Wydarzenia

I Nastało Światło – bezpłatny webinar w niedzielę 1 listopada

Prawdopodobnie wielu z Was czuje, że czas przemiany przyspieszył. Z jednej strony obserwujemy zaciśnięcie świata w lęku, a z drugiej jeszcze większą mobilizację tych istot, które chcą pamiętać, że Miłość jest ich jedyną rzeczywistością.

Ponad pół roku temu 5 kwietnia 2020 r. wielu z Was zebrało się ze mną na webinarze „Światło Świata – Aktywacja”. Proponuję Wam, a także innym, którzy chcą się przyłączyć, abyśmy tym razem spotkali się na webinarze „I Nastało Światło” w niedzielę 1 listopada w godz. 20.30-22.00. Webinar ten będzie bezpłatny. Serdecznie zapraszam.

Ktoś mógłby zapytać: Jak to nastało światło? Przecież zdajemy się być świadkami energetycznego zagęszczenia i powiększającej się ciemności.

I nastało światłoA co jeśli to wszystko, czego doświadczamy, jest efektem naszego światła, które wstrząsa systemem myślenia opartym na lęku? A co jeśli uznamy, że nie znamy swoich najlepszych korzyści, a to, co się dzieje na świecie, jest czymś najlepszym, co mogłoby się nam aktualnie przydarzyć, ponieważ otwiera nam oczy na to, czego naprawdę chcemy? A co jeśli znajdujemy się w samym środku największej duchowej przemiany w dziejach wszechświata? A co jeśli pozwolimy naszemu Światło świecić do takiego stopnia, że sama nasza obecność będzie uzdrawiać świat?

Podczas naszego spotkania 1 listopada skupimy się na połączeniu w świetle, w częstotliwości pokoju i miłości, na pamiętaniu i świętowaniu naszego prawdziwego celu tutaj i na pozwalaniu, aby ciało było jedynie narzędziem komunikowania miłości. Na początku spoczniemy w Oddechu i Obecności, potem powiem, co z Ducha popłynie i poprowadzę medytację. W drugiej części ochotnicy będą mogli zabrać głos, by podzielić się swoim doświadczeniem.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz upublicznienie nagrania. Audio z webinarów może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Lista uczestników została właśnie zamknięta. Jeśli chcesz się zapisać na listę oczekujących, to prosimy napisz do nas na email na adres: info@przemianaumyslu.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Jeśli w niedzielę 1 listopada tuż przed godz. 20.30 okaże się, że sporo zapisanych uczestników faktycznie się nie pojawi (a zdarza się to bardzo często, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie), to najpóźniej do 20.30 wyślemy Ci link do logowania na zoomie i kod dostępu. W między czasie możesz sobie pobrać zoom na komputer, jeśli jeszcze go nie masz, żebyś mógł łatwo dołączyć do spotkania (link do pobrania zooma na komputer: https://zoom.us/download2 )

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał