Wydarzenia

Klucze do Nowej Ziemi – bezpłatny webinar 19 grudnia 2021 r.

Niektórzy z nas bawią się już na Nowej Ziemi niezależnie od tego, co wydaje się dziać na świecie. Wielu wpada na Nową Ziemię od czasu do czasu, a potem wraca do dawnych nawyków i przyzwyczajeń. Jeszcze inni chcieliby wejść na trwającą już na Nowej Ziemi imprezę, ale są trochę nieśmiali lub po prostu nie wiedzą jak. Podczas tego webinaru w dniu 19 grudnia 2021 r. pozwolimy sobie otworzyć szeroko drzwi do Nowej Ziemi. Każdy, kto będzie chciał, wejdzie. Zapraszamy.

W moim rozumieniu Nowa Ziemia to częstotliwość, to stan świadomości, w którym postrzegamy pokój zamiast konfliktu i czujemy miłość zamiast lęku. Odzwierciedla się to oczywiście w naszych relacjach oraz rzeczach, które tworzymy i przyciągamy.

Drzwiami do Nowej Ziemi są nasze serce i umysł. Klucze to radość, nieosądzające czucie i szczerość.
– Gdy jesteśmy radośni, zmieniamy częstotliwość wszystkiego wokół i rozbrajamy strach.
– Gdy pozwalamy sobie czuć bez osądu, uwalniamy się od konfliktu i odzyskujemy wewnętrzny spokój.
– Gdy jesteśmy szczerzy, rozpoznajemy i uwalniamy resztki nieświadomych przekonań i wzorców, które blokują nas przed przeżywaniem życia w pełni. Ponadto, dzięki wrażliwości na sygnały, jakie odczuwamy w ciele, jesteśmy w stanie odkryć, co nam już nie służy, a co jest prawdziwym pragnieniem naszego serca.
I tego wszystkiego dotkniemy podczas tego spotkania. Połączymy się z częstotliwością radości, poczujemy w ciele to, od czego – być może – uciekaliśmy, i przetransformujemy to w nową jakość. Zajmiemy się też oczyszczeniem naszych umysłów i komórek z tego, co jeszcze zalega i zagradza nam drogę, i dostroimy się do tego, czego naprawdę pragniemy.

Podczas spotkania posłużymy się m.in. oddechem, praktyką obecności oraz szczerym wglądem w siebie. Będzie też przestrzeń na zadanie pytań lub podzielenie się swoim doświadczeniem.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Webinar „Klucze do Nowej Ziemi” rozpocznie się w niedzielę 19 grudnia o godz. 20.30 i będzie trwał do godz. 22.00.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz upublicznienie nagrania. Audio z webinarów może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał