Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Kochając Siebie”

Kochając Siebie - webinaryZapraszam na kurs online „Kochając siebie”, podczas, którego sprawdzimy, na ile jeszcze odmawiamy sobie miłości w jakichś przestrzeniach życia oraz uwolnijmy resztki lęku i nieświadomych przekonań poprzez odprężenie, oddychanie miłością, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 14 i 15 listopada 2020 r.

Podczas tego kursu przyjrzymy się temu, czym jest prawdziwa Miłość do Siebie i jak diametralnie zmienia ona jakość życia, uzdrawiając nas na głębokim komórkowym poziomie, przywracając przepływ energii i korygując naszą percepcję świata oraz relacje z innymi.

Usiądziemy w szczerości wobec samych siebie, spoglądając na przestrzenie w naszym życiu, gdzie odmawialiśmy sobie miłości i podejmiemy decyzję, by zmienić zdanie. Pozwolimy sobie ukochać samych siebie, rozpuszczając lęk i konflikt oraz uwalniając przekonania o poczuciu winy, niegodności, braku czy potrzeby walki o przetrwanie.

Świat w obecnym stanie ludzkiej świadomości nie potrzebuje naszej walki ani udowadniania własnych racji, ale z pewnością może skorzystać z naszej miłości – miłości do siebie samych i takiego zadbania o własną częstotliwość, że sama nasza obecność będzie uzdrawiać świat.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do tej podróży w głąb siebie poprzez nabycie i odsłuchanie materiałów z webinarów, proponuję, żebyś – tak samo jak jego uczestnicy na żywo – ubrał/a się wygodnie, przygotował/a sobie wygodne miejsce do położenia się (ewentualnie do siedzenia), a także poduszkę i coś do przykrycia; przy słuchaniu pierwszego nagrania może się przydać również notatnik lub czysta kartka papieru i coś do pisania. Dobrze by było, żebyś dał/a sobie również co najmniej dwa razy po 1,5 godziny niezakłóconego czasu. 🙂 Serdecznie zapraszam!

KOSZT: 180 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 1,5 godz. każde)

UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU:
Jeśli chcesz zamówić kurs online „Kochając Siebie”, przejdź do SKLEPU.