Nagrania z webinarów

„Moje autentyczne Ja” – kurs online

Podczas kursu online: „Moje autentyczne Ja” badamy, na ile faktycznie jesteśmy autentyczni i otwieramy się na wielowymiarową naturę naszego istnienia oraz na przypomnienie sobie naszych Boskich darów i zdolności. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 8 i 9 maja 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania wyjdziemy poza nasze koncepcje – również te „duchowe” – i pozwolimy sobie stanąć w szczerości wobec samych siebie. Spojrzymy na pozostałości ukrytych przekonań i uwolniwszy je, odkryjemy drogocenną perłę, jaką jest nasze autentyczne Ja, a następnie pozwolimy mu świecić. W kontakcie z polem nieograniczonych możliwości oraz naszymi anielskimi zmysłami (takimi jak świadomość, współodczuwanie, wyobraźnia, skupienie i ekspresja), przypomnimy sobie nasze dary i zdolności i rozbudzimy geniusza, który jest w każdym z nas.

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 webinarów (w sumie ok. 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Moje autentyczne Ja” jest piątym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Aby zamówić kurs online „Moje autentyczne Ja”, przejdź do SKLEPU.