Wydarzenia

POZA ZASŁONĄ UMYSŁU – 12 comiesięcznych webinarów w 2022 r.

POZA ZASŁONĄ UMYSŁU

12 webinarowych spotkań weekendowych
wypełnionych oddechem, światłem świadomości,
żywym doświadczeniem, wiedzą,
wysoką wibracją i pięknymi ludźmi

Drogi Przyjacielu, Promieniu Światła, zapraszam Cię do niezwykłej przygody, którą zatytułowałem Poza zasłoną umysłu.

Jest to cykl comiesięcznych webinarów w 2022 r. przeznaczony dla tych, którzy pragną wyjść lub już wychodzą z iluzorycznego matriksu myśli stworzonego przez ich własny umysł. Poza zasłoną iluzji jawi się Nowy Świat, Nowa Ziemia, Nowa Częstotliwość wszechogarniającej Miłości, Nowy Wymiar Istnienia. Każdy może tu wstąpić. Webinary te są wsparciem na tej drodze.

Zapraszam Cię zatem do głębokiej, mistycznej podróży wewnętrznej, która zabierze cię w taką przestrzeń odczuwania i istnienia, o której umysłowi nawet się nie śniło. Zanurzymy się w czystej świadomości, błogości istnienia oraz radości i pokoju poza wszelkimi koncepcjami. Zobaczymy też, jak przenieść tę przestrzeń odczuwania do naszej codzienności, do każdej chwili życia, realnie zmieniając to, co już nie działa i co już nam nie służy.

Zasłona iluzji jest bardzo cienka i łatwa do przejścia, ale też całkowicie niedostrzegalna dla umysłów zaprzątniętych swoją grą. Gra jest skonstruowana w ten sposób, żeby nie wiedzieć, że się gra. Używa nawet duchowości, żeby zachować status quo. Używa umysłu, żeby pozostać w umyśle i nie przebudzić się ze snu.

Webinary te nie są dla tych, którzy chcą jedynie poczuć się trochę lepiej w swoim matriksie. Choć oczywiście poczujesz się o Niebo lepiej, gdy wyjdziesz poza zasłonę umysłu, to wyjście może być początkowo szokujące i niewygodne, ponieważ odwraca wszystko, w co umysł wierzył do tej pory. Jest to kompletnie nowe postrzeganie i odczuwanie. Jest to więc przygoda dla odważnych. 🙂

Niektórzy z Was już są poza zasłoną. Wasza obecność na tych webinarach będzie wsparciem dla tych, którzy jeszcze stoją przed zasłoną. Wasze światło jest nieocenione i będzie użyte do stworzenia wraz z innymi pola mocy i miłości ułatwiającego innym przejście. Nasze spotkania podczas tych webinarów stworzą okazję do bycia razem, dzielenia się Sobą oraz do żywej, radosnej interakcji, wspólnego świętowania i zabawy na Nowej Ziemi.

12 COMIESIĘCZNYCH SPOTKAŃ
Spotkania „Poza zasłoną umysłu” są skonstruowane jako 12 comiesięcznych webinarów w 2022 r. – po jednym webinarze w miesiącu. Każdy webinar trwa ok. 2 godz i odbywa się w godz. 20.00-22.00. Dokładną datę webinaru w danym miesiącu będę ogłaszał najpóźniej pod koniec miesiąca poprzedzającego. Zwykle webinary odbywają się w drugą lub w pierwszą niedzielę miesiąca.

Jeśli chcesz wziąć udział w całości, a nie będziesz mógł się pojawić na żywo na którymś spotkaniu, to zawsze możesz w późniejszym terminie odsłuchać nagrania (wszyscy uczestnicy dostaną dostęp do nagrań audio ze spotkań). Możesz dołączyć w każdej chwili, nawet jeśli nie uczestniczyłeś w poprzednich webinarach.

WIEDZA, PRAKTYKA, INDYWIDUALNE DOŚWIADCZENIE
W webinarach tych będę nie tylko dzielił się wiedzą, ale również używał bardzo praktycznych narzędzi, takich jak spoczywanie w oddechu, praktyka obecności, uważna cisza, przyzwalanie, nieosądzające czucie emocji w ciele, rozświetlanie nieświadomości, prowadzona medytacja i inne. Będą one służyć wychodzeniu poza zasłonę umysłu, podnoszeniu częstotliwości, jeszcze głębszemu czuciu tego, kim jesteśmy, i urzeczywistnianiu tego w naszej codzienności.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
A oto skrót informacji o tym, czego możesz się spodziewać na poszczególnych spotkaniach:

Spotkanie 1 – styczeń 2022: NATURA UMYSŁU – 15 stycznia 2022 r.
Żeby wyjść poza zasłonę umysłu, trzeba wiedzieć jak działa umysł konstruujący tę zasłonę. W momencie, gdy uświadamiamy sobie naturę gry, możemy z niej łatwo zrezygnować. Podczas tego spotkania przyjrzymy się temu, jak działa umysł, jakimi prawami się posługuje, w jakie wzorce wierzy i jak sprytnie tworzy swoją misterną iluzję, swoje wygodne więzienie, w którym się zadomawia. Podniósłszy skonstruowane przez nas zasłony, w tym zasłonę fałszywej duchowości, i widząc kontrast między złudzeniem a rzeczywistością, będziemy się śmiać w poczuciu wolności i niewinności.

Spotkanie 2 – luty 2022: MIŁOŚĆ PONAD ILUZJAMI – 12 lutego 2022 r.
Podczas tego spotkania odsłonimy „zasłonę wyjątkowości” w związkach, która jest główną przeszkodą w nawiązywaniu i utrzymaniu miłujących relacji. Wyjątkowość miłości opiera się na egotycznej chęci dostawania, na tworzeniu bożka z tego, co kochamy, na oddzielaniu tego od reszty wszechświata i trzymaniu się tego jak swojej własności. Inaczej mówiąc, wyjątkowość miłości jest zawoalowaną formą nienawiści. Spojrzymy więc szczerze na to, gdzie jeszcze w swoich związkach (czy to z rodziną, czy z innymi ludźmi, czy nawet z przedmiotami), trzymamy się złudzenia wyjątkowości miłości, i zobaczymy, jak nasze wyjątkowe relacje mogą stać się święte.

Spotkanie 3 – marzec 2022: KONIEC PROJEKCJI i NATURA JEDNI – 12 marca 2022 r.
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę projekcji, która utrzymywała umysł w złudzeniu oddzielenia. Poprzez wzięcie całkowitej odpowiedzialności za swoje postrzeganie zakończymy pozostałości konfliktu i doświadczymy wolności, o jakiej nie śniło się ludzkiemu umysłowi. Dzięki zaproszeniu do naszego serca swoich własnych projekcji – naszego postrzegania innych ludzi i świata – doświadczymy pojednania z samym sobą. Rozpoznamy, czym naprawdę jest jednia i otworzymy się na czucie wszechogarniającej miłości, która nie jest znana w świecie oddzielenia.

Spotkanie 4 – kwiecień 2022: MÓJ KOCHANY CIEŃ – 9 kwietnia 2022 r.
Podwaliną zasłony umysłu jest trauma i emocjonalny konflikt. Zwykle tworzą się one we wczesnym dzieciństwie i w dorosłym życiu nie zdajemy sobie nawet sprawy, że większość naszych zachowań jest kierowana nieświadomie zaciśnięciem powstałym w ciele i w umyśle w tamtym czasie. Podczas tego webinaru odsłonimy rąbek zasłony przez zetknięcie się z tym, co najbardziej ukryte i wyparte i co może nas wyzwolić do życia pełnią życia i własnego twórczego potencjału. Zobaczymy też, że nasz cień, nasza ciemność, przed którymi ucieka większość ludzi (nawet tych rozwijających się duchowo) nie tylko nie jest straszny, ale zawiera skarb do odkrycia.

Spotkanie 5 – maj 2022: PRZYWRÓCENIE KOMUNIKACJI   8 maja 2022 r.
Podczas tego spotkania przyjrzymy się komunikacji jako połączeniu z Źródłem. Poprzez wejście w nasze wewnętrzne połączenie, nie tylko poczujemy pewność i pokój, ale też będziemy w stanie lepiej się komunikować z innymi. W szczerości wobec samych siebie zobaczymy, co jeszcze – być może – blokuje komunikację w naszym życiu i jak możemy się na nią w pełni otworzyć. Dzięki poluzowaniu intelektualnego umysłu oraz wejściu na odpowiednią częstotliwość, wyjdziemy poza zasłonę niewiedzy i zobaczymy jak możemy czytać w nieskończonym polu informacji i potencjałów bez odwiedzania jasnowidza. 😊

Spotkanie 6 – czerwiec 2022: CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI – 12 czerwca 2022 r.
Podczas tego spotkania zmienimy całkowicie nasz stosunek do ciała. Zobaczymy na ile – być może – traktujemy jeszcze ciało jako kozła ofiarnego dla przekonań umysłu i zmienimy zdanie. Poprzez całkowitą uważność i czucie ciała, nauczymy się słuchać płynących od niego sygnałów. Tym samym uczynimy z niego główne narzędzie praktyki duchowej, jakim zresztą miało w zamierzeniu być. Nie tylko będziemy się od niego uczyć o stworzonych przez siebie zasłonach nieświadomości, ale otworzymy się na takie użycie ciała, aby stało się ono narzędziem komunikowania jedynie miłości.

Spotkanie 7 – lipiec 2022 – ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI – 10 lipca 2022 r.
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę ciemności naszych osądów i spojrzymy na siebie z perspektywy światła, którym jesteśmy. Pozwolimy sobie doświadczać światła jako wewnętrznej mocy, klarowności, zdolności odczuwania, a także pola informacji, z którego możemy korzystać. Otworzymy się na czucie światła w każdej komórce ciała i zobaczymy, jak możemy kroczyć na co dzień w tym świetle w naszym życiu. Razem stworzymy świetlisty krąg, który przemieni ten świat.

Spotkanie 8 – sierpień 2022: PARADOKS PRZEBUDZONEGO ŻYCIA – 14 sierpnia 2022 r.
Podczas tego spotkania przyjrzymy się paradoksom przebudzonego życia i zobaczymy jak możemy je pogodzić w swoim doświadczeniu. Poczujemy, co to znaczyć być w pełni obecnym tutaj i jednocześnie nie być tutaj. Zobaczymy też, jak świadomość tego, że nie jesteśmy ciałem, lecz czystą świadomością, może nam pozwolić jeszcze lepiej funkcjonować w ciele i cieszyć się każdym przejawem życia w formie. Zrozumiemy też i pozwolimy sobie ucieleśnić jeden ze słynniejszych duchowych paradoksów, jakim jest zdanie: „Starajcie się wpierw o Królestwo, a wszystko inne będzie wam dodane”. I wreszcie doświadczymy, jak – poprzez niewykluczanie pozornych sprzeczności i włączanie wszystkiego – możemy doświadczyć pokoju, który przekracza ludzkie pojmowanie.

Spotkanie 9 – wrzesień 2022: WIELOWYMIAROWE ISTNIENIE – 11 września 2022 r.
Punktem wyjścia dla naszego spotkania będzie rozpoznanie iluzoryczności liniowego czasu. Uświadomimy sobie, jak nasza przeszłość i przyszłość dzieją się teraz i jak możemy dowolnie zmieniać każdy aspekt czasu, a więc również naszą przeszłość i przyszłość. Pozwolimy sobie poczuć wielowymiarową naturę naszego istnienia. A poprzez praktyczne zastosowanie idei równoległych wszechświatów nie tylko zobaczymy, że wiele wersji nas samych istnieje jednocześnie, ale również jak możemy zmienić naszą przeszłość przez kontakt i integrację z przyszłą wersją nas samych.

Spotkanie 10 – październik 2022: OBYWATELE KOSMOSU – 16 października 2022 r.
Podczas tego spotkania pokażemy prostotę kontaktu z przyjaciółmi spoza zasłony myśli, czyli na przykład z wniebowstąpionymi mistrzami i kosmicznymi braćmi. Uświadomimy sobie, że możemy z łatwością korzystać z wiedzy i mądrości tych aspektów nas samych, które do tej pory wypieraliśmy lub nazywaliśmy „obcymi”. To, że oczy czegoś nie widzą lub media głównego nurtu o tym nie mówią, nie oznacza, że tego nie ma. Pozwolimy więc sobie otworzyć wewnętrzne oko i serce na kontakt z naszą duchową i kosmiczną rodziną. Czyniąc to, pozostaniemy świadomi, że nie komunikujemy się z nikim na zewnątrz nas, lecz jedynie z jakąś częścią naszego własnego Nieskończonego Umysłu

Spotkanie 11 – listopad 2022: TWORZENIE WSZECHŚWIATÓW – 6 listopada 2022 r.
Podczas tego spotkania wyjdziemy poza zasłonę ograniczonego postrzegania. Uświadomimy sobie, że w każdej chwili tworzymy wszechświaty doświadczenia. A ponieważ nasza moc jest nieograniczona, możemy tworzyć zupełnie inaczej niż do tej pory. Możemy świadomie tworzyć rzeczy, o których nam się nawet nie śniło. Wystarczy poluzować i otworzyć swój umysł, uruchomić twórczą wyobraźnię i wejść na odpowiednią częstotliwością odczuwania. I tym będziemy się zajmować podczas tych webinarów. Będzie to prawdziwe spotkanie Boskich Twórców, którzy stają w swojej mocy i nie boją się tworzyć wszystkiego, czego ich dusza zapragnie.

Spotkanie 12 – grudzień 2022: MISTRZOSTWO W DZIAŁANIU – 11 grudnia 2022 r.
Podczas tego spotkania przyjrzymy się temu, jak możemy żyć z przestrzeni przebudzonego serca, nie utożsamiając się już z intelektualnym umysłem, ale nadal się nim skutecznie posługując do tworzenia tego, co święte, dobre i piękne. Dzięki temu będziemy w stanie zapanować nad światem formy, zamiast mu biernie ulegać. I tym właśnie jest mistrzostwo w działaniu. To już nie jest tylko chwilowy wyskok poza zasłonę umysłu, ale świadome życie poza zasłoną. W tym ostatnim spotkaniu przełożymy więc wszystko, o czym mówiliśmy w poprzednich webinarach, na naszą codzienność. I nic już nie będzie mogło nas powstrzymać przed tworzeniem życia, jakiego pragniemy.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Pokojem i Radością Boga. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by z tobą świętować naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

ZAPISUJĄC SIĘ NA TEN CYKL SPOTKAŃ:
– będziesz miał/a możliwość uczestniczenia w pełnych mocy, miłości i radości spotkaniach na żywo za pośrednictwem zoom;
– będziesz mógł/mogła pogłębić swoją praktykę duchową, jakakolwiek by ona nie była;
– będziesz miał/a dostęp do wiedzy i mądrości płynącej wprost ze Źródła Stworzenia, nie tylko za moim pośrednictwem, ale przede wszystkim poprzez własne serce;
– otrzymasz dostęp do ok. 24 godzin nagrań audio z naszych spotkań do Twojego użytku;
– będziesz miał/a okazję współtworzenia pola światła, miłości i pokoju wraz z innymi istotami w tym procesie;
– będziesz mógł poznać nowych serdecznych przyjaciół i współtworzyć wraz z nimi swego rodzaju Duchową Rodzinę, którą już z wieloma tworzymy.

Z RADOŚCIĄ WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAM! 🙂
Rafał

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Jeśli zapiszesz się na cykl spotkań pt.: Poza zasłoną umysłu, nie będziesz już musiał się zapisywać osobno na poszczególne spotkania wchodzące w jego skład. Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z danym webinarem, będziemy Ci wysyłać osobno najpóźniej na kilka dni przed każdym comiesięcznym spotkaniem. Gdyby nie doszła do Ciebie nasza wiadomość, prosimy o upomnienie się. 🙂

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z każdego spotkania. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którymś spotkaniu, to nadal możesz odsłuchać nagrań w innym terminie.

KOSZT

  • ZA CAŁY CYKL za 12 sobotnich spotkań i 24 godziny audio:
    1200 zł od osoby (zamiast 1800 zł w przypadku opłacania 150 zł za każde spotkanie osobno)
  • ZA JEDNO SPOTKANIE, czyli jeden dowolny webinar z tego cyklu i ok. 2 godz. nagrań audio:
    150 zł od osoby

PŁATNOŚĆ WSTĘPNA I RATY
Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz się zaangażować w cały cykl spotkań, możesz wypróbować którekolwiek spotkanie z tego cyklu, wpłacając 150 zł. Jeśli później poczujesz, że chcesz uczestniczyć w pozostałych spotkaniach (lub nabyć nagrania ze spotkań), to będziesz mógł przed kolejnym spotkaniem z tego cyklu dopłacić resztę. Istnieje też możliwość rozłożenia płatności na indywidualnie ustalone raty. W tej sprawie pisz na email: info@przemianaumyslu.pl.

Jeśli się nie zdecydujesz nabyć całego pakietu, nadal będziesz miał/a możliwość uczestniczenia w wybranych spotkaniach z tego cyklu, tylko po normalnej cenie (150 zł za spotkanie).

FAKTURA
Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Jeśli zdecydujesz się zapisać na cały cykl lub jeden z jego webinarów, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał