Wydarzenia

MIŁOŚĆ UZDRAWIA WSZYSTKO – warsztaty w czerwcu w Gdyni

MIŁOŚĆ UZDRAWIA WSZYSTKO

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim
w dniach 10-12 czerwca 2022 r.
w Gdyni

Podczas tych warsztatów zanurzymy się w tajemnicy transformującej i uzdrawiającej mocy miłości. Wyjdziemy poza koncepcje umysłu i POCZUJEMY, że miłość naprawdę jest Istotą naszego Istnienia. Pozwolimy sobie doświadczyć, że my sami – jako Miłość – możemy objąć to, czemu wcześniej się opieraliśmy i w ten sposób przemienić i uzdrowić każdy aspekt naszego życia, począwszy od naszej percepcji, poprzez relacje i samo ciało.

Podczas warsztatów będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: satsang (obcowanie z prawdą w formule pytań i odpowiedzi), praktyka obecności, oddech, medytacja, praca/zabawa z ciałem i emocjami, ruch spontaniczny, muzyka, dzielenie się tym, co nam w duszy gra, a także dobra wspólna zabawa.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Gdynia. Informację o dokładnym adresie prześlemy do Was po otrzymaniu Waszej wpłaty. Informację tę można też uzyskać u Oli, gospodyni spotkania: tel.: 501 202 606

CZAS SPOTKANIA:
Piątek, 10 czerwca, godz. 18.00-20.30
Sobota, 11 czerwca, godz. 10.00-13.00 i 14.30-17.00
Niedziela, 12 czerwca, godz. 10.00-13.00 i 14.30-16.00
Prosimy o przybycie każdego dnia 10 do 20 minut przed spotkaniem, aby zająć miejsce i wyciszyć się. Będziemy zaczynać punktualnie.

INWESTYCJA: 600 zł za warsztaty plus zrzutka na salę 60 zł
Cena ta nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 200 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. Numer konta do wpłaty prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie
W sobotę będzie można wyjść na obiad do jednej z okolicznych restauracji. W niedzielę zaś proponujemy, żeby każdy przyniósł coś do zjedzenia dla siebie lub na wspólny stół.

ZAKWATEROWANIE: we własnym zakresie
Pomocne informacje u Oli, gospodyni spotkania: tel.: 501 202 606
Sugerujemy jak najszybsze rezerwowanie sobie miejsc noclegowych w Gdyni, gdyż może nie być łatwo ze znalezieniem miejsc w ostatniej chwili.

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą:
– matę do jogi lub karimatę lub koc oraz poduszkę (przydadzą się do medytacji, praktyki oddechowej oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji)
– wodę do picia

ZAPISY i INFORMACJE:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Uwaga:

  • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  • Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.