Wydarzenia

I Nastało Światło – bezpłatny webinar w niedzielę 1 listopada

Prawdopodobnie wielu z Was czuje, że czas przemiany przyspieszył. Z jednej strony obserwujemy zaciśnięcie świata w lęku, a z drugiej jeszcze większą mobilizację tych istot, które chcą pamiętać, że Miłość jest ich jedyną rzeczywistością.

Ponad pół roku temu 5 kwietnia 2020 r. wielu z Was zebrało się ze mną na webinarze „Światło Świata – Aktywacja”. Proponuję Wam, a także innym, którzy chcą się przyłączyć, abyśmy tym razem spotkali się na webinarze „I Nastało Światło” w niedzielę 1 listopada w godz. 20.30-22.00. Webinar ten będzie bezpłatny. Serdecznie zapraszam.

Ktoś mógłby zapytać: Jak to nastało światło? Przecież zdajemy się być świadkami energetycznego zagęszczenia i powiększającej się ciemności.

I nastało światłoA co jeśli to wszystko, czego doświadczamy, jest efektem naszego światła, które wstrząsa systemem myślenia opartym na lęku? A co jeśli uznamy, że nie znamy swoich najlepszych korzyści, a to, co się dzieje na świecie, jest czymś najlepszym, co mogłoby się nam aktualnie przydarzyć, ponieważ otwiera nam oczy na to, czego naprawdę chcemy? A co jeśli znajdujemy się w samym środku największej duchowej przemiany w dziejach wszechświata? A co jeśli pozwolimy naszemu Światło świecić do takiego stopnia, że sama nasza obecność będzie uzdrawiać świat?

Podczas naszego spotkania 1 listopada skupimy się na połączeniu w świetle, w częstotliwości pokoju i miłości, na pamiętaniu i świętowaniu naszego prawdziwego celu tutaj i na pozwalaniu, aby ciało było jedynie narzędziem komunikowania miłości. Na początku spoczniemy w Oddechu i Obecności, potem powiem, co z Ducha popłynie i poprowadzę medytację. W drugiej części ochotnicy będą mogli zabrać głos, by podzielić się swoim doświadczeniem.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz upublicznienie nagrania. Audio z webinarów może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał