Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Kochając Siebie”

Kochając Siebie - webinaryJeśli chciałbyś dołączyć do podróży w głąb siebie, jaką odbyliśmy podczas webinarów „Kochając Siebie” w dniach 14 i 15 listopada 2020 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Podczas tego spotkania przyglądaliśmy się temu, czym jest prawdziwa Miłość do Siebie i jak diametralnie zmienia ona jakość życia, uzdrawiając nas na głębokim komórkowym poziomie, przywracając przepływ energii i korygując naszą percepcję świata oraz relacje z innymi.

Usiedliśmy w szczerości wobec samych siebie, spoglądając na przestrzenie w naszym życiu, gdzie odmawialiśmy sobie miłości i podejmowaliśmy decyzję, by zmienić zdanie. Pozwalaliśmy sobie ukochać samych siebie, rozpuszczając lęk i konflikt oraz uwalniając przekonania o poczuciu winy, niegodności, braku czy potrzeby walki o przetrwanie.

Świat w obecnym stanie ludzkiej świadomości nie potrzebuje naszej walki ani udowadniania własnych racji, ale z pewnością może skorzystać z naszej miłości – miłości do siebie samych i takiego zadbania o własną częstotliwość, że sama nasza obecność będzie uzdrawiać świat.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do tej podróży w głąb siebie poprzez nabycie i odsłuchanie materiałów z webinarów, proponuję, żebyś – tak samo jak jego uczestnicy na żywo – ubrał/a się wygodnie, przygotował/a sobie wygodne miejsce do położenia się (ewentualnie do siedzenia), a także poduszkę i coś do przykrycia; przy słuchaniu pierwszego nagrania może się przydać również notatnik lub czysta kartka papieru i coś do pisania. Dobrze by było, żebyś dał/a sobie również co najmniej dwa razy po 1,5 godziny niezakłóconego czasu, który przeznaczymy na odprężenie, oddychanie, przyjmowanie miłości, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Serdecznie zapraszam. 🙂

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 150 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 1,5 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Kochając Siebie”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.