Nagrania z webinarów

„Odkrywając swoją prawdziwa Moc” – kurs online

Podczas kursu online: „Odkrywając swoją prawdziwą Moc” skupiamy się na doświadczeniu Mocy bez przeciwieństwa, na świadomości tej jednej Mocy, która jest prawdą o nas kończącą wszelki konflikt i poczucie oddzielenia. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 10 i 11 kwietnia 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania uznamy swoją prawdziwą wartość i zobaczymy, jak to jest kroczyć Drogą Mocy, która się nie waha, nie wątpi i nie słabnie, tak abyśmy mogli skutecznie, ale i bez wysiłku funkcjonować w świecie. Zobaczymy doświadczalnie, co to znaczy, że nikt nie może powiedzieć ci, kim jesteś, ponieważ jesteś tylko Ty. Uświadomimy sobie, jak w tym rozpoznaniu znika wszelkie poczucie oddzielenia, nieświadome próby zyskania aprobaty innych, czy obawa przed osądzeniem. Pozwolimy też sobie poczuć, co to znaczyć być jednym ze Źródłem całego stworzenia. Słowem otworzymy się na doświadczenie Mocy bez przeciwieństwa.

Oto przykładowe świadectwa uczestników tego spotkania:

Rafale, Twoje światło, słowa, które mówisz, trafiają przez blokadę umysłu i dusza się budzi. Ja czuję to tak, jakbyś odbijał moje światło, transformował je, bym mogła się zrozumieć. Dziękuję Ci, bo bez znaczenia co wykreuje dalej, moje życie zmieniło kierunek, czuje taką ogromną wdzięczność dla Ciebie, dla wszystkich aniołów, opiekunów, wszystkich ludzi na mojej drodze, doświadczeń, które miałam. (…)
Cudownie, że robisz to co robisz, twoja praca odmienia życie, przywraca je do właściwych wymiarów. Cykl spotkań „Droga Urzeczywistnienia” dosłownie zmienia życie, odnalazłam tu radość, pogodzenie z ciałem i umysłem. Czuję cudowny spokój, odprężenie. Moje ciało się leczy i nie jest już takie spięte w swych próbach przetrwania. Nie na tym polega moja droga w tej formie, jestem tu by się bawić i czuć radość, koniec zmagania i walki. Rafał – dziękuję za otwarcie moich oczu (oka).
Ania D.

Rafał, jestem wdzięczna ze na nowo mogłam  zaistnieć w przepięknej przestrzeni. To wydarzenie spowodowało, że odeszło coś ciężkiego, przynosząc jednocześnie czystą, otulająca energię. Uwielbiam medytacje podczas tych spotkań, są bardzo wyciszające i wznoszące. Dziękuję za duchowa mądrość, profesjonalizm i miłość.
Niech Wszechobecność objawia to, co zasiewamy podczas tych webinarów.
Przesyłam światło wszystkim uczestnikom programu, tym obecnym i tym, co nadejdą.

Elżbieta S.

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 webinarów (w sumie ok. 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Odkrywając swoją prawdziwą Moc” jest czwartym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić kurs online „Odkrywając swoją prawdziwą Moc”, przejdź do SKLEPU.