Nagrania z webinarów

RELACJE NA NOWEJ ZIEMI – kurs online

Zapraszam na kurs online „Relacje na Nowej Ziemi” wypełniony wiedzą, praktyką i pozytywną wibracją. Podczas tego kursu pozwolimy sobie na głębsze zrozumienie relacji i ich uzdrowienie. Jest to kluczem do wypełnienia celu naszego chwilowego pobytu na Ziemi, a także uświadomienia sobie i doświadczenia tajemnicy Życia i Miłości. Ten kurs online jest zapisem audio z webinarów na żywo, jakie miały miejsce w pierwszej połowie 2022 r. Przyglądamy się w nim: relacji z samym sobą, z duszą, z ciałem, z emocjami, z rodzicami, partnerami, dziećmi i innymi ludźmi.

Punktem odniesienia jest dla nas Nowa Ziemia, która nie jest miejscem, lecz takim stanem świadomości, w którym nasze relacje są szczęśliwe, wolne, harmonijne i pełne miłości. Podczas tego kursu online zobaczymy, że osiągnięcie takiego stanu jest możliwe dla każdego z nas. Wystarczy szczerość wobec siebie, wiedza, odpowiednie narzędzia, zadbanie o swoją częstotliwość oraz odrobina determinacji. Wszystko to zapewnimy sobie w tym cyklu spotkań. Szczerość pozwoli nam wydobyć na światło dzienne nieświadome schematy myślenia i je uwolnić. Wiedza pomoże nam zmienić postrzeganie i przyjąć nową postawę wobec życia i relacji. Dzięki narzędziom takim jak oddech, praktykowanie obecności, czucie emocji w ciele, medytacja, wgląd w siebie oraz odpowiednia częstotliwość odczuwania, poczujemy żywą, komórkową przemianę. Częstotliwość radości, wdzięczności i miłości przeniesie nas wprost na Nową Ziemie, którą będziemy świadomie budować. Odrobina determinacji z kolei pozwoli nam przenieść to, czego doświadczymy, do codzienności i naszych relacji.

STRUKTURA KURSU ONLINE
Kurs składa się z 6 spotkań. Każde spotkanie to dwa nagrania po ok. 1 godz. 45 min (razem około 3,5 godz.). Każde spotkanie przedstawia inny temat dotyczący relacji. Oto tematy poszczególnych spotkań:
W DOBREJ RELACJI ZE SOBĄ
MIŁOŚĆ BEZ ŚCIEMNIANIA, czyli o nowym poziomie relacji partnerskich
– DARY RODZICÓW
– EMOCJE OSWOJONE
– CUD ŻYCIA – O RELACJACH Z DZIEĆMI I Z WŁASNYM DZIECIŃSTWEM
– RELACJA Z CIAŁEM i DUCHOWA INTYMNOŚĆ

Polecam wzięcie nabycie dostępu do całego cyklu 6 spotkań, ale jest też możliwe zakupienie nagrań tylko z wybranych spotkań webinarowych jako odrębnych kursów online. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, co będziemy poruszać na każdym spotkaniu, KLIKNIJ TUTAJ.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty, przejawiającą się chwilowo w ludzkiej formie  Od ponad 22 lat zajmuję się praktyką duchową, rozwojową, coachingową, prowadzę spotkania i warsztaty, ale zawsze największą lekcją było moje codzienne życie i moi najbliżsi. Wiele nauczyłem się poprzez uzdrowienie swoich relacji. Moja żona Maria i mój syn Jaś oraz alchemia przemiany, jaka zachodzi między nami, jest inspiracją do wielu wglądów i odkryć, jakimi będę się również dzielił z Wami podczas tych webinarów. I czuję mocno, że Nowa Ziemia, nowa świadomość, nowy sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości są dla nas wszystkich dostępne już teraz, bo sam tego doświadczam. A kluczem do tego są właśnie uzdrowione relacje.

ZAPISUJĄC SIĘ NA TEN KURS ONLINE:
– otrzymasz dostęp do ok. 21 godz. nagrań audio nasyconych pozytywną wibracją i praktycznymi narzędziami;
– będziesz miał/a dostęp do wiedzy i mądrości, nie tylko tej przekazywanej przeze mnie, ale przede wszystkim tej odkrywanej w swoim własnym sercu;
– otrzymasz dostęp do ok. 21 godzin nagrań audio z naszych spotkań do Twojego użytku;
– choć nie będziesz uczestniczył w spotkaniach, które odbyły się na żywo, to nadal będziesz miał/a okazję współtworzenia powstałego tam kręgu otwartych serc, które łączą w częstotliwości radości, miłości i wdzięczności.

Z RADOŚCIĄ WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAM! 🙂
Rafał

KOSZT: 650 zł (ok 21 godzin nagrań audio)

UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU ONLINE:
Aby uzyskać dostęp do audio z webinarów „Relacje na Nowej Ziemi”, przejdź do SKLEPU.