Medytacje

Poddanie – medytacje na grudzień – bezpłatnie

Drodzy Przyjaciele! Informuję Was, że wszystkie medytacje grudniowe z cyklu „Niebo chodzi po Ziemi” udostępniam bezpłatnie. To taki mały świąteczny prezent ode mnie. 🙂

W grudniowych medytacjach skupiam się na temacie „poddania”. W pierwszej medytacji „Święta chwila” poruszam temat „zbierania świętych chwil”, czyli poddawania każdej chwili Miłości poprzez skupienie na relacjach zamiast na rezultatach. Druga medytacja „Z nurtem życia” wspiera proces puszczania kontroli umysłu i otwarcia na życie w stanie łaski i przepływu. Trzeciej medytacji „Przez ucho igielne” możesz użyć jako narzędzia wspomagającego zmierzenie się z własnym lękiem i przejście z lęku do Miłości. Czwarta medytacja „Na szczęśliwy dzień” dotyczy codziennego oddawania dnia Bogu – Duchowi – Prawdzie o nas samych, i życia w zgodzie z pragnieniem serca.

Aby posłuchać wybranej medytacji, kliknij na któryś z poniższych linków. Aby zapisać audio medytacji na swoim komputerze, kliknij na dany link prawym przyciskiem „myszki”, a następnie wybierz: „Zapisz element docelowy jako”.

Aby dowiedzieć się więcej o całym cyklu medytacji „Niebo chodzi po Ziemi”, kliknij TUTAJ.