Wydarzenia

RELACJA Z CIAŁEM I DUCHOWA INTYMNOŚĆ – webinar 25 i 26 czerwca

Zapraszam na spotkanie webinarowe na zoomie pt.: Relacja z ciałem i duchowa intymność w dniach 25-26 czerwca 2022 r. w godz. 20.15-22.00.

Podczas tego spotkania spojrzymy wpierw na naszą relację z ciałem: czy nadal czegoś się wstydzimy, czy coś uważamy za grzeszne, czy coś w sobie osądzamy, czy też podchodzimy do ciała z całkowitą akceptacją. Poprzez praktykę całkowitej akceptacji tego, co – być może – jeszcze w sobie odrzucaliśmy, i porzucenie wszelkich osądów, otworzymy się na nowe odczuwanie dotyku i pojmowanie zmysłowości. Nie będziemy mówić o zmysłowości jako sposobie „dostania” tego, czego chcemy, ale raczej dawania szacunku i miłości oraz komunikowania tego, czym jesteśmy. Przyjrzymy się również temu, czym jest duchowa intymność i święta seksualność oraz jak możemy ich użyć do tego, by poczuć większy poziom połączenia ze sobą, witalności, energii, zdrowia, otwarcia, akceptacji, rozluźnienia, a także jak dzięki nim tworzyć miłujące relacje.

Spotkanie to jest jednym z 6 w cyklu webinarów: „Relacje na Nowej Ziemi”. Aby uzyskać, więcej informacji o całym cyklu, KLIKNIJ TUTAJ. Możliwy jest również dostęp do samych nagrań, jeśli nie możesz wziąć udziału w webinarach na żywo.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz w każdej chwili wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarami, prześlemy Ci po otrzymaniu Twojej wpłaty.

INWESTYCJA:
ZA JEDNO SPOTKANIE, czyli jeden webinar w sobotę i jeden w niedzielę oraz około 3,5 godz. nagrań audio: 250 zł od osoby (200 zł w przypadku zakupu samych audio z webinarów)

FAKTURA
Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zapisać się, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał