Ogłoszenia

Niebo na Ziemi to decyzja każdego, kto chce współtworzyć tego rodzaju doświadczenie. 🙂 Na tej stronię będę stopniowo zamieszczał linki i informacje o inspirujących ludziach, których znam – najczęściej osobiście, a niekiedy pośrednio – a którzy zmieniają świat nie tylko tym, co mówią, ale również – a może przede wszystkim – tym, co robią i jacy są.

Zapraszam też do zamieszczania tutaj swoich ogłoszeń. Ideą tej strony jest stworzenie możliwości odnalezienia się, spotkania i podzielenia się tym, co macie do zaofiarowania.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy jesteś artystą malarzem, poetą, nauczycielem, filmowcem, fotografem, księgowym, psychologiem, ogrodnikiem, rolnikiem sprzedającym ekologiczną żywność, właścicielem kawiarni, masażystą, czy gospodynią domową przemieniającą świat przez pieczenie cudownych ciast. Cokolwiek robisz, jeśli robisz to z Miłością i chciałbyś podzielić się informacją, gdzie cię można znaleźć, proszę, napisz swoje imię i nazwisko, adres strony internetowej lub facebookowej, ewentualnie numer telefonu i adres email oraz jedno lub dwa zdania o sobie i prześlij mi te dane na adres: rafal@niebonaziemi.org. Informacje od Ciebie zamieszczę na tej stronie. Wysyłka Twoich danych oznacza Twoją zgodę na ich upublicznienie tutaj zgodnie z polityką prywatności na tej stronie.

Na ten moment nowe ogłoszenia są umieszczane na górze:

Liona Reed, Jestem tu dla Ciebie
Widzę Przestrzeń, którą Jesteś.  Widzę wiele warstw i i energii różnych wymiarów, które się w Niej znajdują. Widzę je, słyszę i potrafię się z nimi komunikować. Wspieram Cię i pomagam Ci skupić Twoją Świadomość  i uwagę na tej Przestrzeni i uwolnić z Niej treści, które nie są Twoje.  Jestem medium dla Istnień, które opuściły już tę cielesną gęstość. Jestem katalizatorem transformacji, dla tych, którzy żyją. 
Strona www: https://lionareed.blogspot.com/

Magdalena Chowaniec, mistyczka, artystka
Można by powiedzieć, że jestem zwykłym mistykiem, a codzienność jest mega cudem do odkrywania. Twórczość przepływa przeze mnie, i choć wygodniej siedzieć w kącie, to są rzeczy większe niż ta potrzeba
Strona www: https://zielonaanomalia.wixsite.com/malunachow
FB: https://www.facebook.com/malunachowaniec/
Instagram: https://www.instagram.com/p/CZQggkKITmn/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Agata Dzierżawa, A Journey to Yourself
Autorka inspirującego bloga o rozwoju duchowym „A Journey to Yourself”. Terapeutka intuicyjna i uzdrowicielka. Jak sama mówi: „pomaga w przetransferowaniu ran duszy i wzniesieniu świadomości na wyższy poziom. Tworzy autorskie narzędzia pomagające w rozwoju świadomości. Stara wrażliwa dusza w typie kapłanki i artystki. Integruje i zmienia oblicze psychologii, ezoteryki i religii. Pomysłodawczyni i założycielka Kościoła Nowa Ziemia 5D, którego doktryna opiera się na naturalnej samodzielnej ewolucji każdej duszy ku świętości, jaką jest Oświecenie świadomości”. 
Strona www: https://www.ajourneytoyourself.com/pl/
FB: https://www.facebook.com/ajourneytoyourself
Instagram: https://www.instagram.com/ajourneytoyourself/

Barbara Styczeń, Chwasting – Dotyk natury
Od 20 lat mieszkam na własnym siedlisku, otoczona ptasimi łąkami, lubuskimi lasami i leśnymi jeziorkami. Zaadaptowana obora na dom i wieloletni proces uwalniania od sklepów doprowadził mnie do wolności od miasta i dzielenia się radością życia. Podążając za żywiołami i życiem roślin praktykuję permanentny stan zdrowia, którego jestem świadectwem. Zamykam zdrowie w roślinnych hydrolatach uzyskanych w alembiku. Prowadzę warsztaty w sposób praktyczny, aby zaangażować wszystkie zmysły w indywidualnym doświadczeniu i otworzyć się na własną wewnętrzną intuicję. Uczestnicy rozpoznają właściwości dzikich roślin i sposoby ich przetwarzania oraz metody wykorzystania ich mocy. Powstają w trakcie zajęć uzdrawiające potrawy i smaczne kosmetyki. Odkrywamy praktyczne sposoby na zdrowe odżywianie, zwłaszcza dla osób poszukujących wolności od miasta i sklepów. Dotykamy tajemnic twórczości, zdrowia i własnej kreacji. Więcej informacji na stronie internetowej: http://ranchowbrzeznie.wixsite.com/chwastingdotyknatury

