Wydarzenia

RELACJE NA NOWEJ ZIEMI – cykl comiesięcznych webinarów w 2022 r.

RELACJE NA NOWEJ ZIEMI

12 webinarowych spotkań weekendowych
wypełnionych wiedzą, praktyką,
pozytywną wibracją i cudownymi ludźmi

Zrozumienie relacji i ich uzdrowienie jest kluczem do wypełnienia celu naszego chwilowego pobytu na Ziemi, a także uświadomienia sobie i doświadczenia tajemnicy Życia i Miłości. W 2022 r. zapraszam na nowy cykl webinarów, na których przyjrzymy się właśnie relacjom: relacji z samym sobą, z ciałem, z duszą, z emocjami, z rodzicami, partnerami, dziećmi, innymi ludźmi, a także z Ziemią, z Niebem, z pracą, z życiem, z czasem, itp.

Punktem odniesienia będzie dla nas Nowa Ziemia, która nie jest miejscem, lecz takim stanem świadomości, w którym nasze relacje są szczęśliwe, wolne, harmonijne i pełne miłości. Zobaczymy, że osiągnięcie takiego stanu jest możliwe dla każdego z nas. Wystarczy szczerość wobec siebie, wiedza, odpowiednie narzędzia, zadbanie o swoją częstotliwość oraz odrobina determinacji. Wszystko to zapewnimy sobie podczas tych webinarów. Szczerość pozwoli nam wydobyć na światło dzienne nieświadome schematy myślenia i je uwolnić. Wiedza pomoże nam zmienić postrzeganie i przyjąć nową postawę wobec życia i relacji. Dzięki narzędziom takim jak oddech, praktykowanie obecności, czucie emocji w ciele, medytacja, wgląd w siebie oraz odpowiednia częstotliwość odczuwania, poczujemy żywą, komórkową przemianę. Częstotliwość radości, wdzięczności i miłości przeniesie nas wprost na Nową Ziemie, którą będziemy świadomie budować. Odrobina determinacji z kolei pozwoli nam przenieść to, czego doświadczymy, do codzienności i naszych relacji.

STRUKTURA WEBINARÓW
Webinary „Relacje na Nowej Ziemi” są skonstruowane jako dwa bloki comiesięcznych weekendowych spotkań (po 6 spotkań w jednym bloku) na zoomie w 2022 r. Możesz więc zdecydować się uczestniczyć:
– w pierwszym bloku 6 spotkań, a później ewentualnie w kolejnym;
– lub w pojedynczych wybranych spotkaniach.

Każde z comiesięcznych spotkań składa się z 2 webinarów po ok. 1 godz. 45 min. – jednego w sobotę i jednego w niedzielę w godz. 20.15-22.00

Jeśli chcesz wziąć udział w webinarach, a nie będziesz mógł się pojawić na żywo na którymś spotkaniu, to zawsze możesz w późniejszym terminie odsłuchać nagrania (wszyscy uczestnicy dostaną dostęp do nagrań audio ze spotkań). Jeżeli nie możesz w ogóle uczestniczyć lub nie chcesz uczestniczyć w spotkaniach na żywo, to z góry  możesz nabyć dostęp tylko do nagrań (niższa cena)

Dokładną datę webinaru w danym miesiącu będę ogłaszał najpóźniej pod koniec miesiąca poprzedzającego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach 29-30 stycznia 2022 r. (szczegółowe informacje już wkrótce). Oprócz spotkań w ramach tego cyklu będzie miało miejsce bezpłatne spotkanie informacyjne w  piątek 21 stycznia w godz. 20.30-21.30. Może ono być przydatne dla jeszcze niezdecydowanych 🙂 Powiem na nim trochę o sobie i o tym, dlaczego zdecydowałem się na poprowadzenie cyklu webinarów o relacjach oraz omówię krótko tematykę spotkań. A dla tych z Was, którzy mnie nie znają, będzie też wtedy okazja do poznania się i poczucia.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Pierwszy blok spotkań od stycznia do czerwca 2022 r. będzie dotyczył uzdrowienia i odnowy najbliższych relacji – z samym sobą, relacji partnerskich, relacji z rodzicami, relacji z dziećmi, relacji z emocjami i relacji z ciałem. W drugim bloku zajmiemy się pogłębieniem relacji z samym sobą oraz relacjami w szerszym tego słowa znaczeniu. Zaczniemy od rozwijania kontaktu z przestrzenią serca i energią pragnienia. Potem zajmiemy się relacjami z innymi ludźmi (w tym relacjami zawodowymi), osobistą relacją z obfitością, z życiem, z czasem i ze śmiercią, a także praktycznymi możliwościami działania w świecie (nowa ekonomia, nowa edukacja). Na końcu powiemy o relacji z Ziemią i z Niebem i połączymy – zarówno w naszych sercach jak i w działaniu –  to, co fizyczne i to, co duchowe.

