Wydarzenia

MÓJ KOCHANY CIEŃ – warsztaty w marcu w Poznaniu

MÓJ KOCHANY CIEŃ

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim

w Domu Dźwięku w Poznaniu
w dniach 18-20 marca 2022 r.

Zapraszam na niecodzienne wydarzenie dla tych, którzy pragną zakończyć konflikt gry oddzielenia i spotkać się w częstotliwości pokoju, miłości i wdzięczności. Jest ono przeznaczone dla wszystkich, którzy cenią sobie szczerość i są gotowi spojrzeć na to, co wyparte, tak aby mogło zostać przyjęte i uwolnione. Jest ono przeznaczone zarówno dla tych, którzy już „objęli tak zwany cień”, jak i dla tych, którzy dopiero się z tym mierzą. Będziemy się bowiem wspierać w NOWYM PATRZENIU na wszystko i razem stworzymy POLE MIŁOŚCI, które będzie uzdrawiać świat.

Podczas tego spotkania:

  • spojrzymy na swój osobisty cień, czyli niezintegrowane emocje i traumy zapisane w ciele w związku z wydarzeniami z naszego życia i pozwolimy na ich uwolnienie w polu nieosądzającego czucia;
  • puścimy wszystkie osądy związane z całą naszą historią w czasoprzestrzeni, w której zdarzało nam się być zarówno ofiarą i katem i rozpoznamy niewinność wszelkiego doświadczenia ponad konfliktem egotycznego umysłu;
  • przebaczymy tym, którzy rzekomo nam zawinili i spojrzymy na nich z perspektywy duszy;
  • zrozumiemy na poziomie komórkowym, że wszelkie zło, które jeszcze – być może dostrzegamy – jest odzwierciedleniem tego, co niezintegrowane w nas samych i dzięki temu, poczujemy MIŁOŚĆ niepojętą dla umysłu zawartego w iluzji dualizmu;
  • spojrzymy na zbiorowy cień, czyli na to, co w naszej ludzkiej historii kojarzy nam się ze ciemnością i zobaczymy światło na dnie, które pomoże nam rozpuścić resztki osądów, jakie jeszcze mamy;
  • zrozumiemy, że Miłość faktycznie obejmuje wszystko i w ten sposób przemienia, uzdrawia i przekracza wszystko;
  • połączymy się w potężnej wibracji radości, pokoju i wdzięczności i będziemy świętować całkowicie nową rzeczywistość.

Podczas warsztatów posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, nieosądzające czucie emocji w ciele, praca/zabawa z energią, prowadzona medytacja, ruch spontaniczny, wgląd w nieświadome przekonania i sesja światła (medytacja w tańcu przy muzyce), dzielenie się tym, co nam w duszy gra.

KIM JESTEM?

A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Pokojem i Radością Boga. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by wraz z tobą objąć to, co wyparte, poczuć to, co odrzucone oraz świętować naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu.

Dziękuję Ci, że jesteś!

MIEJSCE SPOTKANIA:
Dom Dźwięku
ul. Sikorskiego 17/18, Poznań
Sala warsztatowa

CZAS SPOTKANIA:
Piątek, 18 marca, godz. 18.00-21.00.
Sobota, 19 marca, godz. 10.00-18.00 (z przerwą obiadową)
Niedziela 20 marca, godz. 10.00-16.00 (z przerwą obiadową)
Prosimy, abyście przyjeżdżali kilkanaście minut przed rozpoczęciem sesji. Będziemy zaczynać punktualnie.

ZAKWATEROWANIE:
we własnym zakresie
Oprócz szerokiego wyboru noclegów w Poznaniu, możecie skorzystać z zakwaterowania:
a) w pobliskim hotelu TOPAZ (500 m od dworca PKP, cisza, zieleń: https://hotel-topaz.pl/)
b) w samym Domu Dźwięku (dwa pokoje trzyosobowe ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym z materacami oraz dwa pokoje dwuosobowe z dwuosobową kanapą w każdym z nich i łazienkami ogólnodostępnymi – 50 zł za nocleg, warunki biwakowe, wymagana własna pościel – w sprawie rezerwacji miejsc noclegowych w Domu Dźwięków, czy jakichkolwiek wskazówek dotyczących noclegów możecie dzwonić do Magdaleny: tel: 508 684 078

WYŻYWIENIE:
we własnym zakresie w jednej z okolicznych restauracji (jest możliwe, że któregoś dnia zamówimy też coś wspólnie na obiad z restauracji)

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Prosimy przywieźcie ze sobą:
– matę do jogi lub karimatę lub koc oraz poduszkę (przydadzą się do medytacji oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji)
– wygodne ubranie
– wodę do picia

KOSZT WARSZTATÓW: 650 zł od osoby

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę pełnej sumy 650 zł na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

  • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  • Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.