Olga Styrcz Behnke – zwana Błękitną Limonką
Charyzmatyczna kobieta, wirująca w świecie przyrody i sztuki, poszukująca harmonii w obu światach. Tancerka, choreografka, instruktor rekreacji ruchowej, arteterapeutka, wokalistka. Twórczyni autorskich metod pracy z ciałem m.in. Błękitnej Medycyny oraz foodTrucka z kuchnią roślinną Limonka.
Zainspirowana szeroko pojętym tworzeniem i łączeniem różnych technik, pasjonatka życia w radości, mocno zżyta z naturą, gdzie spędza większość swojego czasu, oprócz tego śpiewa i komponuje. 
Głównym motywem w jej działaniach jest swobodne wyrażanie Siebie, świadomość ciała, improwizacja, wyobraźnia oraz aktywność nieplanowana powstająca w Tu i Teraz. Można ją znaleźć na facebooku przez jej funpage: „Błękitna Medycyna” lub osobiście pod: „Olga Błękitna Limonka”.

Wojtek Antonik, espressionista i Gustaw Małecki, szef kuchni
Mistrz kawy i mistrz wegańskiej kuchni, obaj profesjonaliści w swoich dziedzinach, a zarazem pasjonaci i ludzie z wielkim sercem, łączą siły w cyklu kreatywnych, nasyconych praktyczną wiedzą i ciepłą atmosferą warsztatów kawowo-kulinarnych. Pierwszy z nich w dniach 16-18 kwietnia 2021 r. w pięknym Domu Sokolik na Dolnym Śląsku. Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/6Smak-104629925047677/

Tomasz Kierzkowski
Autor bloga 7 kroków za horyzont, twórca inspirującego kanału youtube, na którym między innymi publikuje transformujące wywiady z Dieterem Broersem, oraz skupiającej wielu świadomych ludzi grupy na facebooku zatytułowanej Zjednoczone Królestwo, a także energetycznego portalu w Nowych Gutach nad Śniardwami.

Sophia, Energia Nowej Ziemi
Tworzę chóry anielskie, gram na misach kryształowych, układam mandale, tańczę, dużo gadam by potem zamilczeć gdy zachodzące słońce kasuje wszystkie moje myśli… W natchnieniu i prowadzeniu organizuję Konwenty Otwartych Serc, spotkania ludzi w domu, sesje online i w realu byśmy zakotwiczyli się w energii Nowej Ziemi, którą moje Serce odczuwa. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie: https://www.energianowejziemi.com/

Aleksandra Ufniarz, Malowanie Sercem
Po 18-tu latach pracy w korporacjach i godzinach spędzonych w salach wykładowych Aleksandra doświadczyła w 2017 roku przebudzenia własnej duszy i bez wcześniejszego artystycznego wykształcenia zaczęła Malować Sercem. Poprzez sztukę kreatywnego przebudzenia Duszy i stworzone połączenie SERCE – RĘCE otrzymała dar wyciszenia umysłu i powoływania na płótno obrazów pełnych energii Miłości i Życia.
Więcej informacji na stronie: https://pokojchrystusa.pl/malowanie-sercem/

Małgorzata Szewczyk – wiersze, obrazy
Niedawno został wydany tomik inspirujących pisanych sercem wierszy Małgosi zatytułowany Tchnienie Jam Jest. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://pokojchrystusa.pl/tchnienie-jam-jest/
A tu możecie obejrzeć niektóre z jej obrazów: https://jeszua.info/anioly-malgosi/

Malwina Aisha
Moją specjalizacją jest wyprowadzanie osób chorych na chorobę Alzheimera ze stanów lękowych, bez użycia środków psychoaktywnych. Prowadzę grupy wsparcia dla opiekunów online, jak również warsztaty w temacie najlepszej komunikacji w demencji oraz opieki nad samym sobą. Oto moje strony:
PL: www.malwina-aisha.care
ENG: www.LadyAisha.care
FB: Malwina Aisha
Osobno wspieram również innych ludzi, którzy tak jak ja, kochaja swoją pracę i życie:) O tym tu: FB: Malwina Aisha Cares.

Krzysztof Lottig (SoundLove Medicine) – mega Inspirator, multiinstrumentalista, magik dźwięku, współczesny szaman… Przemienia świat Dobrą Częstotliwością… Człowiek serca. Przyjaciel. Ostatnie jego dzieło to album z muzyką i opowiadaniami relaksacyjnymi dla dzieci i młodzieży. Słuchaliśmy, słuchamy i polecamy! Oto link do płyty.

