Wydarzenia

„Oczami Duszy” – webinary 15, 22 i 29 października

CHOĆ WEBINARY „OCZAMI DUSZY” JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY, TO NADAL MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W TEJ PRZYGODZIE ONLINE POPRZEZ NABYCIE I PRZESŁUCHANIE  NAGRAŃ Z WEBINARÓW. JEŚLI INTERESUJĄ CIĘ NAGRANIA, PROSZĘ ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, JAK INNI UCZESTNICY.

Serdecznie zapraszam na cykl webinarów pt.: „Oczami Duszy” w 3 kolejne czwartki: 15, 22 i 29 października 2020 r. w godz. 20.30-22.00. Podczas tych webinarów spotkamy się w przestrzeni serca i otworzymy się na autentyczny kontakt z Duszą, który da nam poczucie spełnienia i prawdziwego szczęścia. Jak ludzie przyzwyczailiśmy się żyć z poziomu intelektualnego umysłu i często nie potrafimy usłyszeć czy poczuć sygnałów od Duszy, która jest innym określeniem na nasze prawdziwe Ja. Podczas tych webinarów skupimy się więc na uważnym słuchaniu i na takim odprężeniu ciało-umysłu, abyśmy mogli nawiązać głęboką intymną relację z Duszą i pozwolić jej się przejawiać w naszej codzienności. Nauczymy się patrzeć na siebie, wszystkich i wszystko dookoła oczami Duszy – ponad myślami ego, ponad światem, a jednak w taki sposób, który pozwoli nam przemienić nasze doświadczenie świata.

Podczas pierwszego webinaru przyjrzymy się m.in mocy wyboru i tego, jak Dusza wykorzystuje ją, by tworzyć swoje doświadczenie. Odprężymy się w uznaniu własnej niewinności i niewinności wszystkiego, a następnie wybierzemy częstotliwość, jakiej chcemy doświadczać.

Podczas drugiego webinaru wyjdziemy całkowicie poza myśli intelektualnego umysłu i doświadczymy prawdziwej komunikacji ponad ego – nie tylko komunikacji ze swoją Duszą, ale również z ludźmi, którzy nas otaczają oraz z Przyjaciółmi, Przewodnikami i Mistrzami spoza czasu.

Podczas trzeciego webinaru pogłębimy i ugruntujemy kontakt z Duszą oraz poczujemy, czego nasza Dusza chce doświadczać, co chce tworzyć i jak chce się przejawiać w pełni swojej ekspresji.

Webinary te będą miały formę prowadzonej spontanicznej medytacji i… czegokolwiek, co Dusza podpowie. 🙂 Jako narzędzia pomocnicze będą towarzyszyć nam Oddech, Wgląd w siebie i Praktyka Obecności. Będzie też okazja do wzajemnej interakcji i podzielenia się swoim doświadczeniem.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tych webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za ten cykl webinarów.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z każdego spotkania. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którymś spotkaniu, to nadal możesz uczestniczyć w procesie poprzez odsłuchanie audio w innym terminie.

Maksymalna liczba uczestników: 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Czwartek 15 października: godz. 20.30-22.00
Czwartek 22 października: godz. 20.30-22.00
Czwartek 29 października: godz. 20.30-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę (włącza to 3 webinary po 1,5 godz. każdy, plus audio z każdego spotkania).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz upublicznienie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał