Wydarzenia

POTĘGA UFNOŚCI I PRZYZWOLENIA – webinary 13-14 marca

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie webinarowe pt.: „Potęga Ufności i Przyzwolenia” w dniach 13 i 14 marca 2021 r. w godz. 20.15-22.00.

Podczas tego spotkania:
– poczujemy, czy jest w nas coś jeszcze, co broni się przed poddaniem i otworzymy się na pełne zaufanie prowadzeniu Duszy;
– zamiast bać się lęku, pozwolimy go sobie poczuć aż do jego rozpuszczenia i uwolnienia;
– zobaczymy, czy są jeszcze jakieś przestrzenie w naszej codzienności, gdzie skupiamy się bardziej na problemie niż na rozwiązaniu i otworzymy się na pełne doświadczanie tego, że Życie jest Cudem, a nie problemem;
– rozpoznamy, jak z nieczynienia niczego, całkowitego odprężenia i przyzwolenia na przepływ Ducha rodzi się wielka moc, pewność kierunku i jasność działania;
– puszczając iluzję kontroli rozpoznamy wyraźną różnicę między życiem w lęku a Życiem opartym na Łasce i Cudach.

Podczas tego spotkania będziemy sporo oddychać, odprężać się, czuć, być w obecności, przyzwalając na puszczenie starych schematów i pełne przejawianie się naszej Boskości. Będzie też okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem oraz połączenia w częstotliwości pokoju i wdzięczności.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym spotkaniu, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w spotkaniu na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają po spotkaniu audio z webinarów do swojego użytku. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 13 marca: godz. 20.15-22.00
Niedziela 14 marca: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

UWAGA: Spotkanie „Potęga Ufności i Przyzwolenia” jest trzecim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Można w nim uczestniczyć jako niezależnym spotkaniu, bez angażowania się w cały cykl „Drogi Urzeczywistnienia”. Jeśli jednak zdecydujesz się na cały cykl, cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł i otrzymasz dostęp do nagrań z tych webinarów, które już się odbyły. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jeśli już zapisałeś/aś się na „Drogę Urzeczywistnienia” i dokonałeś/aś wpłaty, nie musisz osobno zapisywać się na spotkanie „Potęga Ufności i Przyzwolenia”. Link do zoom i kod dostępu zostaną do Ciebie wysłane.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał