Wydarzenia

O doświadczaniu żywiołów w Nowych Gutach

Nowa Ziemia – potężne przejawienie bezwarunkowej miłości, nosząc nas w swoim łonie jak najtroskliwsza matka, nieustannie podpowiada, czym jest prawdziwe poddanie, przyzwalanie, jedność, komunikowanie się, czym jest bezwarunkowe połączenie w świętym związku ze Stwórcą i ze wszystkim, co z Niego nieustannie się wyłania, w tym także – z drugim człowiekiem….

Podczas spotkania w Nowych Gutach w dniach 11-16 lipca 2020 r. będziemy między innymi używać energii żywiołów Ziemi, które będą nam pomagać w uwalnianiu się od złudzeń i doświadczaniu pełni miłującego połączenia ze wszystkim, co jest.

Wiatr nauczy nas częstotliwości poddania, otwierania się i przyzwalania.
Nieprzewidywalnością kierunku i siły swojego podmuchu opowie nam o tym, że poddanie się nie jest słabością ani bezruchem.
Opowie nam, czym jest nasłuchiwanie całym sobą i jak rozpoznać prowadzenie Ducha…
Gdzie jest to miejsce w ciele, z którego wyłania się potencjał ruchu w najdoskonalszym kierunku…
Wiatr będzie nauczał o wolności.

Woda nauczy nas czym jest jedność. Jaką wibrację ma bezwarunkowe połączenie ze wszystkim, co istnieje i na czym polega neutralność tego połączenia.
Być może odkryjemy częstotliwość w naszym ciało-umyśle, która żadnych związków nie czyni wyjątkowymi, która wibruje ponad społecznymi rolami i powinnościami (a nawet ponad tzw. „więzami krwi”), uwalniając nas tym samym od wielu „dramatów” wspierających iluzję oddzielenia…

Drzewa nauczą nas komunikacji poza słowami. Rozmowy korzenia z korzeniem, duszy z duszą, fali z falą… Opowiedzą nam o tym, że nic nie jest ukryte we wszechświecie i że wszystko ze wszystkim nieustannie porozumiewa się i przenika… Spróbujemy poczuć częstotliwość niewypowiedzianego, która być może „brzmi” jedynie ciut subtelniej od częstotliwości słyszalnego dźwięku…

Ogień nauczy nas pokory. Nauczy nas wibracji, w której oczyszcza się i spala wszystko, co jest wytworem oddzielonego umysłu. Spalając to, czym nie jesteśmy, przywraca nas do częstotliwości Pustki, Czystej Karty, Nowego Początku.
Do takiego miejsca, z którego jest możliwa komunikacja z Duchem.

Powietrze i oddech pomogą nam poczuć jakość obecności w TERAZ, nauczą nas doświadczać Nurtu Życia , którym jesteśmy i który w swojej doskonałej mądrości przez chwilę używa ciała, aby poprzez formę również szerzyć Miłość. Tak jak szerzy ją nieustannie poza formą.
Oddech będzie nas nauczał, że śmierć nie istnieje.

Oczywiście nie sposób opisać doświadczenia, które się przed nami odsłoni poprzez eksplorowanie energii żywiołów. To, co wyraziliśmy wyżej w kilku słowach, to tylko przedsmak tego, co nas czeka. 😊 Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i doświadczania.