Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów: „Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała”

Kurs online „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała” stwarza okazję do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach: 3, 10 i 17 maja 2020 r. 🙂 Oto więcej informacji na ten temat:

Podczas tego kursu użyjemy żywych praktyk Drogi Mistrzostwa: Oddechu Miłości i Radykalnego Wglądu oraz wewnętrznego prowadzenia z Ducha, aby odbyć alchemiczną podróż w głąb siebie. Ty również – poprzez wejście w Przestrzeń Serca, oddychanie Światłem i Miłością, objęcie wypartych emocji oraz odkrycie nieświadomych przekonań i ich zakwestionowanie – możesz pozwolić sobie przyjąć Miłość, która uzdrawia wszystko. Temu właśnie służą te nagrania.

Podczas każdego z 3 spotkań zrobimy 20-40 minut praktyki Oddechu Miłości; będzie też czas na głęboki wgląd w siebie samego, medytacyjną przestrzeń PRZYJMOWANIA Miłości oraz na krótkie, ale wiele wnoszące świadectwa uczestników z ich doświadczenia podczas webinarów. Podczas drugiego webinaru w tym cyklu zrobiłem z ochotnikiem mini-sesję Radykalnego Wglądu, która była nie tylko odzwierciedleniem tego, jak działa ta technika, ale również tego, na jak głęboki proces uzdrowienia sobie możemy sobie pozwolić. Zapraszam do włączenia się.

Wszystkie osoby, które nabędą materiały z webinarów, w pewnym sensie staną się częścią grupy, którą stworzyliśmy. Będziecie bowiem podzielać niezwykłą energię, jaka się wytworzyła podczas tych spotkań na żywo. Podobnie jak uczestnicy webinarów otrzymacie do swojego użytku audio oraz krótki konspekt z każdego spotkania z propozycją praktyki pogłębiającej (pytania lub myśli do przyjrzenia się i „przeoddychania”).

P.S. Podczas webinarów Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała używam Radykalnego Wglądu pomocniczo, żeby przeprowadzić pewien proces. Jeśli interesuje cię opanowanie techniki Radykalnego Wglądu, to polecam również webinary specjalnie temu poświęcone. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

KOSZT: 280 zł
Nabywając dostęp do kursu online Miłość zamiast lęku – w głąb serca, umysłu i ciała, otrzymasz:
– linki do audio z 3 webinarów (ok. 1,5 godz. każdy)
– linki do konspektów z każdego webinaru z propozycją praktyki pogłębiającej

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Aby zamówić kurs online „Miłość zamiast lęku – W głąb serca, umysłu i ciała”, przejdź do SKLEPU.