Instrukcja obsługi Spreakera

Rejestracja na Spreakerze
Nie musisz być zarejestrowany ani zalogowany na portalu „Spreaker”, aby słuchać zajęć online. Jeżeli jednak chciałbyś ściągnąć nagranie na swój komputer lub pisać wiadomości w trakcie trwania zajęć, to zachęcamy cię do zarejestrowania się na tym portalu. Portal Spreaker jest w tym momencie dostępny jedynie w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim.
Aby zarejestrować się na Spreakerze:
  • na stronie https://www.spreaker.com kliknij w prawym górnym rogu na napis „SIGN UP” („Zapisz się”);
  • wypełnij po kolei okienka formularza:
Imię
Adres email
Hasło

Powtórz hasło

  • na podany w formularzu adres email przyjdzie po paru minutach email weryfikacyjny. Należy kliknąć na żółty link: „Verify your email address”. Twoje konto zostanie w ten sposób zarejestrowane :).
Logowanie na Spreakerze
Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem portalu Spreaker, to za każdym razem, gdy chcesz wejść na swoje konto na Spreakerze, musisz się zalogować. Aby to zrobić, kliknij „LOGIN” w prawym górnym rogu strony, a następnie podaj swój adres email i hasło.

Korzystanie z profilu „Głos spoza czasu” na Spreakerze

Korzystanie z profilu GSC na Spreakerze może być ci potrzebne, jeśli będziesz chciał ściągnąć jakieś nagranie na swój komputer lub dodać komentarz. Aby wejść na profil „Głos spoza czasu” na Spreakerze:
– użyj linka bezpośredniego
lub:
– w pasku wyszukiwarki na górze wpisz „Głos spoza czasu”, a następnie znajdź go w wynikach wyszukiwarki.
 Z poziomu profilu „Głos spoza czasu” na Spreakerze możesz nawigować między rodzajami zajęć („SHOWS”) a zbiorem wszystkich nagrań („EPISODES”).

Ściąganie nagrań na komputer

Jeśli chcesz zapisać dane nagranie na swoim komputerze, kliknij na tytuł nagrania, następnie „Download” („Pobierz”), a potem zapisz plik w wybranym przez siebie miejscu.

Pisanie wiadomości

Przy każdym nagraniu możesz wpisywać komentarze (również podczas zajęć na żywo). By to zrobić, musisz być zalogowany. Żeby umieścić komentarz, kliknij na tytuł interesujących cię zajęć, a następnie wejdź na: „COMMENTS”. W nowo otwartym okienku wpisz swój komentarz.

Dzielenie się ze znajomymi
Pod paskiem odtwarzania zajęć widnieje symbol Facebooka, Twittera oraz Google+. Jeśli na niego klikniesz, możesz umieścić linka do tego nagrania na swoim profilu osobistym na tych stronach i dać znać znajomym, czego słuchasz.

Informacje emailowe od Spreakera
Jeśli chcesz dostawać od Spreakera na swój adres email powiadomienia o aktywności „Głos spoza czasu”, np. o zajęciach na żywo, kliknij na szary znaczek „FOLLOW” pod zdjęciem profilowym. W każdej chwili możesz z  tego zrezygnować poprzez odkliknięcie tego przycisku.