Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Oczami Duszy”

Zapraszam na kurs online pt.: „Oczami Duszy”, podczas którego będziesz mógł przypomnieć sobie, jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, jakie odbyły się w dniach 15, 22 i 29 października 2020 r.

Jako ludzie przyzwyczailiśmy się żyć z poziomu intelektualnego umysłu i często nie potrafimy usłyszeć czy poczuć sygnałów od Duszy, która jest innym określeniem na nasze prawdziwe Ja. Webinary te są wsparciem w praktyce uważnego słuchania i takiego odprężenia ciało-umysłu, aby nawiązać głęboką intymną relację z Duszą i nauczyć się patrzeć na siebie, wszystkich i wszystko dookoła oczami Duszy – ponad myślami ego, ponad światem, a jednak w taki sposób, który pozwoli ci przemienić twoje doświadczenie świata.

Podczas odsłuchiwania pierwszego webinaru będziesz mógł m.in. doświadczyć mocy wyboru i tego, jak Dusza wykorzystuje ją, by tworzyć swoje doświadczenie. Webinar ten stwarza również przestrzeń do odprężenia się w uznaniu własnej niewinności i niewinności wszystkiego oraz dokonania wyboru częstotliwości, jakiej chcesz doświadczać.

Podczas słuchania audio z drugiego webinaru będziesz miał okazję do całkowitego puszczenia myśli intelektualnego umysłu i doświadczenia prawdziwej komunikacji ponad ego – nie tylko komunikacji ze swoją Duszą, ale również z ludźmi, którzy nas otaczają oraz z Przyjaciółmi, Przewodnikami i Mistrzami spoza czasu.

Podczas medytacji z nagraniem z trzeciego webinaru będziesz mógł pogłębić i ugruntować kontakt z Duszą oraz poczuć, czego twoja Dusza chce doświadczać, co chce tworzyć i jak chce się przejawiać w pełni swojej ekspresji.

Kurs ten ma formę prowadzonej spontanicznej medytacji i… czegokolwiek, co Dusza podpowiada. 🙂 Jako narzędzia pomocnicze używamy Oddechu, Wglądu w siebie i Praktyki Obecności.

Oto świadectwo Macieja, jednego z uczestników webinarów na żywo:
Wielkie dzięki Rafał!
Oczami Duszy – to było cudowne doświadczenie.
W procesie coraz bliższego i coraz jaśniejszego współpracowania z Duszą powoli odrzucamy przeróżne przekonania, które wcześniej zaadaptowaliśmy a teraz utrudniają one jasną, wyrazistą komunikację z Duszą. Jednak nasze wspólne doświadczenie było tym co pozwoliło mi poczuć się pewniej i ugruntować w przekonaniu o naturalności tej komunikacji i przestać wątpić w to co Dusza chce mi przekazać, czym zawsze byłem zachwycony, ale zbyt szybko poddawałem się wątpliwościom.
Spojrzenie z wyrozumiałością na wątpliwości podsuwane przez nauczone braku zaufania ego i oddzielenie ich od głosu Duszy to duża ulga, która przekłada się na radosną niewinność tego kontaktu 😊.
O wiele łatwiej stały się dla mnie widoczne, ograniczające tę komunikację, przekonania, do tej pory dobrze ukrywające się, ale teraz w świetle Świadomości tracące swoją zwodniczą moc.
Uznaję więc za duże błogosławieństwo, że mogłem się z Wami połączyć w tym seminarium.
Dziękuję wszystkim widzialnym i niewidzialnym… 🙏🏻❤️🙏🏻
nie zapominając o Marysi, Janie i wszystkich, którzy Cię na co dzień
otaczają.
Dziękuję!

❤️❤️❤️


KOSZT: 250 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 3 webinarów (ok. 1,5 godz. każdy)

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić kurs online „Oczami Duszy”, przejdź do SKLEPU.