Wydarzenia

OŚWIECENIE I ALCHEMIA FIZYCZNEJ PRZEMIANY – webinary 12 i 13 czerwca

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie webinarowe pt.: Oświecenie i alchemia fizycznej przemiany w dniach 12-13 czerwca 2021 r. w godz. 20.15-22.00.

Uwaga: W tych samych dniach odbędzie się też spotkanie stacjonarne o tym samym tytule w Stajenczynkach. Jeśli oprócz tych webinarów lub zamiast nich chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu w Stajenczynkach, to więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Podczas naszego spotkania webinarowego 12 i 13 czerwca:
– przypomnimy sobie, że oświecenie nie jest żadną zmianą ani osiągnięciem, a jedynie rozpoznaniem tego, czym już jesteśmy;
– przyjrzymy się alchemii fizycznej przemiany i zobaczymy, jak możemy wpływać na naszą genetykę poprzez stan umysłu i częstotliwość uczuć;
– pozwolimy sobie na integrację Światła Duszy w fizycznym ciele i będziemy doświadczać siebie jako Światła na poziomie komórkowym i subatomowym;
– odblokujemy świetlisty kod w komórkach, zamieniając wdrukowane fałszywe wspomnienia i wzorce, nową/starą informacją (aktywacja DNA), przypominającą nam o naszym Boskim pochodzeniu, naszej misji tutaj, naszych ukrytych zdolnościach i wielowymiarowej naturze naszego istnienia;
– oswoimy się ze swoim świetlistym ciałem, pozwolimy je sobie czuć i poruszać się w nim;
– połączymy się w Polu Serca, świętując razem w wibracji wdzięczności, pokoju i miłości.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają po spotkaniu audio z webinarów do swojego użytku. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 12 czerwca: godz. 20.15-22.00
Niedziela 13 czerwca: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

UWAGA: Spotkanie Oświecenie i alchemia fizycznej przemiany jest szóstym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Można w nim uczestniczyć jako niezależnym spotkaniu, bez angażowania się w cały cykl „Drogi Urzeczywistnienia”. Jeśli jednak zdecydujesz się na cały cykl, cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł i otrzymasz dostęp do nagrań z tych webinarów, które już się odbyły. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jeśli już zapisałeś/aś się na „Drogę Urzeczywistnienia” i dokonałeś/aś wpłaty, nie musisz osobno zapisywać się na spotkanie Oświecenie i alchemia fizycznej przemiany. Link do zoom i kod dostępu zostaną do Ciebie wysłane.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał