Spotkania online

METAMORFOZA – bezpłatne spotkanie online 21 grudnia

Mtamorfoza - czas przemian, czas decyzjiSerdecznie zapraszam na bezpłatne medytacyjne spotkanie online pt.: „METAMORFOZA” w dniu 21 grudnia 2020 r. w godz. 20.30-21.30.

Wielu z Was pewnie słyszało już zapowiedzi z różnych źródeł o szczególnym znaczeniu tej daty z punktu widzenia aktywności planet i Słońca oraz wpływie, jaki miałoby to mieć na ludzką świadomość. Choć z jednej strony nie jestem zwolennikiem wypatrywania w zewnętrznych zjawiskach źródła mocy dokonywania zmian, to z drugiej strony – jeśli uznamy, że tzw. zewnętrzne zjawiska wypływają z nas – to możemy założyć, że my wszyscy jako kolektyw i każdy z nas indywidualnie, poprzez porzucenie skorupy skostniałych przekonań i skupienie na wewnętrznej przemianie poprzez Serce, przyczyniamy się obecnie do wielkiego skoku ewolucyjnego świadomości.

Spotkajmy się więc 21 grudnia, żeby połączyć się w rozpoznaniu przeobrażenia, jakie dokonuje się w nas na poziomie emocjonalnym, mentalnym i komórkowym. Ta metamorfoza jest nieunikniona. Tak jak wiemy, że z kokonu w końcu wyłoni się motyl, tak możemy być pewni, że homo sapiens pochłonięty doświadczaniem świata 3D przeistoczy się w coś, co moglibyśmy nazwać homo illuminatus – oświeconą istotę, która wie, kim jest i w pełni korzysta ze swojego potencjału. W tym sensie wszelki opór jest daremny. Ta transformacja i tak się dokona i już dokonuje. Od naszej decyzji jednak zależy, czy pozwolimy sobie ją przejść na tyle świadomie, żeby nie bać się zmiany i – co więcej – naprawdę się nią cieszyć. Czy jesteś gotów porzucić kokon świata opartego na lęku i przetrwaniu i odkryć w sobie nieskończone piękno i światło, które zawsze w tobie były i tylko czekały na przebudzenie?

Podczas spotkania 21 grudnia połączymy się w częstotliwości wdzięczności i miłości i będziemy przyjmować więcej tego, co już jest w nas i jedynie chce się przejawić.

Aby uczestniczyć w spotkaniu na żywo, wejdź o podanym czasie na stronę: https://niebonaziemi.org/online/nowa-ziemia/ Nic więcej nie musisz robić. Spotkanie będzie miało formę audycji audio. Gdybyś nic nie słyszał o podanej porze, po prostu odśwież stronę.

Nagranie będzie też można odsłuchać później w tym samym miejscu.