Wydarzenia

ODKRYWAJĄC SWOJĄ PRAWDZIWĄ MOC – webinary 10-11 kwietnia

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie webinarowe pt.: „Odkrywając swoją prawdziwą Moc” w dniach 10 i 11 kwietnia 2021 r. w godz. 20.15-22.00.

Podczas tego webinaru uznamy swoją prawdziwą wartość i zobaczymy, jak to jest kroczyć Drogą Mocy, która się nie waha, nie wątpi i nie słabnie, tak abyśmy mogli skutecznie, ale i bez wysiłku funkcjonować w świecie. Zobaczymy doświadczalnie, co to znaczy, że nikt nie może powiedzieć ci, kim jesteś, ponieważ jesteś tylko Ty. Uświadomimy sobie, jak w tym rozpoznaniu znika wszelkie poczucie oddzielenia, nieświadome próby zyskania aprobaty innych, czy obawa przed osądzeniem. Pozwolimy też sobie poczuć, co to znaczyć być jednym ze Źródłem całego stworzenia. Słowem otworzymy się na doświadczenie Mocy bez przeciwieństwa.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym spotkaniu, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w spotkaniu na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają po spotkaniu audio z webinarów do swojego użytku. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 10 kwietnia: godz. 20.15-22.00
Niedziela 11 kwietnia: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

UWAGA: Spotkanie „Odkrywając swoją prawdziwą Moc” jest czwartym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Można w nim uczestniczyć jako niezależnym spotkaniu, bez angażowania się w cały cykl „Drogi Urzeczywistnienia”. Jeśli jednak zdecydujesz się na cały cykl, cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł i otrzymasz dostęp do nagrań z tych webinarów, które już się odbyły. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jeśli już zapisałeś/aś się na „Drogę Urzeczywistnienia” i dokonałeś/aś wpłaty, nie musisz osobno zapisywać się na spotkanie „Odkrywając swoją prawdziwą Moc”. Link do zoom i kod dostępu zostaną do Ciebie wysłane.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał