Nagrania z webinarów

„Panowanie nad czasem” – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Panowanie nad czasem” w dniach 10 i 11 lipca 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania rozpoznamy, jak uznanie własnej niewinności uwalnia nas od utożsamienia z liniowym czasem. Zamiast zmagać się z czasem lub zużywać się pod wpływem czasu, nauczymy się nad nim panować poprzez BYCIE w wiecznym TERAZ. Przyjrzymy się naszym fałszywym przekonaniom na temat czasu i zamienimy je na prawdziwe postrzeganie, które pozwoli nam używać czasu w sposób konstruktywny. Rozpoznamy też, jak zmienić naszą przeszłość w teraźniejszości i jak świadomie i w twórczy sposób tworzyć nową przyszłość. Dzięki porzuceniu pozostałości poczucia winy, które trzymało nas w złudzeniu liniowego czasu, doświadczymy lekkości i mocy bycia TU I TERAZ i otworzymy się na przeżywanie życia z tej przestrzeni.

Oto przykładowe świadectwa uczestników webinarów:
Z całego serca dziękuje za wspaniałe zajęcia i warsztaty z ostatniego weekendu. Jak zawsze były one przebogate, zarówno w treści, jak i w doświadczenia na wszystkich poziomach. Medytacja otwarcia i oczyszczenia umysłu w celu panowania nad czasem oraz medytacja „pożegnania” starego świata były rewelacyjne i przyniosły mi ogromne, mocno odczuwalne fizycznie doznania. 
Liona

Ostatnie webinarium to była jazda normalnie „bez trzymanki”. REWELACYJNE, po prostu REWELACYJNE. Wszyscy pięknie pracowaliśmy. Nasza „orkiestra” gra coraz piękniej i jesteśmy coraz bardziej zgrani – aż miło nas posłuchać. Marzena (dziewczyna pod koniec 2 dnia), mimo że nie powiedziała ani jednego słowa, to jednak „mówione” było bardzo dużo. Ta niewerbalna przemowa wprost zmieniała strukturę cząsteczek naszej „rzeczywistości”. Ja to bardzo odczuwałem. Czyżby wstęp do telepatii? Na pewno zrobię sobie powtórkę tego webinarium. Odsłucham go jeszcze raz.
Andrzej

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Panowanie nad czasem” jest siódmym z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 720 zł (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 60, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o zaangażowaniu się w cały proces „Drogi Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw dostęp do nagrań audio z webinarów „Panowanie nad czasem” (lub któregokolwiek innego z webinarów z cyklu DU) i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Panowanie nad czasem”, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.