Shata QS – Małgorzata Kuś, artystka, piosenkarka,
Tworzy niesamowite przebudzeniowe piosenki i poruszające projekty muzyczne i nie tylko. Jej album „Fenix” zachwycił nas i pokazał, jak ogromną moc ma muzyka i słowa płynące z serca. Przebudzenie naprawdę już się dzieje! Polecamy serdecznie szczególnie utwór „Przywrócenie”!
Strona Małgorzaty: https://www.shataqs.com

Katarzyna Nozderko, zwykła niezwykła kosmetyczka
Na co dzień pracuję z drugim człowiekiem jako kosmetyczka, otaczam swoich klientów pełną akceptacją i miłością, a poprzez komunikację z ich duszami moje działania przenoszą się również w inne wyższe wymiary. Więcej informacji o mnie i mojej pracy znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/nozderko/. Oprócz gabinetu kosmetycznego stworzyłam międzynarodową firmę produkującą kosmetyki, która niesie pomoc innym ludziom, niwelując ich defekty na skórze; w każdym produkcie jest zawarta miłość i światło, a takie połączenie daje nieopisane możliwości. Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/estgen.inzynieriatkankowa/.

Barbara Buller – Joga
Poprowadzone przez Basię z niezwykłym wyczuciem zajęcia jogi zapamiętamy na zawsze. Jej nieustająca dbałość o to, by uczestnicy oddychali, byli świadomi ciała i odczuwanych w nim wrażeń, również w przerwach między assanami, a także spontaniczne krótkie medytacje na zakończenie zajęć sprawiają, że joga z nią jest prawdziwym przeżyciem integracji ducha, umysłu i ciała. Oprócz zajęć w Poznaniu Basia prowadzi również piękne wyjazdowe spotkania pt.: „Wakacje z jogą”. Więcej informacji na jej stronie: http://bbjoga.pl

Wilcza Jagoda – Współcześni alchemicy
Wytwórcy naturalnych, obłędnie pachnących mydeł, naturalnych świeczek, kosmetyków i innych cudów… Czarują z sercem i prawdziwą pasją, którą się czuje i którą pragnie się dzielić :). Piękni ludzie! Więcej informacji na ich stronie: https://www.facebook.com/wilczapiwnica/

Iza Sztandera – Doula, Doradca macierzyński
Cudowna istota, która w profesjonalny sposób potrafi wesprzeć młodych rodziców w nowych przygodach z ich malutkim dzieckiem. Ogrom wiedzy, piękne serce i empatyczne, ciepłe podejście Izy bardzo trafiły do naszego serca i pomogły nam w początkowym etapie naszego rodzicielstwa. Jeśli potrzebujecie rady, pomocy, instruktażu motania chusty, czy masowania niemowlęcia – polecamy Izę! Więcej info – na jej stronie: http://maminiec.eu

Tanya Vysochanska, Fotografia
Zajmuje się fotografią, robi sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne i portretowe. Sesja ciążowa i noworodkowa, o którą razem z żoną poprosiliśmy Tanyę, była dla nas prawdziwą przyjemnością. Z serca polecamy. Tanya jest prawdziwą profesjonalistką i „poetką” fotografii, która potrafi zdziałać cuda aparatem, aranżacją przestrzeni oraz swoją pasją i pełnym empatii i zrozumienia podejściem do tych, z którymi pracuje. Więcej informacji znajdziecie na jej stronie: https://www.facebook.com/vysochanskacom/

Henryk Grabkowski, Gospodarstwo rolne
Po wielu latach rozwoju duchowego zatoczyłem pełne koło i z odmienionym już postrzeganiem wróciłem do robienia tego, co naprawdę lubię – do uprawy ziemi, robienia przetworów i pieczenia chleba oraz dzielenia się owocami mojej pracy z innymi. Moje gospodarstwo oferuje lokalnym odbiorcom sprzedaż bezpośrednią płodów rolnych uprawianych metodami ekologicznymi, przetwory warzywno-owocowe oraz domowy wypiek chleba. Zapraszam do kontaktu i składania zamówień przez moją stronę na facebooku.

Anna Zaleska-Mart, Masaż Lomi Lomi Nui
Słowa są tylko symbolami symboli, prawdziwe Poznanie nie zawiera się w słowach a jedynie w doświadczeniu. Zapraszam Cię do podróży w głąb Siebie właśnie poprzez czucie, poprzez ciało, gdzie w otoczeniu dobra, doskonałości, radości istnienia i piękna będziesz mógł skontaktować się z Miłością Wszechistnienia. Ciało jest bramą do Wiecznego Pokoju, miejsca bez koncepcji i teorii, gdzie Przewodnikiem jest czucie i Poznanie. Jeśli czujesz że ta ścieżka jest dla Ciebie, zapraszam z Serca na sesję Lomi Lomi Nui. Więcej o samym masażu znajdziesz tutaj: www.facebook.com/LomiLomiNuiMazury