Wydarzenia

Jak puściliśmy „stary świat”? – bezpłatny webinar w sobotę 15 maja

Serdecznie zapraszam Was na bezpłatny webinar pt.: „Jak puściliśmy stary świat?” w sobotę 15 maja w godz. 20.30-21.30.

Podczas tego webinaru pozwolimy sobie POCZUĆ, że Nowy Świat – świat harmonii, pokoju i miłości – już tu jest, a stary świat – świat oddzielenia, konfliktu i lęku – SKOŃCZYŁ SIĘ DAWNO TEMU. Zobaczymy, że nawet jeśli wydajemy się jeszcze doświadczać skutków starego świata, to są to jedynie wspomnienia wzorców myślowych i osądów, którym możemy pozwolić już odejść. Podczas tego spotkania będziemy łączyć się w częstotliwości wdzięczności i radości, w Przestrzeni Serca, w której możemy z łatwością rozpoznać i porzucić niesłużące nam już gry umysłu i odnaleźć pokój przekraczający ludzkie pojmowanie.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Rafał

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, wyślemy w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz upublicznienie nagrania. Audio z webinarów może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Aby zapisać się na webinar, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email od razu po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał