Nagrania z webinarów

Nagrania z webinarów „Ucieleśnienie Boskości w człowieku”

Jeśli chciałbyś się włączyć do podróży, jaką odbyliśmy podczas webinarów „Ucieleśnienie Boskości w człowieku” w dniach 31 maja oraz 7, 14, 21 i 28 czerwca 2020 r., to bardzo serdecznie zapraszam. 🙂 Oto więcej informacji na ten temat:

Większość ludzi podróżuje przez życie, nie pozwalając na pełne wcielenie się swojej duszy i urzeczywistnienie własnego prawdziwego Ja. Głównym mechanizmem, jakiego używamy, by hamować owo urzeczywistnienie, jest tłumienie emocji i tworzenie fałszywych przekonań na temat siebie i świata. Podczas tych webinarów zrobimy coś odwrotnego – poczujemy to, co stłumiliśmy i zakwestionujemy to, w co uwierzyliśmy.

Podczas naszych pięciu spotkań – z ciekawością, zadziwieniem i szczerością – skontaktujemy się z 5 podstawowymi strumieniami energetycznymi człowieka: smutkiem, lękiem, gniewem, energią seksualną i radością. Sprawdzimy, na ile jeszcze hamujemy czucie tych emocji w swoim ciele, powstrzymując tym samym integrację ducha, umysłu i ciała oraz pełne przejawienie duszy w tym świecie. Następnie pozwolimy sobie na przepływ niewinnej energii w każdym z tych strumieni i zobaczymy, jak dzięki temu możemy ucieleśnić naszą Boskość w ludzkim doświadczeniu.

Każdy webinar poświęcimy osobno każdemu z tych strumieni. Zobaczymy m.in. jak pełne objęcie wypartego smutku może nas doprowadzić do poddania się. Uświadomimy sobie, że choć lęk ma wielkie oczy, to traci swą pozorną moc, gdy w te oczy spoglądamy. Zrozumiemy też, jak – dzięki skontaktowaniu się z pozytywnym aspektem gniewu w nas samych – możemy nauczyć się wyrażać swoją prawdę i rozpoznawać prawdziwe pragnienia duszy. Nie będziemy się obawiać energii seksualnej i sprawdzimy, jak możemy jej użyć do uruchomienia naszego kreatywnego i życiodajnego potencjału. I wreszcie na zakończenie pozwolimy sobie poczuć radość, jakiej nic w tym świecie nie jest nam w stanie zapewnić ani odebrać.

Zapraszam Was do niezwykłej przygody, w której wyjdziemy poza koncepcje do prawdziwego doświadczenia tego, KIM naprawdę jesteśmy i PO CO tu jesteśmy. Razem stworzymy nieosądzającą przestrzeń Miłości, w której będziemy łączyć się, oddychać, czuć, dobrze bawić i wspierać w obejmowaniu tego, czego – być może – jeszcze w pełni w sobie nie objęliśmy.

Oto link do paru świadectw uczestników webinarów na żywo.

KOSZT: 350 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz:
– linki do audio z 5 webinarów (ok. 1,5 godz. każdy)
– linki do konspektów z każdego webinaru z propozycją indywidualnej praktyki pracy/zabawy z emocjami

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli chcesz zamówić materiały z webinarów „Ucieleśnienie Boskości w człowieku”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.