Wydarzenia

„Przebudzeni w Nowym Świecie” – kurs online

Kurs online: Przebudzeni w Nowym Świecie tworzy przestrzeń, w której możemy świętować naszą rzeczywistość ponad snami o konflikcie. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 4-5 grudnia 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

To spotkanie jest radosnym uwieńczeniem cyklu webinarów Drogi Urzeczywistnienia, choć możesz wziąć w nim udział, nawet jeśli nie uczestniczyłeś w całym cyklu DU. Podczas tego spotkania przypominamy sobie naturę snów, wychodzimy ponad pole bitwy ludzkich przekonań i myśli i łączymy się w Polu Światła i Miłości oraz zajmujemy się świętowaniem postrzegania Nowego Świata i świadomym poruszaniem energią tak, aby nam służyła. Utwierdzamy się też w naszej decyzji, by kroczyć przez życie jako świadomi Twórcy i Mistrzowie Nowej Energii, jako żywa obecność Miłości w formie. Uczestniczy webinarów dzielą się również tym, czego doświadczyli podczas całego cyklu DU.

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 webinarów (w sumie ok. 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Przebudzeni w Nowym Świecie” jest ostatnim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz też nabyć pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Aby zamówić kurs online „Przebudzeni w Nowym Świecie”, przejdź do SKLEPU.