem, patrząc na wszystkich i wszystko z perspektywy czystej świadomości i duszy zamiast ego;
– będziemy się śmiać ze swoich iluzji rozpuszczając je w świetle;
– będziemy eksplorować świadome poruszanie energią tak, aby nam służyła;
– będziemy świętować w Polu Miłości, Radości i Wdzięczności, współtworząc razem Nową Ziemię.

Podczas warsztatów posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, nieosądzające czucie emocji w ciele, praca/zabawa z energią, prowadzona medytacja, ruch spontaniczny, czytanie z pola informacji i potencjałów, a także proste ćwiczenia jogi, patrzenie i rozmowa z duszy do duszy, lampy i misy kryształowe, dzielenie się tym, co nam w duszy gra, a także dobra wspólna zabawa.

Dodatkowo:
– W sobotę wieczorem podczas wydarzenia odbędzie się koncert mis kryształowych i harfy kryształowej.
– Dla chętnych: możliwość doświadczenia indywidualnej godzinnej sesji z lampami i misami kryształowymi z Elą Schonfeld (100 zł płatne na miejscu na ręce Eli)
– Villa dysponuje zejściem do potoku, oraz 4 osobową ogrzewaną balią ogrodową; w celu korzystania z potoku i balii, proszę zabrać ręczniki kąpielowe.

Będziemy się spotykać wszyscy razem w grupie przynajmniej raz w ciągu dnia. Posłużą nam do tego sesja otwierająca w czwartek 12 maja o godz. 17.00 oraz sesje poranne w kolejne dni. W pozostałym czasie uczestnicy będą mogli wybrać, czy uczestniczyć w sesjach grupowych prowadzonych przez Rafała, czy też zapisać się na sesje lamp i mis kryształowych z Elą Schonfeld albo na przykład wybrać się na spacer czy uczestniczyć w innych aktywnościach.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:
Ośrodek „Villa Sattva”

ul. Michałowicka 13, Jelenia Góra – Jagniątków.
Strona internetowa: http://www.villasattva.com/

CZAS SPOTKANIA:
Zaczynamy w czwartek 12 maja 2022 r. od obiadu o godz. 14.30 i sesji popołudniowej o godz. 17.00. O 19.00 będzie kolacja, a o 20.30 czas na wspólną medytację.

W piątej i sobotę grafik będzie wyglądał trochę inaczej: rozruszanie poranne o 7.30 dla chętnych, śniadanie o 8.00, sesja poranna w godz. 10.00-11.30; pogłębienie sesji porannej w godz. 12.00-13.00, obiad o godz. 13.00, sesja popołudniowa o 16.00, kolacja o 18.00, zajęcia wieczorne o 20.00.

Spotkanie zakończymy śniadaniem w niedzielę 15 maja o godz. 8.00. i sesją zamykająca o godz. 9.30. Wyjazd do godz. 12.00.

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Prosimy nie dzwonić do właścicieli ośrodka w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać w „Informacjach dodatkowych” w formularzu zgłoszeniowym. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

WYŻYWIENIE:
wegetariańskie śniadanie, obiad i kolacja,

INWESTYCJA ZA WARSZTATY: 720 zł od osoby
plus opłata za wyżywienie  wegetariańskie – śniadanie, obiad i kolacja -oraz 3 noclegi, kącik kawowo-herbaciany i jedna kąpiel w balii ogrodowej dla całej grupy – 630 zł

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 500 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

  • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  • Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.
  • Gdyby cokolwiek zmieniło się w Twoich planach, mimo zapisania się, prosimy o jak najszybszą informację.