Różne

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ – nowa książka

Z radością informuję, że moja książka pt.: JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ. Droga integracji ducha, umysłu i ciała w formie ebooka jest już dostępna.

W książce tej powiadam o procesie ucieleśnienia duszy, czyli integracji tego, co nazywam prawdą przez duże „P” (prawda absolutna, Boska, duchowa) z prawdą przez małe „p” (czyli tym, jak się faktycznie czujemy w ciele). Dopóki nie pozwolimy na tę integrację, żyjemy w poczuciu rozdwojenia, które próbujemy naprawić albo uciekając w świat ducha, albo w świat materii. Szedłem jedną i drugą drogą, aż zrozumiałem, że obie prowadzą do cierpienia. I wtedy przestałem uciekać. Pozwoliłem, aby światło duszy zstąpiło do mojego komórkowego doświadczenia.

Książka składa się z 44 artykułów i 44 wierszy. Dzielę się w niej doświadczeniem płynącym z mojego przebudzenia, odnoszę się do globalnych zmian w ludzkiej świadomości, mówię o wolności od lęku i rzeczywistości miłości, o „wyjściu z głowy” i powrocie do czucia oraz o całkowitym porzuceniu osądu i ponownym objęciu wszystkiego, co wyparte przez umysł. Przede wszystkim jednak piszę o sprowadzaniu transcendentalnych i mistycznych doświadczeń do codziennego życia, a oświecenia umysłu do komórek ciała.

Jeśli chcesz zobaczyć podgląd pierwszych stron książki, KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli chcesz nabyć książkę, przejdź do SKLEPU.