Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów: „Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała”

Jeśli chciałbyś się włączyć do podróży, jaką odbyliśmy podczas webinarów „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała” w dniach: 3, 10 i 17 maja 2020 r., to bardzo serdecznie zapraszam. 🙂 Oto więcej informacji na ten temat:

Na webinarach tych używaliśmy żywych praktyk Drogi Mistrzostwa: Oddechu Miłości i Radykalnego Wglądu oraz wewnętrznego prowadzenia z Ducha, aby odbyć alchemiczną podróż w głąb siebie. Ty również – poprzez wejście w Przestrzeń Serca, oddychanie Światłem i Miłością, objęcie wypartych emocji oraz odkrycie nieświadomych przekonań i ich zakwestionowanie – możesz pozwolić sobie przyjąć Miłość, która uzdrawia wszystko. Temu właśnie służą te nagrania.

Podczas każdego webinaru robiliśmy 20-40 minut praktyki Oddechu Miłości, był też czas na na głęboki wgląd w siebie samego, medytacyjną przestrzeń PRZYJMOWANIA Miłości oraz na krótkie, ale wiele wnoszące świadectwa uczestników z ich doświadczenia podczas webinarów. Podczas drugiego webinaru w tym cyklu zrobiłem z ochotnikiem mini-sesję Radykalnego Wglądu, która była nie tylko odzwierciedleniem tego, jak działa ta technika, ale również tego, na jak głęboki proces uzdrowienia sobie pozwoliliśmy. Zapraszam do włączenia się.

Wszystkie osoby, które nabędą materiały z webinarów, w pewnym sensie staną się częścią grupy, którą stworzyliśmy. Będziecie bowiem podzielać niezwykłą energię, jaka się wytworzyła podczas tych spotkań na żywo. Podobnie jak uczestnicy webinarów otrzymacie do swojego użytku audio oraz krótki konspekt z każdego spotkania z propozycją praktyki pogłębiającej (pytania lub myśli do przyjrzenia się i „przeoddychania”).

P.S. Podczas webinarów Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała używam Radykalnego Wglądu pomocniczo, żeby przeprowadzić pewien proces. Jeśli interesuje cię opanowanie techniki Radykalnego Wglądu, to polecam również webinary specjalnie temu poświęcone. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

KOSZT: 250 zł
Nabywając dostęp do materiałów z webinarów Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała, otrzymasz:
– linki do audio z 3 webinarów (ok. 1,5 godz. każdy)
– linki do konspektów z każdego webinaru z propozycją praktyki pogłębiającej

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli chcesz zamówić materiały z webinarów „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.