Nagrania z webinarów

„Kwantowe uzdrawianie i radość” – kurs online

„Kwantowe uzdrawianie i radość” to kurs online o natychmiastowości uzdrowienia poprzez połączenie ze Źródłem Życia i Miłości oraz naszym własnym Uzdrowionym Umysłem, a także o dostrojeniu do uzdrawiającej częstotliwości, jaką jest radość. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 11 i 12 września 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania połączymy się z naszym Uzdrowionym Umysłem i pozwolimy mu pokazać nam, czym jest choroba i czym jest prawdziwe zdrowie, jak go doświadczać i jak nie dać się zwieść pozorom fizycznych symptomów. Pozwolimy sobie na uświadomienie sobie tego, co nieświadomie i uwolnienie tego, co już nam nie służy. Będziemy łączyć się ze Źródłem nieograniczonej Energii, Inspiracji i Radości, rozbudzając jednocześnie nasze własne naturalne zdolności uzdrawiania. Doświadczymy też, jak bardzo Radość wpływa na dobrostan umysłu i ciała i poczujemy, co to znaczy, że uzdrawiać to czynić szczęśliwym.

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 webinarów (w sumie ok. 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Kwantowe uzdrawianie i radość” jest dziewiątym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Aby zamówić kurs online „Kwantowe uzdrawianie i radość”, przejdź do SKLEPU.