Nagrania z webinarów

„Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” – kurs online

Podczas kursu online „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” – przyjrzymy się temu, jak uwolnić się od utożsamienia z intelektualnym umysłem, jego myślami, konfliktem i wątpliwościami, i wejść w głąb siebie, do Serca, do miejsca ciszy i doskonałej pewności. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 13 i 14 lutego 2021 r.

Oto, czego możecie się spodziewać, dołączając do nas poprzez odsłuchanie nagrań:

Podczas tego spotkania:
– wyjdziemy poza utożsamienie z własnymi myślami i intelektualnym umysłem, czyli „odpuścimy głowę” i dostroimy się do Boskiej pewności w nas poprzez Serce.
– pozwolimy sobie na rozluźnienie i kontakt z Głębią Czystej Świadomości, a także odczuwanie miłości i wdzięczności za każdy aspekt Życia, którym jesteśmy;
– spojrzymy na przebaczenie jako „puszczenie” fałszywego „ja” – wraz ze wszystkimi jego myślami – oraz przypomnienie tego, kim naprawdę Jesteśmy;
– będziemy dostrajać się do częstotliwości Przebudzonego Serca i razem stworzymy pole światła, które będzie przemieniało nasz świat.
– doświadczymy integracji ducha, umysłu i ciała;
– dzięki rozwijaniu umiejętności patrzenia na wszystko oczami „początkującego”, będziemy mieli okazję zachwycić się pięknem i boskością świata, który ujrzymy.

Oto przykładowe świadectwa uczestników tego spotkania:

Na swojej drodze do przebudzenia i pełnego zrozumienia kim jestem napotykam wiele pytań i wątpliwości. To wielka sprawa, że mogę uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Rafała, bo w grupie ludzi czujących i myślących podobnie jest po prostu łatwiej.  Nagle okazuje się, że inni czuja podobnie jak ja, co bardzo pomaga w tej fascynującej drodze przez życie. To niesamowite z jaka lekkością i łatwością Rafał potrafi wyjaśniać ścieżki prowadzące do Boga. Serdecznie polecam.
Agnieszka

Witaj Rafale, na wstępie chciałam zacząć od tego, że dziękuję Bogu za to, iż obdarzył Cię takim magicznym głosem i że Ty tym swoim darem możesz dzielić się z innymi 😄
Równie wdzięczna jestem za to, że przyszło mi uczestniczyć w prowadzonych przez Ciebie webinarach. Mamy za sobą dopiero dwa spotkania, a to, co już się wydarzyło jest po prostu niewiarygodne. Jestem wprost oszołomiona efektami. Widzę znaki wszędzie, w każdym słowie do mnie skierowanym, w każdym obrazie, jaki do mnie przychodzi, w każdej sytuacji, jaka mnie spotyka. Bardzo wierzę swojej intuicji i staram się bardzo jej słuchać, ale w ostatnim miesiącu nastąpiło dosłownie wystrzelenie mojej intuicji w kosmos. To jest po prostu niewiarygodne, jak Dusza się cały czas z nami komunikuje. Cały czas, tylko wystarczy Jej posłuchać. Jestem pewna, że nie stało się to samoczynnie i nie przez przypadek zeszło się w czasie z Twoim webinarem. Po prostu czuję te wibracje, czuję w tym wszystkim Twój przekaz. Ciągle mam w głowie hasła, których nas nauczyłeś. Ciągle też praktykuję przepiękne ćwiczenia, którymi się podzieliłeś. Ćwiczenia, które można wykorzystywać na różne sposoby, które służą do tworzenia kreacji, do uwalniania schematów, do poszerzania w sobie pokładów miłości. Dziękuję. Jest to jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu. Dziękuję,

Magda 

Drogi Rafale, wszystkie Twoje nagrania trafiają do mnie głęboko, często Cię słucham, potrzebuję jeszcze utwierdzać się w tym co czuję, myślę i doświadczam. Jestem bardzo wdzięczna za warsztaty, które prowadzisz na zoomie z wielu powodów, m.in dlatego, że nie mieszkam w Polsce. Masz niezwykły głos i słuchanie Ciebie to sama przyjemność. Uwielbiasz mówić, ale też jesteś uważnym i wrażliwym słuchaczem.

W pierwszej chwili miałam opór, by spotkać się przez zoom, ale teraz cieszę się, bo kontakt z całą grupą jest lepszy i widząc siebie nawzajem porozumiewamy się ze sobą nawet nie musząc mówić. Wszystkie konkretne medytacje i ćwiczenia są bardzo praktyczne i raczej nic nie sprawia mi trudności, po prostu „płynę” i doświadczam swojej boskości, widząc doskonałość w sobie i  w innych. Wspaniale prowadzisz nas w tym doświadczaniu siebie, a nie tylko zasilasz naszą wiedzę teoretyczną. To jest fantastyczne! Na spotkaniu pt.: „Przebudzone serce…”, podczas ćwiczenia z wybraną przeze mnie osobą uzdrowiłam swoją relację z kimś, do kogo żywiłam urazę. Przyciągnęła mnie osoba, która jest do niej bardzo podobna. Kiedy zadałam pytanie „kim jesteś?” poczułam czakrę podstawy przypominającą mi, że częściej powinnam twardo stąpać po ziemi i więcej myśleć o dobrobycie w moim życiu ( a tamta osoba miała prawdopodobnie mi o tym przypominać). W dalszym procesie odkrywania piękna tej osoby wybaczyłam i zobaczyłam w niej (i automatycznie w tamtej kobiecie) samo dobro. Dziękuję Tobie i wszystkim osobom, które biorą udział w tych spotkaniach!
Iza

KOSZT: 200 zł
Nabywając dostęp do tego kursu online, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (w sumie ok 3,5 godz.)

UWAGA: Spotkanie „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” jest drugim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Jeśli chcesz, możesz od razu nabyć cały pakiet 42 godzin audio ze wszystkich spotkań z tego cyklu za 850 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić kurs online „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł”, przejdź do SKLEPU.