Wydarzenia

MIŁOŚĆ I ŚWIĘTY ZWIĄZEK – webinary 27 i 28 marca

Serdecznie zapraszam Was na webinarowe spotkanie „Miłość i Święty Związek” w dniach 27 i 28 marca 2021 r. w godz. 20.15-22.00.

Większość relacji międzyludzkich opiera się na nieświadomej próbie połączenia miłości i nienawiści, i z tego powodu tak wiele ludzi doświadcza konfliktów w związkach. Podczas tego spotkania zobaczymy, jak możemy uzdrowić nasze relacje – nie tylko te partnerskie, ale również te z rodzicami, dziećmi, rodzeństwem czy znajomymi. Co najważniejsze uzdrowimy związek z samymi sobą, co wpłynie na naszą zdolność wchodzenia w harmonijne relacje z innymi. Dokonamy tego poprzez doświadczenie tego, czym jest Święty Związek i zrozumienie, jak przenieść to doświadczenie do codzienności.

Podczas tego spotkania:
– przyjrzymy się, czym są tzw. „wyjątkowe związki miłości-nienawiści” i czym różnią się one od Świętego, Pełnego, Uzdrowionego Związku;
– poczujemy, czym jest nasza świętość, która niczym mandala wykracza ponad wyjątkowość odrębnego „ja”, ale jednocześnie obejmuje naszą „indywidualność”;
– pozwolimy sobie nawiązać intymne połączenie z Samym Sobą, z miłością do Siebie, z naszą własną Boskością, co przełoży się na nasze odczuwanie związków z innymi;
– spojrzymy na to, co robić, kiedy osoba pozostająca z nami w relacji wyznaje inne wartości, ma inny styl bycia, inaczej okazuje emocje, a może nawet nie ma ochoty „na całą tę duchowość”;
– wyjdziemy ponad poczucie winy, potrzebę kontroli i współuzależnienia, i spojrzymy na siebie i innych z perspektywy duszy zamiast ego.

KIM JESTEM?
Jestem doskonałą wolną duszą, tak samo jak Ty. Jestem też człowiekiem, który uzdrowił swoje relacje dzięki zmianie postrzegania z perspektywy ego na perspektywę duszy, a także uznaniu własnej świętości i świętości wszystkiego ponad wszelką wyjątkowością. Nie oznacza to, że nie popełniam błędów związanych ze starym „nawykiem trzymania się swojej wyjątkowości”, ale mam doświadczenie i narzędzia, dzięki którym wiem, jak zmienić zdanie i wrócić do „poczytalności”. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i z radością połączę w przypomnieniu naszej współdzielonej świętości i miłości.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym spotkaniu, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w spotkaniu na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają po spotkaniu audio z webinarów do swojego użytku. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 27 marca: godz. 20.15-22.00
Niedziela 28 marca: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

Cena dla par lub osób z jednego gospodarstwa domowego: 150 zł od osoby

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał