Wydarzenia

„Przebudzeni w Nowym Świecie” – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: Przebudzeni w Nowym Świecie w dniach 4-5 grudnia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

To spotkanie jest radosnym uwieńczeniem Drogi Urzeczywistnienia, choć możesz wziąć w nim udział, nawet jeśli nie uczestniczyłeś w całym cyklu webinarów DU. W tym ostatnim spotkaniu z tego cyklu jeszcze raz przypominamy sobie naturę snów, wychodzimy ponad pole bitwy ludzkich przekonań i myśli i łączymy się w Polu Światła i Miłości oraz zajmujemy się świętowaniem postrzegania Nowego Świata i świadomym poruszaniem energią tak, aby nam służyła. Utwierdzamy się też w naszej decyzji, by kroczyć przez życie jako świadomi Twórcy i Mistrzowie Nowej Energii, jako żywa obecność Miłości w formie. Uczestniczy webinarów dzielą się również tym, czego doświadczyli podczas całego cyklu DU.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Przebudzeni w Nowym Świecie” jest ostatnim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz też nabyć pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 720 zł (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 60, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o nabyciu wszystkich nagrań z cyklu „Droga Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw dostęp do nagrań audio z webinarów „Przebudzeni w Nowym Świecie” (lub któregokolwiek z wcześniejszych webinarów z cyklu DU) i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Przebudzeni w Nowym Świecie”, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.