Nagrania z webinarów

„Kwantowe uzdrawianie i radość” – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Kwantowe uzdrawianie i radość” w dniach 11 i 12 września 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego webinaru połączymy się z naszym Uzdrowionym Umysłem i pozwolimy mu pokazać nam, czym jest choroba i czym jest prawdziwe zdrowie, jak go doświadczać i jak nie dać się zwieść pozorom fizycznych symptomów. Pozwolimy sobie na uświadomienie sobie tego, co nieświadomie i uwolnienie tego, co już nam nie służy. Będziemy łączyć się ze Źródłem nieograniczonej Energii, Inspiracji i Radości, rozbudzając jednocześnie nasze własne naturalne zdolności uzdrawiania. Doświadczymy też, jak bardzo Radość wpływa na dobrostan umysłu i ciała i poczujemy, co to znaczy, że uzdrawiać to czynić szczęśliwym.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Kwantowe uzdrawianie i radość” jest dziewiątym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o zaangażowaniu się w cały proces „Drogi Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw dostęp do nagrań z webinarów „Kwantowe uzdrawianie i radość” (lub któregokolwiek z wcześniejszych webinarów z cyklu DU) i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy – w całości lub w indywidualnie ustalonych ratach.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli jesteś zainteresowany/a dostępem do audio z webinarów „Kwantowe uzdrawianie i radość”, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do nagrań.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.