Wydarzenia

Krąg Mistrzów – bezpłatne comiesięczne webinary od stycznia 2022 r.

Zapraszam Cię do Kręgu Mistrzów, bezpłatnych spotkań webinarowych, które będą się odbywać w jedną niedzielę każdego miesiąca, począwszy od stycznia 2022 r.

Wielu z nas budzi się lub obudziło się do uznania swojego mistrzostwa, czyli tego, kim naprawdę są i po co tu są, i nie kryje się już pod fałszywymi przekonaniami o małości i niegodności.

Mistrzem jest każdy, kto opanował lęk za pomocą miłości i zapanował nad światem formy poprzez uwolnienie od konfliktu i pozwolenie, aby energia mu służyła. Mistrz nie wynosi się nad innych ani nie musi nikomu niczego udowadniać. Jest jednym z „cichych, którzy posiądą ziemię”. Mistrz po prostu „robi swoje” w codzienności życia, dbając o odpowiednią częstotliwość, będąc czujny na jakość swoich myśli, tworząc świat, jakiego pragnie i promieniejąc Światłem Źródła, z którym stanowi jedno. Mistrz jest spójny w tym, jak myśli, co robi i co mówi. Mistrz jest szczery i potrafi przyznać się do błędu, otwierając swój umysł na natychmiastową korektę. Mistrz nie daje się nabrać na świat formy, ale potrafi cieszyć się formą. Mistrz nie przybiera kostiumu powagi i dobrze się bawi. Mistrz nie osiada na laurach, lecz nieustannie się rozwija. Jego pokora wobec Życia pozwala Życiu płynąć poprzez niego w pokoju i radości.

Czy jesteś jednym z mistrzów, świadomych twórców Nowej Ziemi, lub chcesz nim być – nie za rok, nie za 15 lat, ale już teraz? Jeśli tak, to zapraszam cię na spotkania przyjaciół, którzy czują, że weszli już lub wchodzą w swoje mistrzostwo i chcą się spotykać i wzajemnie wspierać.

Podczas tych spotkań będziemy rozmawiać, dzielić się swoimi doświadczeniami, wglądami i słowami mądrości. Damy też sobie chwilę przestrzeni na medytację lub pobycie razem w ciszy i oddechu. Forma webinarów dość luźna. Po ludzku nazwalibyśmy pewnie te spotkania „burzą mózgów”. A po naszemu nazwiemy je ciszą serc, z których popłynie inspiracja dla na samych i dla świata.

Krąg Mistrzów jest przeznaczony w pierwszej kolejności dla uczestników cyklu webinarów Droga Urzeczywistnienia. Każdy jednak, kto nie uczestniczył w tym cyklu, może również dołączyć do Kręgu Mistrzów, jeśli czuje, że chce być w przestrzeni, gdzie stajemy w prawdzie, w świetle, w szczerości wobec siebie i dzielimy się rozwiązaniem dla tego, co może się jeszcze jawić jako trudność czy wyzwanie.

Każdy webinar będzie trwał ok. 1,5 godz. i odbywał się w godz. 20.00-21.30. Dokładną datę webinaru w danym miesiącu będę ogłaszał na stronie https://niebonaziemi.org najpóźniej pod koniec miesiąca poprzedzającego. Pierwsze spotkanie odbyło się w niedzielę 16 stycznia 2022 r., drugie 13 lutego 2022 r., a ostatnie spotkanie odbyło się 13 marca 2022 r.

P.S. Jeśli nie uczestniczyłeś w cyklu webinarów „Droga Urzeczywistnienia”, a chciałbyś nabyć audio z tych webinarów (ok 42 godz. nagrań naładowanych duchową wiedzą, medytacjami, piękną częstotliwością, a także doświadczeniami uczestników), to możesz to zrobić TUTAJ.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

ZAPISY:
Ostatnie spotkanie z tego cyklu odbyło się 13 marca 2022 r.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał