Nagrania z webinarów

„Panowanie nad czasem” – kurs online

„Panowanie nad czasem” to kurs online o uwolnieniu winy przeszłości oraz lęku o przyszłość, o przejrzeniu na wskroś natury liniowego czasu, o byciu poza czasem, o panowaniu nad czasem zamiast byciu marnowanym przez czas. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 10 i 11 lipca 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania rozpoznamy, jak uznanie własnej niewinności uwalnia nas od utożsamienia z liniowym czasem. Zamiast zmagać się z czasem lub zużywać się pod wpływem czasu, nauczymy się nad nim panować poprzez BYCIE w wiecznym TERAZ. Przyjrzymy się naszym fałszywym przekonaniom na temat czasu i zamienimy je na prawdziwe postrzeganie, które pozwoli nam używać czasu w sposób konstruktywny. Rozpoznamy też, jak zmienić naszą przeszłość w teraźniejszości i jak świadomie i w twórczy sposób tworzyć nową przyszłość. Dzięki porzuceniu pozostałości poczucia winy, które trzymało nas w złudzeniu liniowego czasu, doświadczymy lekkości i mocy bycia TU I TERAZ i otworzymy się na przeżywanie życia z tej przestrzeni.

Oto przykładowe świadectwa uczestników webinarów:
Z całego serca dziękuje za wspaniałe zajęcia i warsztaty z ostatniego weekendu. Jak zawsze były one przebogate, zarówno w treści, jak i w doświadczenia na wszystkich poziomach. Medytacja otwarcia i oczyszczenia umysłu w celu panowania nad czasem oraz medytacja „pożegnania” starego świata były rewelacyjne i przyniosły mi ogromne, mocno odczuwalne fizycznie doznania. 
Liona

Ostatnie webinarium to była jazda normalnie „bez trzymanki”. REWELACYJNE, po prostu REWELACYJNE. Wszyscy pięknie pracowaliśmy. Nasza „orkiestra” gra coraz piękniej i jesteśmy coraz bardziej zgrani – aż miło nas posłuchać. Marzena (dziewczyna pod koniec 2 dnia), mimo że nie powiedziała ani jednego słowa, to jednak „mówione” było bardzo dużo. Ta niewerbalna przemowa wprost zmieniała strukturę cząsteczek naszej „rzeczywistości”. Ja to bardzo odczuwałem. Czyżby wstęp do telepatii? Na pewno zrobię sobie powtórkę tego webinarium. Odsłucham go jeszcze raz.
Andrzej

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 webinarów (w sumie ok. 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Panowanie nad czasem” jest siódmym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Aby zamówić kurs online „Panowanie nad czasem”, przejdź do SKLEPU.