Wydarzenia

Chodząc po Nowej Ziemi – wakacyjne spotkanie i warsztaty na Mazurach

Tomek, gospodarz wydarzenia w Nowych Gutach, powiedział nam, że ze względu na poważną sytuację rodzinną musi nam odmówić swojej przestrzeni warsztatowo-mieszkaniowej w Nowych Gutach. A zatem podjęliśmy decyzję o odwołaniu spotkania w dniach 11-16 lipca. Za utrudnienia z tym związane przepraszamy!

CHODZĄC PO NOWEJ ZIEMI

Nowe Guty k. Orzysza nad Śniardwami
11-16 lipca 2020 r.

Warsztaty z Katarzyną Filipek
i Rafałem Wereżyńskim

Czy możemy zatrzymać się w ciszy, zapomnieć  wszystko, co o sobie  wiemy i narodzić się ponownie w Duchu? Czy jesteśmy gotowi rozpoznać, że Nowa Ziemia, budząca się do Nowej Świadomości, już tu jest i czeka na nas, abyśmy porzucili nasze złudzenia i chodzili po niej przebudzeni?

Podczas wakacyjnego spotkania w Nowych Gutach w lipcu tego roku będziemy eksplorować naszą relację z duszą, z ciałem i z Ziemią, pozwalając na pełne ucieleśnienie naszej duchowej natury. Będzie mieli okazję do zarówno do medytacji, wyciszenia, praktykowania obecności, jak i ruchu, tańca, oddychania miłością, radykalnego wglądu w samego siebie, praktyki jogi, śpiewania, pysznego jedzenia, pływania, dobrej zabawy i świętowania na wiele innych sposobów.

Korzystając z cudownej możliwości przebywania na łonie natury, w energii Nowej Ziemi, pozwolimy jej być naszym przewodnikiem w tej fascynującej podróży w głąb siebie. Użyjemy jej żywiołów, aby pomogły nam  uwalniać to, co odbiera nam poczytalność i  przeszkadza  w doświadczaniu  pełni miłującego połączenia ze wszystkim, co jest. Będziemy eksplorować energię wiatru, wody, drzew, ognia, powietrza i oddechu na wiele prostych, a zarazem fascynujących sposobów.

Pragniemy również, aby ten wspólny, wakacyjny czas był okazją do świadomego spotykania samego siebie w drugim człowieku. Patrząc jeden na drugiego pozwolimy sobie rozpoznać  przekonania, które jeszcze cenimy i których używamy, aby pielęgnować i wzmacniać poczucie oddzielenia, a następnie wyjdziemy poza te przekonania do Prawdy Miłości, którą jesteśmy.

Dzięki świadomemu użyciu naszych ludzkich zmysłów i prostemu przebywaniu w polu serca,  pozwolimy sobie doświadczyć stanu obecności poza intelektualnym umysłem, a dzięki wzmocnieniu naszych anielskich zmysłów (jak np. skupienie, wyobraźnia, współczucie i ekspresja) wejdziemy w głębszy kontakt z wielowymiarową naturą naszego istnienia!

Czyniąc to wszystko, będziemy otwierać nasze umysły, serca i ciała na doświadczenie, o którym mówi jeden z przekazów z Drogi Mistrzostwa:

Ziemia jako jednostka wchodzi teraz w etap swego ostatniego spełnienia. To spełnienie będzie się wiązało się z zanikiem jej chęci, by tolerować energie niepodobne miłości. (…) Nie oznacza, że będzie ona je osądzać, lecz jedynie, że nie będzie już można ich odgrywać na jej ciele. W tym procesie Matka Ziemia przejdzie wibracyjnie przez pewne zmiany i może zauważysz, jak kaszle, a wy doświadczacie tego jako wstrząsów. I podczas tej energetycznej, wibracyjnej zmiany, Ziemia będzie się przejawiać w pełni nowego Światła, nowej wibracji, a przez to zmieni się również to, co przejawia. (…) Gdy zaś wy oczyścicie swoją wibrację, gdy uwolnicie swoje złudzenia, gdy pozwolicie, aby Światło się rozgościło i stało się ciałem, nastanie taki czas, w którym ludzkość doświadczy kolorów nigdy dotąd przez ludzkość niewidzianych. (…) Wody tej Ziemi nie tylko zostaną oczyszczone, ale będą wibrować strumieniem Światła, którego Ziemia nigdy jeszcze nie przejawiła. Wyobraź sobie, że siedzisz nad  brzegiem jednego z waszych oceanów i zauważasz, jak cała struktura komórkowa wody zmieniła swoją  wibrację, tak że dosłownie promienieje Światłem, a ty możesz po niej biegać (…) Ziemia zakwitnie w swej zdolności i chęci i radości przynoszenia jedynie dobrych owoców; w takiej obfitości, jakiej ludzkość nigdy nie doświadczyła. Ci, którzy pozostaną na Ziemi dzięki temu, że wyrazili chęć, by uzdrowić swe złudzenia wywodzące się z energetycznego wiru lęku – albowiem owego wiru już nie będzie i nie będzie niczego, na czym mógłby się on opierać – poznają smaki, jakich ludzkość nigdy nie zasmakowała. Smak zaś sam w sobie będzie wibracją Czystego Światła. Jedzenie tego, co nazywacie jabłkiem, stanie się doświadczeniem czystej błogości i ekstazy ponad wszystkim, czego ludzki umysł mógł sobie kiedykolwiek wyobrazić (fragment przekazu Jeszuy z Croydon Hall z 2014 r.)

Oto link nagrania online o tym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy!

CZAS SPOTKANIA:
Od soboty 11 lipca do czwartku 16 lipca 2020 r.
Rozpoczynamy wspólną kolacją w sobotę o godz. 18.00 i spotkaniem o godz. 20.00.
Prosimy o przybycie w sobotę 11 lipca między 15.00 a 17.00 w celu zarejestrowania się i zakwaterowania.
Spotkanie zakończymy w czwartek obiadem o godz. 13.00.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Nowe Guty 20 (10 km od Orzysza, nad jeziorem Śniardwy)

DOJAZD:
Najlepiej bezpośrednio samochodem do Nowych Gut, ewentualnie do Orzysza ekspresowym minibusem (www.gigabus.pl) lub pekaesem.

KOSZT 5-DNIOWYCH WARSZTATÓW: 800 zł (płatne przed przyjazdem)
Cena ta nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

WYŻYWIENIE 5 DNI: 225 zł (płatne w dniu przyjazdu)
W cenę wyżywienia wliczone są śniadania, obiady i kolacje oraz owoce, kawa, herbata i coś słodkiego po obiedzie. Wszystkich, którzy zapiszą się na warsztaty, prosimy o uregulowanie powyższej opłaty za jedzenie na miejscu na ręce szefa kuchni, Darka, który przygotuje dla nas pyszny wegetariański catering według pięciu przemian.

ZAKWATEROWANIE
: od 175 do 300 zł za 5 dni
Opłaty za noclegi każdy reguluje we własnym zakresie, albo na miejscu, albo wcześniej, w zależności od tego, na który nocleg się zdecydujecie. Na dole zaproszenia prezentujemy kilka proponowanych przez nas opcji noclegowych.

Maksymalna liczba uczestników: 30 osób

ZAPISY i INFORMACJE:

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. (nieaktualne)

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 250 zł bezzwrotnego zadatku na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wpłatę pozostałej sumy (550 zł) do 26 czerwca 2020 r.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

GRUPA FACEBOOKOWA:
Po otrzymaniu przez nas wpłaty zadatku za warsztaty, wyślemy Wam linka do zamkniętej grupy facebookowej. Jej celem będzie budowanie energii wokół tego wydarzenia, przygotowywanie się do kroczenia w energii Nowej Ziemi, a także wspieranie się i wymiana doświadczeń między przyszłymi uczestnikami warsztatów. Oprócz tego grupa może być pomocnym forum do organizowania się w sprawach technicznych (jak np. koordynacja wspólnego dojazdu na miejsce, czy uzgodnienie wspólnego zakwaterowania).

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą:
– matę do jogi lub karimatę, koc i poduszkę
– wodę do picia
– buty do wody (pomocne w przejściu po nieco kamienistym dnie jeziora do miejsca, w którym można pływać)

OPCJE NOCLEGOWE:

 1. Pokoje u Tomka, gospodarza wydarzenia, gdzie my również będziemy (blisko i wygodnie, plus nie trzeba płacić za cały pokój, tylko za siebie).
  Dostępne są jeszcze:
  – trójka w cenie 50 zł od osoby za dobę (wspólna łazienka z sąsiadującą dwójką) oraz
  – czwórka na poddaszu (lub trójka w zależności od liczby chętnych) z łazienką, ze spaniem na wygodnych materacach: 35 zł od osoby za dobę.
  Możesz dokonać rezerwacji w którymś z powyższych miejsc za naszym pośrednictwem, pisząc na email: info@przemianaumyslu.pl. Płatności dokonasz na miejscu u Tomka.
 2. Druga opcja to zakwaterowanie w pokojach w bezpośrednim sąsiedztwie Tomka:
  a)
  u jego sąsiadki, pani Ani przy ul. Nowe Guty 21, tel.: 508 225 629
  Płatność za cały domek, a więc trzeba się zorganizować z innymi uczestnikami. Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, to dzwonicie pod podany wyżej numer, żeby zarezerwować nocleg i umówić się w kwestii płatności.
  – Domek dwupokojowy z podwójnym łóżkiem w każdym pokoju (dobre np. dla dwóch par) ze wspólną łazienką: 200 zł za dobę; lub:
  – Domek z kanapą na dole i trzema łóżkami na górze ze wspólną łazienką: 200 zł za dobę
  b) ewentualnie u drugich sąsiadów przy ul. Nowe Guty 19 a:
  Tel.: (+87) 423 80 18 lub: 514 309 103
  Dwójki z łazienką: 120 zł za pokój.

  3. Inne opcje w Nowych Gutach

  Opcji jest wiele. Poniżej wymieniamy 2 przykładowe agroturystyki:
  a) Agroturystyka „U Królów”
  tel.: 695 383 135
  b) Agroturystyka Anna Borkowska
  www.annaborkowska.eorzysz.eu

Dodatkowe informacje:
Email: info@przemianaumyslu.pl