Wydarzenia

KOCHAJĄC SIEBIE – webinary 14 i 15 listopada

Kochając Siebie - webinarySerdecznie zapraszam na webinary „Kochając Siebie” w sobotę 14 i niedzielę 15 listopada 2020 r. w godz. 20.30-22.00. Podczas tego spotkania przyjrzymy się temu, czym jest prawdziwa Miłość do Siebie i jak diametralnie zmienia ona jakość życia, uzdrawiając nas na głębokim komórkowym poziomie, przywracając przepływ energii i korygując naszą percepcję świata oraz relacje z innymi.

Usiądziemy w szczerości wobec samych siebie, spoglądając na przestrzenie w naszym życiu, gdzie odmawialiśmy sobie miłości i podejmiemy decyzję, by zmienić zdanie. Tak bardzo ukochamy siebie, że rozpuścimy lęk i konflikt oraz uwolnimy przekonania o poczuciu winy, niegodności, braku czy potrzeby walki o przetrwanie.

Świat w obecnym stanie ludzkiej świadomości nie potrzebuje naszej walki ani udowadniania własnych racji, ale z pewnością może skorzystać z naszej miłości – miłości do siebie samych i takiego zadbania o własną częstotliwość, że sama nasza obecność będzie uzdrawiać świat.

Podczas tych webinarów damy sobie dużo przestrzeni i czasu na odprężenie, oddychanie, przyjmowanie miłości, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Przygotowując się do spotkania, ubierz się wygodnie, przygotuj sobie wygodne miejsce do położenia się (ewentualnie do siedzenia), a także poduszkę i coś do przykrycia; pierwszego dnia może się przydać również notatnik lub czysta kartka papieru i coś do pisania.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tych webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z każdego spotkania. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którymś spotkaniu, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

Maksymalna liczba uczestników: 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 14 listopada: godz. 20.30-22.00
Niedziela 15 listopada: godz. 20.30-22.00

KOSZT:
150 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1,5 godz. każdy oraz audio z każdego spotkania).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał