Wydarzenia

Relacje na Nowej Ziemi – bezpłatne spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszam na bezpłatny webinar zoom „Relacje na Nowej Ziemi – spotkanie informacyjne” we piątek 21 stycznia w godz. 20.30-21.30. Spotkanie to będzie dotyczyło nowego cyklu webinarów pt.: Relacje na Nowej Ziemi

Na spotkaniu tym powiem trochę o sobie i o tym, dlaczego zdecydowałem się na poprowadzenie cyklu webinarów o relacjach oraz omówię krótko tematykę spotkań. Dla tych z Was, którzy mnie nie znają, będzie wtedy okazja do poznania się i poczucia. A dla tych z Was, którzy mnie znają, webinar ten będzie jeszcze jedną okazją do połączenia się w częstotliwości pokoju i radości oraz krótkiego spojrzenia na temat uzdrowienia relacji jako niezbędnego elementu kotwiczenia w naszym życiu wibracji Nowej Ziemi.

Aby przeczytać więcej o całym cyklu webinarów „Relacje na Nowej Ziemi” i ewentualnie również zapisać się na ten cykl, kliknij TUTAJ.

Aby zapisać się na jedynie na bezpłatne spotkanie informacyjne, wypełnij i wyślij poniższy formularz.

UWAGA:

  • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  • Gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania.