Nagrania z webinarów

„Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” – nagrania z webinarów

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” w dniach 13 i 14 lutego 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania:
– wyjdziemy poza utożsamienie z własnymi myślami i intelektualnym umysłem, czyli „odpuścimy głowę” i dostroimy się do Boskiej pewności w nas poprzez Serce.
– pozwolimy sobie na rozluźnienie i kontakt z Głębią Czystej Świadomości, a także odczuwanie miłości i wdzięczności za każdy aspekt Życia, którym jesteśmy;
– spojrzymy na przebaczenie jako „puszczenie” fałszywego „ja” – wraz ze wszystkimi jego myślami – oraz przypomnienie tego, kim naprawdę Jesteśmy;
– będziemy dostrajać się do częstotliwości Przebudzonego Serca i razem stworzymy pole światła, które będzie przemieniało nasz świat.
– doświadczymy integracji ducha, umysłu i ciała;
– dzięki rozwijaniu umiejętności patrzenia na wszystko oczami „początkującego”, będziemy mieli okazję zachwycić się pięknem i boskością świata, który ujrzymy.

Oto przykładowe świadectwa uczestników tego spotkania:

Na swojej drodze do przebudzenia i pełnego zrozumienia kim jestem napotykam wiele pytań i wątpliwości. To wielka sprawa, że mogę uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Rafała, bo w grupie ludzi czujących i myślących podobnie jest po prostu łatwiej.  Nagle okazuje się, że inni czuja podobnie jak ja, co bardzo pomaga w tej fascynującej drodze przez życie. To niesamowite z jaka lekkością i łatwością Rafał potrafi wyjaśniać ścieżki prowadzące do Boga. Serdecznie polecam.
Agnieszka

Witaj Rafale, na wstępie chciałam zacząć od tego, że dziękuję Bogu za to, iż obdarzył Cię takim magicznym głosem i że Ty tym swoim darem możesz dzielić się z innymi 😄
Równie wdzięczna jestem za to, że przyszło mi uczestniczyć w prowadzonych przez Ciebie webinarach. Mamy za sobą dopiero dwa spotkania, a to, co już się wydarzyło jest po prostu niewiarygodne. Jestem wprost oszołomiona efektami. Widzę znaki wszędzie, w każdym słowie do mnie skierowanym, w każdym obrazie, jaki do mnie przychodzi, w każdej sytuacji, jaka mnie spotyka. Bardzo wierzę swojej intuicji i staram się bardzo jej słuchać, ale w ostatnim miesiącu nastąpiło dosłownie wystrzelenie mojej intuicji w kosmos. To jest po prostu niewiarygodne, jak Dusza się cały czas z nami komunikuje. Cały czas, tylko wystarczy Jej posłuchać. Jestem pewna, że nie stało się to samoczynnie i nie przez przypadek zeszło się w czasie z Twoim webinarem. Po prostu czuję te wibracje, czuję w tym wszystkim Twój przekaz. Ciągle mam w głowie hasła, których nas nauczyłeś. Ciągle też praktykuję przepiękne ćwiczenia, którymi się podzieliłeś. Ćwiczenia, które można wykorzystywać na różne sposoby, które służą do tworzenia kreacji, do uwalniania schematów, do poszerzania w sobie pokładów miłości. Dziękuję. Jest to jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu. Dziękuję,

Magda 

Drogi Rafale, wszystkie Twoje nagrania trafiają do mnie głęboko, często Cię słucham, potrzebuję jeszcze utwierdzać się w tym co czuję, myślę i doświadczam. Jestem bardzo wdzięczna za warsztaty, które prowadzisz na zoomie z wielu powodów, m.in dlatego, że nie mieszkam w Polsce. Masz niezwykły głos i słuchanie Ciebie to sama przyjemność. Uwielbiasz mówić, ale też jesteś uważnym i wrażliwym słuchaczem.

W pierwszej chwili miałam opór, by spotkać się przez zoom, ale teraz cieszę się, bo kontakt z całą grupą jest lepszy i widząc siebie nawzajem porozumiewamy się ze sobą nawet nie musząc mówić. Wszystkie konkretne medytacje i ćwiczenia są bardzo praktyczne i raczej nic nie sprawia mi trudności, po prostu „płynę” i doświadczam swojej boskości, widząc doskonałość w sobie i  w innych. Wspaniale prowadzisz nas w tym doświadczaniu siebie, a nie tylko zasilasz naszą wiedzę teoretyczną. To jest fantastyczne! Na spotkaniu pt.: „Przebudzone serce…”, podczas ćwiczenia z wybraną przeze mnie osobą uzdrowiłam swoją relację z kimś, do kogo żywiłam urazę. Przyciągnęła mnie osoba, która jest do niej bardzo podobna. Kiedy zadałam pytanie „kim jesteś?” poczułam czakrę podstawy przypominającą mi, że częściej powinnam twardo stąpać po ziemi i więcej myśleć o dobrobycie w moim życiu ( a tamta osoba miała prawdopodobnie mi o tym przypominać). W dalszym procesie odkrywania piękna tej osoby wybaczyłam i zobaczyłam w niej (i automatycznie w tamtej kobiecie) samo dobro. Dziękuję Tobie i wszystkim osobom, które biorą udział w tych spotkaniach!
Iza

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UWAGA: Spotkanie „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” jest drugim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet (cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł). Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie jesteś gotów/gotowa podjąć od razu decyzji o zaangażowaniu się w cały proces „Drogi Urzeczywistnienia”, możesz nabyć wpierw dostęp do nagrań z webinarów „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” i jeśli potem się zdecydujesz uczestniczyć w całym cyklu, wystarczy, że dopłacisz resztę sumy – w całości lub w indywidualnie ustalonych ratach.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli jesteś zainteresowany/a dostępem do audio z webinarów „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł”, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do nagrań.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.