Wydarzenia

Wydarzenie na Mazurach – nowości

Kochani, z radością Was informuję, że wzbogacamy mazurskie warsztaty „Ciało jako narzędzie komunikacji” w dniach 26-31 lipca 2022 r. o trzy potężne i piękne istoty, którzy będą nas wspierać w procesie przemiany: Magdalena Pytkowska, Dorota Jakuboszczak oraz Iwona Kraskowska (Ivi). Wszystkie trzy w bardzo głęboki i świadomy sposób pracują z ciałem.

Magdalena poprowadzi podczas warsztatów sesję doświadczania poprzez ciało opartą na ruchu intuicyjnym i sesję otwierania i zabawy z własnym dźwiękiem oraz głosem, a także ceremonię dźwięków i głosu (z wykorzystaniem takich instrumentów, jak: gongi, misy dźwiękowe, misy kryształowe, bębny szamańskie, grzechotki, dzwonki, tunk drum i ocean drum), wspierając proces otwierania ciała na stawanie się żywym narzędziem komunikowania miłości. Magdalena podczas warsztatów będzie też trzymać przestrzeń kobiecego kręgu. Więcej o niej możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Dorota będzie prowadzić rano zajęcia z jogi dla chętnych, wspierający proces bycia w obecności i przepływie oraz łagodności wobec ciała i komórkowego oczyszczania z programów i emocji. Jak sama mówi: „Joga to połączenie, zjednoczenie, jedność, więc jest całym Życiem, tym, co robimy w zgodzie ze sobą w głębokiej obecności. To zatrzymanie, w którego pięknie można ujrzeć Siebie”. Wszyscy chętni będą też mogli skorzystać z oferowanych przez Dorotę sesji kobido, japońskiego, liftingującego masażu twarzy, dekoltu, szyi, barków, uszu, głowy. Jak sama pisze: „Kobido to więcej niż masaż… To spotkanie dwóch dusz, dwóch istot zespolonych w dotyku. Ma wiele etapów i każdy z nich ma prowadzić do jednego – ODCZUWANIA, bliskości ze sobą samym”. Więcej informacji o Dorocie i jej ofercie możesz przeczytać TUTAJ.

Ivi będzie oferować wszystkim chętnym cudowną podróż w głąb siebie poprzez masaż hawajski Lomi Lomi Nui oraz autorski masaż Ivi: Dotyk Wolności. Jak mówi sama: „Ciało jest źródłem wiedzy o nas samych. Aby tego doświadczyć, wystarczy zaprosić radosną uważność oraz dobry dotyk do naszego życia”. Sesje z Ivi to coś więcej niż masaż, to zaproszenie do głębokiego spotkania z samym sobą. Dzięki połączeniu otwartego serca, bezpiecznej przestrzeni, czułego dotyku i umiejętności, Ivi tworzy atmosferę, w której naprawdę można się odprężyć, poczuć błogość, ciepłe otulenie i odkryć ponownie miłość do ciała.  Umówić będzie można się już na miejscu; szczegółową informację o masażach znajdziecie w OFERCIE IVI.

Zapowiada się prawdziwa uczta dla ducha, umysłu i ciała. Podczas warsztatów będziemy mieli okazję puścić nieświadome i świadome przekonania na temat ciała, blokujące nas w pełnej ekspresji Ducha, którym jesteśmy. Pozwolimy sobie na emocjonalne i komórkowe oczyszczenie, głęboki relaks, otwarcie na pełną akceptację i dokochanie siebie w każdym przejawie, a także dostrojenie ciała do bycia żywą obecnością Miłości w działaniu.

Więcej informacji o warsztatach można znaleźć TUTAJ.