Wydarzenia

POZA ZASŁONĄ UMYSŁU – KURS ONLINE

Poza zasłoną umysłu to głęboko transformujący kurs online składający się z 24 godz. nagrań z webinarów na żywo, które odbywały się w 2022 r. Nagrania te są wypełnione oddechem, czuciem, światłem świadomości, medytacjami, wglądem, wysoką wibracją, a także doświadczeniami uczestników. Cały cykl jest podzielony na 12 spotkań. Więcej informacji znajdziesz niżej w szczegółowym opisie kursu.

DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ WYJŚĆ Z MATRIKSA UMYSŁU
Ten kurs online jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną wyjść lub już wychodzą z iluzorycznego matriksu myśli stworzonego przez ich własny umysł. Poza zasłoną iluzji jawi się Nowy Świat, Nowa Ziemia, Nowa Częstotliwość wszechogarniającej Miłości, Nowy Wymiar Istnienia. Każdy może tu wstąpić. Kurs ten jest wsparciem na tej drodze.

Zapraszam Cię zatem do głębokiej, mistycznej podróży wewnętrznej, która zabierze cię w taką przestrzeń odczuwania i istnienia, o której umysłowi nawet się nie śniło. Zanurzymy się w czystej świadomości, błogości istnienia oraz radości i pokoju poza wszelkimi koncepcjami. Zobaczymy też, jak przenieść tę przestrzeń odczuwania do naszej codzienności, do każdej chwili życia, realnie zmieniając to, co już nie działa i co już nam nie służy.

Zasłona iluzji jest bardzo cienka i łatwa do przejścia, ale też całkowicie niedostrzegalna dla umysłów zaprzątniętych swoją grą. Gra jest skonstruowana w ten sposób, żeby nie wiedzieć, że się gra. Używa nawet duchowości, żeby zachować status quo. Używa umysłu, żeby pozostać w umyśle i nie przebudzić się ze snu.

Kurs ten nie jest dla tych, którzy chcą jedynie poczuć się trochę lepiej w swoim matriksie. Choć oczywiście poczujesz się o Niebo lepiej, gdy wyjdziesz poza zasłonę umysłu, to wyjście może być początkowo szokujące i niewygodne, ponieważ odwraca wszystko, w co umysł wierzył do tej pory. Jest to kompletnie nowe postrzeganie i odczuwanie. Jest to więc przygoda dla odważnych. 🙂

WIEDZA, PRAKTYKA, INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIE
W webinarach tych będę nie tylko dzielił się wiedzą, ale również używał bardzo praktycznych narzędzi, takich jak spoczywanie w oddechu, praktyka obecności, uważna cisza, przyzwalanie, nieosądzające czucie emocji w ciele, rozświetlanie nieświadomości, prowadzona medytacja i inne. Będą one służyć wychodzeniu poza zasłonę umysłu, podnoszeniu częstotliwości, jeszcze głębszemu czuciu tego, kim jesteśmy, i urzeczywistnianiu tego w naszej codzienności.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
A oto skrót informacji o tym, czego możesz się spodziewać na każdym z odrębnych spotkań w ramach tego kursu:

Spotkanie 1: NATURA UMYSŁU
Żeby wyjść poza zasłonę umysłu, trzeba wiedzieć jak działa umysł konstruujący tę zasłonę. W momencie, gdy uświadamiamy sobie naturę gry, możemy z niej łatwo zrezygnować. Podczas tego spotkania przyjrzymy się temu, jak działa umysł, jakimi prawami się posługuje, w jakie wzorce wierzy i jak sprytnie tworzy swoją misterną iluzję, swoje wygodne więzienie, w którym się zadomawia. Podniósłszy skonstruowane przez nas zasłony, w tym zasłonę fałszywej duchowości, i widząc kontrast między złudzeniem a rzeczywistością, będziemy się śmiać w poczuciu wolności i niewinności.

Spotkanie 2: MIŁOŚĆ PONAD ILUZJAMI
Podczas tego spotkania odsłonimy „zasłonę wyjątkowości” w związkach, która jest główną przeszkodą w nawiązywaniu i utrzymaniu miłujących relacji. Wyjątkowość miłości opiera się na egotycznej chęci dostawania, na tworzeniu bożka z tego, co kochamy, na oddzielaniu tego od reszty wszechświata i trzymaniu się tego jak swojej własności. Inaczej mówiąc, wyjątkowość miłości jest zawoalowaną formą nienawiści. Spojrzymy więc szczerze na to, gdzie jeszcze w swoich związkach (czy to z rodziną, czy z innymi ludźmi, czy nawet z przedmiotami), trzymamy się złudzenia wyjątkowości miłości, i zobaczymy, jak nasze wyjątkowe relacje mogą stać się święte.

