Nagrania z webinarów

„Moje autentyczne Ja” – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Moje autentyczne Ja” w dniach 8 i 9 maja 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania wyjdziemy poza nasze koncepcje – również te „duchowe” – i pozwolimy sobie stanąć w szczerości wobec samych siebie. Spojrzymy na pozostałości ukrytych przekonań i uwolniwszy je, odkryjemy drogocenną perłę, jaką jest nasze autentyczne Ja, a następnie pozwolimy mu świecić. W kontakcie z polem nieograniczonych możliwości oraz naszymi anielskimi zmysłami (takimi jak świadomość, współodczuwanie, wyobraźnia, skupienie i ekspresja), przypomnimy sobie nasze dary i zdolności i rozbudzimy geniusza, który jest w każdym z nas.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Moje autentyczne Ja” jest piątym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 720 zł (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 60, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o zaangażowaniu się w cały proces „Drogi Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw dostęp do nagrań audio z webinarów „Moje autentyczne Ja” (lub któregokolwiek innego z webinarów z cyklu DU) i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Moje autentyczne Ja”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.