Wydarzenia

PRZEBUDZONE SERCE, UWOLNIONY UMYSŁ – webinary 13 i 14 lutego

Serdecznie zapraszam Was na spotkanie webinarowe pt.: „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” w dniach 13 i 14 lutego 2021 r. w godz. 20.15-22.00. Podczas tego spotkania będziemy otwierać się na doświadczanie życia z przestrzeni przebudzonego serca i wolnego umysłu.

Podczas tego spotkania:
– wyjdziemy poza utożsamienie z własnymi myślami i intelektualnym umysłem, czyli „odpuścimy głowę” i zdamy się na Serce w nawigacji w czasie i przestrzeni;
– pozwolimy sobie na rozluźnienie ciała, kontakt z Duszą oraz odczuwanie miłości i wdzięczności za każdy aspekt Życia, którym jesteśmy;
– doświadczymy integracji ducha, umysłu i ciała;
– spojrzymy na przebaczenie jako „puszczenie” fałszywego „ja” – wraz ze wszystkimi jego myślami – oraz przypomnienie tego, kim naprawdę Jesteśmy;
– będziemy dostrajać się do częstotliwości Przebudzonego Serca i razem stworzymy pole światła, które będzie przemieniało nasz świat.
– dzięki rozwijaniu umiejętności patrzenia na wszystko oczami „początkującego”, zachwycimy się pięknem i boskością świata, który ujrzymy.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym spotkaniu, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane po otrzymaniu przez nas wpłaty za to wydarzenie.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w spotkaniu na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają po spotkaniu audio z webinarów do swojego użytku. A więc nawet jeśli nie mógłbyś/mogłabyś uczestniczyć w którymś webinarze, to nadal możesz odsłuchać nagrania w innym terminie.

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 13 lutego: godz. 20.15-22.00
Niedziela 14 lutego: godz. 20.15-22.00

KOSZT:
200 zł za osobę
(włącza to 2 webinary po 1 godz. i 45 min. każdy oraz audio z każdego webinaru).

UWAGA: Spotkanie „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” jest drugim z 12 comiesięcznych spotkań w cyklu zatytułowanym: „Droga Urzeczywistnienia”. Można w nim uczestniczyć jako niezależnym spotkaniu, bez angażowania się w cały cykl „Drogi Urzeczywistnienia”. Jeśli jednak zdecydujesz się na cały cykl, cena za jedno comiesięczne spotkanie wyniesie wówczas 100, a nie 200 zł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jeśli już zapisałeś/aś się na „Drogę Urzeczywistnienia” i dokonałeś/aś wpłaty, nie musisz osobno zapisywać się na spotkanie „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł”. Link do zoom i kod dostępu zostały już do Ciebie wysłane.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tych webinarach, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał