Wydarzenia

RADYKALNY WGLĄD – ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI – wydarzenie w Gdyni 23-25 lipca 2021 r.

RADYKALNY WGLĄD – ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI

Zaproszenie do uzdrawiającej przemiany przez oddech, czucie i oczyszczenie z nieświadomych przekonań

warsztaty z Rafałem Wereżyńskim
23-25 lipca 2021 r. w
Gdyni

Radykalny Wgląd to jedna z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa oparta na oddechu, nieosądzającym czuciu emocji w ciele, zadawaniu pytań oraz odkrywaniu i podważaniu nieświadomych przekonań umysłu i ich zamianie na prawdziwy sposób postrzegania.

Osobiście uważam Radykalny Wgląd za najważniejsze narzędzie, jakie dała mi Droga Mistrzostwa i jeden z największych darów, jakie otrzymałem w tym życiu. Używam go zarówno w mojej indywidualnej przemianie, na indywidualnych sesjach z ludźmi, jak i na spotkaniach grupowych. Cały czas zadziwia mnie szybkość i skuteczność, z jaką działa. Bardzo cenne w nim jest to, że wychodzi poza koncepcje umysłu, pomaga wykorzenić lęk i ukryte schematy myślenia, a w ich miejsce zasiać ziarna potężnej i wszechogarniającej zmiany w świadomości.

Podczas tych warsztatów będziemy używać zarówno Radykalnego Wglądu, jak i Oddechu Miłości oraz Praktyki Obecności, żeby poczuć jeszcze głębiej siebie, spojrzeć na wskroś naszych iluzji, doświadczyć potężnego komórkowego przeobrażenia, a następnie pozwolimy sobie przenieść tę zmianę na płaszczyznę relacji i codziennego życia. Słowem: dotkniemy prawdy Miłości, która może uzdrowić wszystko.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko użyć Radykalnego Wglądu do głębokiej przemiany podczas samego wydarzenia, ale również wyniosą z warsztatów cudowne narzędzie, którego będą mogli używać w pracy z samym sobą i/lub z innymi. Choć polecam RW wszystkim, to jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, nauczycielem, uzdrowicielem, opanowanie i zastosowanie Radykalnego Wglądu może być nieocenionym wzbogaceniem Twojej praktyki i pogłębieniem procesu, przez jaki prowadzisz ludzi w swojej pracy. Jeśli już znasz Radykalny Wgląd, to nadal możesz skorzystać z tego spotkania nie tylko jako pola praktyki i doświadczania, ale również głębokiego spotkania z samym sobą i z Przyjaciółmi Serca. Serdecznie zapraszam,
Rafał

MIEJSCE SPOTKANIA:
Gdynia. Informację o dokładnym adresie prześlemy do Was po otrzymaniu Waszej wpłaty. Informację tę można też uzyskać u Oli, gospodyni spotkania: tel.: 501 202 606

CZAS SPOTKANIA:
Piątek, 23 lipca, godz. 10.00-13.00 i 14.30-17.00
Sobota, 24 lipca, godz. 10.00-13.00 i 14.30-17.00
Niedziela, 25 lipca, godz. 10.00-13.00 i 14.30-16.00
Prosimy o przybycie każdego dnia 10 do 20 minut przed spotkaniem, aby zająć miejsce i wyciszyć się. Będziemy zaczynać punktualnie o godz. 10.00.

KOSZT 3-DNIOWYCH WARSZTATÓW: 600
Cena ta nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

WYŻYWIENIE: we własnym zakresie
W piątek i sobotę będzie można wyjść na obiad do jednej z okolicznych restauracji. W niedzielę zaś proponujemy, żeby każdy przyniósł coś do zjedzenia dla siebie lub na wspólny stół.

ZAKWATEROWANIE: we własnym zakresie
Pomocne informacje u Oli, gospodyni spotkania: tel.: 501 202 606
Sugerujemy jak najszybsze rezerwowanie sobie miejsc noclegowych w Gdyni, gdyż będzie to szczyt sezonu.

ZAPISY i INFORMACJE:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę pełnej sumy 600 zł na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy (o rezerwacji decyduje wpłata, a nie samo zgłoszenie).

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

CO PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ:
Proponujemy, abyście przywieźli ze sobą:
– matę do jogi lub karimatę lub koc oraz poduszkę (przydadzą się do medytacji, praktyki Oddechu Miłości oraz do siedzenia lub leżenia podczas sesji)
– wodę do picia

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! 🙂
Rafał