Spotkanie 3: KONIEC PROJEKCJI i NATURA JEDNI
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę projekcji, która utrzymywała umysł w złudzeniu oddzielenia. Poprzez wzięcie całkowitej odpowiedzialności za swoje postrzeganie zakończymy pozostałości konfliktu i doświadczymy wolności, o jakiej nie śniło się ludzkiemu umysłowi. Dzięki zaproszeniu do naszego serca swoich własnych projekcji – naszego postrzegania innych ludzi i świata – doświadczymy pojednania z samym sobą. Rozpoznamy, czym naprawdę jest jednia i otworzymy się na czucie wszechogarniającej miłości, która nie jest znana w świecie oddzielenia.

Spotkanie 4: MÓJ KOCHANY CIEŃ
Podwaliną zasłony umysłu jest trauma i emocjonalny konflikt. Zwykle tworzą się one we wczesnym dzieciństwie i w dorosłym życiu nie zdajemy sobie nawet sprawy, że większość naszych zachowań jest kierowana nieświadomie zaciśnięciem powstałym w ciele i w umyśle w tamtym czasie. Podczas tego webinaru odsłonimy rąbek zasłony przez zetknięcie się z tym, co najbardziej ukryte i wyparte i co może nas wyzwolić do życia pełnią życia i własnego twórczego potencjału. Zobaczymy też, że nasz cień, nasza ciemność, przed którymi ucieka większość ludzi (nawet tych rozwijających się duchowo) nie tylko nie jest straszny, ale zawiera skarb do odkrycia.

Spotkanie 5: PRZYWRÓCENIE KOMUNIKACJI
Podczas tego spotkania przyjrzymy się komunikacji jako połączeniu z Źródłem. Poprzez wejście w nasze wewnętrzne połączenie, nie tylko poczujemy pewność i pokój, ale też będziemy w stanie lepiej się komunikować z innymi. W szczerości wobec samych siebie zobaczymy, co jeszcze – być może – blokuje komunikację w naszym życiu i jak możemy się na nią w pełni otworzyć. Dzięki poluzowaniu intelektualnego umysłu oraz wejściu na odpowiednią częstotliwość, wyjdziemy poza zasłonę niewiedzy i zobaczymy jak możemy czytać w nieskończonym polu informacji i potencjałów bez odwiedzania jasnowidza. 😊

Spotkanie 6: CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI
Podczas tego spotkania zmienimy całkowicie nasz stosunek do ciała. Zobaczymy na ile – być może – traktujemy jeszcze ciało jako kozła ofiarnego dla przekonań umysłu i zmienimy zdanie. Poprzez całkowitą uważność i czucie ciała, nauczymy się słuchać płynących od niego sygnałów. Tym samym uczynimy z niego główne narzędzie praktyki duchowej, jakim zresztą miało w zamierzeniu być. Nie tylko będziemy się od niego uczyć o stworzonych przez siebie zasłonach nieświadomości, ale otworzymy się na takie użycie ciała, aby stało się ono narzędziem komunikowania jedynie miłości.

Spotkanie 7: ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę ciemności naszych osądów i spojrzymy na siebie z perspektywy światła, którym jesteśmy. Pozwolimy sobie doświadczać światła jako wewnętrznej mocy, klarowności, zdolności odczuwania, a także pola informacji, z którego możemy korzystać. Otworzymy się na czucie światła w każdej komórce ciała i zobaczymy, jak możemy kroczyć na co dzień w tym świetle w naszym życiu. Razem stworzymy świetlisty krąg, który przemieni ten świat.

Spotkanie 8: PARADOKS PRZEBUDZONEGO ŻYCIA
Podczas tego spotkania przyjrzymy się paradoksom przebudzonego życia i zobaczymy jak możemy je pogodzić w swoim doświadczeniu. Poczujemy, co to znaczyć być w pełni obecnym tutaj i jednocześnie nie być tutaj. Zobaczymy też, jak świadomość tego, że nie jesteśmy ciałem, lecz czystą świadomością, może nam pozwolić jeszcze lepiej funkcjonować w ciele i cieszyć się każdym przejawem życia w formie. Zrozumiemy też i pozwolimy sobie ucieleśnić jeden ze słynniejszych duchowych paradoksów, jakim jest zdanie: „Starajcie się wpierw o Królestwo, a wszystko inne będzie wam dodane”. I wreszcie doświadczymy, jak – poprzez niewykluczanie pozornych sprzeczności i włączanie wszystkiego – możemy doświadczyć pokoju, który przekracza ludzkie pojmowanie.

Spotkanie 9: WIELOWYMIAROWE ISTNIENIE
Punktem wyjścia dla naszego spotkania będzie rozpoznanie iluzoryczności liniowego czasu. Uświadomimy sobie, jak nasza przeszłość i przyszłość dzieją się teraz i jak możemy dowolnie zmieniać każdy aspekt czasu, a więc również naszą przeszłość i przyszłość. Pozwolimy sobie poczuć wielowymiarową naturę naszego istnienia. A poprzez praktyczne zastosowanie idei równoległych wszechświatów nie tylko zobaczymy, że wiele wersji nas samych istnieje jednocześnie, ale również jak możemy zmienić naszą przeszłość przez kontakt i integrację z przyszłą wersją nas samych.

Spotkanie 10: OBYWATELE KOSMOSU
Podczas tego spotkania pokażemy prostotę kontaktu z przyjaciółmi spoza zasłony myśli, czyli na przykład z wniebowstąpionymi mistrzami i kosmicznymi braćmi. Uświadomimy sobie, że możemy z łatwością korzystać z wiedzy i mądrości tych aspektów nas samych, które do tej pory wypieraliśmy lub nazywaliśmy „obcymi”. To, że oczy czegoś nie widzą lub media głównego nurtu o tym nie mówią, nie oznacza, że tego nie ma. Pozwolimy więc sobie otworzyć wewnętrzne oko i serce na kontakt z naszą duchową i kosmiczną rodziną. Czyniąc to, pozostaniemy świadomi, że nie komunikujemy się z nikim na zewnątrz nas, lecz jedynie z jakąś częścią naszego własnego Nieskończonego Umysłu

Spotkanie 11: TWORZENIE WSZECHŚWIATÓW
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę ograniczonego postrzegania. Uświadomimy sobie, że w każdej chwili tworzymy wszechświaty doświadczenia. A ponieważ nasza moc jest nieograniczona, możemy tworzyć zupełnie inaczej niż do tej pory. Możemy świadomie tworzyć rzeczy, o których nam się nawet nie śniło. Wystarczy poluzować i otworzyć swój umysł, uruchomić twórczą wyobraźnię i wejść na odpowiednią częstotliwością odczuwania. I tym będziemy się zajmować podczas tych webinarów. Będzie to prawdziwe spotkanie Boskich Twórców, którzy stają w swojej mocy i nie boją się tworzyć wszystkiego, czego ich dusza zapragnie.

Spotkanie 12: MISTRZOSTWO W DZIAŁANIU
Podczas tego spotkania przyjrzymy się temu, jak możemy żyć z przestrzeni przebudzonego serca, nie utożsamiając się już z intelektualnym umysłem, ale nadal się nim skutecznie posługując do tworzenia tego, co święte, dobre i piękne. Dzięki temu będziemy w stanie zapanować nad światem formy, zamiast mu biernie ulegać. I tym właśnie jest mistrzostwo w działaniu. To już nie jest tylko chwilowy wyskok poza zasłonę umysłu, ale świadome życie poza zasłoną. W tym ostatnim spotkaniu przełożymy więc wszystko, o czym mówiliśmy w poprzednich webinarach, na naszą codzienność. I nic już nie będzie mogło nas powstrzymać przed tworzeniem życia, jakiego pragniemy.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Pokojem i Radością Boga. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by z tobą świętować naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

NABYWAJĄC DOSTĘP DO NAGRAŃ Z TEGO CYKLU WEBINARÓW:
– będziesz miał/a możliwość współuczestniczenia w pełnej mocy, miłości i radości wibracji oferowanej na tych spotkaniach;
– będziesz mógł/mogła pogłębić swoją praktykę duchową, jakakolwiek by ona nie była;
– będziesz miał/a dostęp do wiedzy i mądrości płynącej wprost ze Źródła Stworzenia, nie tylko za moim pośrednictwem, ale przede wszystkim poprzez własne serce;
– otrzymasz dostęp do ok. 24 godzin nagrań audio ze spotkań na żywo do Twojego użytku;
– będziesz miał/a okazję współtworzenia pola światła, miłości i pokoju wraz z tymi, którzy uczestniczyli w procesie na żywo.

Z RADOŚCIĄ WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAM!
Rafał

CENA KURSU
Nabywając cały pakiet „Poza zasłoną umysłu” – zamiast osobno każde z nagrań z tego kursu – oszczędzasz 58%. Zapłacisz 750 zł (zamiast 1800 zł w wypadku opłacania 150 zł za każde dwugodzinne

UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU ONLINE
Aby uzyskać dostęp do audio z webinarów Poza zasłoną umysłu, przejdź do SKLEPU.