A oto skrót informacji o tym, czego możesz się spodziewać na poszczególnych spotkaniach:

PIERWSZY BLOK – PIERWSZE 6 SPOTKAŃ – UZDROWIENIE I ODNOWA RELACJI:

Spotkanie 1 – styczeń 2021: W DOBREJ RELACJI ZE SOBĄ – 29-30 stycznia 2022 r.
Podczas tego spotkania otworzymy się na kochającą relację z samym sobą. Zastanowimy się, jaka naprawdę jest nasza relacja z duszą, z umysłem i z ciałem. Czy nadal jesteśmy w konflikcie z jakimś aspektem nas samych nie pozwalając na integrację, czy też wszystko w naszym życiu jest spójne i harmonijnie się układa? Spojrzymy na to, gdzie jeszcze odmawiamy sobie miłości i jak możemy to zmienić poprzez głębszą wewnętrzną integrację. Jeżeli już jesteś w dobrej relacji z samym sobą, to zobaczymy, jak możemy tę relację pogłębić. Przyjrzymy się kwestii poczucia własnej wartości, zaufania sobie, intuicji i wielu innym.

Spotkanie 2 – luty 2022: MIŁOŚĆ BEZ ŚCIEMNIANIA, czyli o nowym poziomie relacji partnerskich
Istotą kochających relacji partnerskich jest szczerość wobec siebie i autentyczność wobec drugiego oraz prawdziwa zdolność słuchania. Podczas tych webinarów powiemy o tworzeniu związków bez niedomówień, bez udawania, bez masek, bez nieświadomych schematów, a także o wyjściu poza konflikt ego do prawdziwej komunikacji z poziomu duszy. Webinary te są przeznaczone dla wszystkich – nie tylko dla tych, którzy pozostają w związkach partnerskich, ale również dla tych, którzy żyją sami. Prawda jest taka, że na jakimś poziomie pozostajemy w relacji z naszymi mężami, żonami i kochankami, nawet jeśli nie ma ich z nami fizycznie. Często relacji nie mamy nawet w pełni zakończonej, pomimo iż danej osoby nie widzieliśmy już od lat. Podczas tego webinaru pozwolimy sobie przemienić i uzdrowić to, co jeszcze domaga się uzdrowienia w kontekście naszych relacji partnerskich. Uświadomimy sobie przekonania, które blokują nas w pełnym przeżywaniu miłości, zobaczymy fałszywe wyobrażenia, jakie stworzyliśmy na temat związków i poznamy narzędzia, które pomogą nam świadomie tworzyć miłujące relacje. Weźmiemy to, co najlepsze z energii żeńskiej i męskiej i pozwolimy, aby obie te energie połączyły się harmonijnie w naszych sercach. Nauczymy się też tworzyć balans między miłością do siebie, a empatycznym i pełnym zrozumienia podejściem do innych.

Spotkanie 3 – marzec 2022: DARY RODZICÓW
Podczas tego webinaru spotkamy się w sercu ze swoimi biologicznymi rodzicami. Niezależnie od tego, czy mieliśmy z nimi konfliktową czy dobrą relację, a może nawet żadnej relacji, to najczęściej nie jesteśmy świadomi daru, jaki od nich otrzymaliśmy. Nie chodzi tylko o dar życia, ale również o wiele innych darów, którym przyjrzymy się podczas tego spotkania. Dopiero uświadomienie sobie tych darów i pełne pojednanie z rodzicami (niezależnie od tego, czy żyją, czy nie), może nam pozwolić żyć pełnią życia. Zapraszam do cudownej przygody odnowienia relacji z rodzicami na zupełnie nowej duchowej płaszczyźnie, na której nie tylko spojrzymy na nich inaczej, ale przede wszystkim spojrzymy inaczej na siebie i poczujemy głęboką wewnętrzną integrację i moc.

Spotkanie 4 – kwiecień 2022: EMOCJE OSWOJONE
Spotkanie to można by nazwać spotkaniem z wewnętrznym dzieckiem. Wewnętrzne dziecko w moim rozumieniu to ten aspekt nas samych, który – aby przetrwać – nie był w stanie przeżyć w pełni pewnych trudnych emocji w dzieciństwie i nadal kieruje naszymi zachowaniami z poziomu podświadomości. Większość dorosłych ludzi nosi w sobie rany z dzieciństwa w postaci napięć w ciele i nieświadomych przekonań. Te napięcia i przekonania sprawiają, że funkcjonujemy w stanie rozdwojenia i nie jesteśmy w stanie żyć pełnią życia. Podczas tego spotkania pozwolimy sobie na integrację „dorosłego” i „dziecka” w nas. Zrobimy to poprzez oddech i praktykę obecności i nieosądzające czucie emocji w ciele, co pomoże nam uzdrowić naszą relację ze trudnymi emocjami, przede wszystkim ze smutkiem, lękiem i gniewem. Przeżycie tych emocji nie w głowie, ale w ciele, pozwoli nam na jeszcze głębsze doświadczanie radości i pokoju w naszym życiu.

Spotkanie 5 – maj 2022: CUD ŻYCIA – O RELACJACH Z DZIEĆMI I Z WŁASNYM DZIECIŃSTWEM
Moje własne doświadczenie komunikacji z duszą dziecka jeszcze przed jego poczęciem oraz świadome sprowadzenie duszy na ten świat otworzyło mnie na zupełnie nowy sposób rozumienia siebie i celu naszego pobytu na tej Ziemi. A przygoda kreowania życia z żoną Marią i z ponad dwuletnim już teraz Jasiem pomogła mi uzdrowić pozostałości moich wzorców i przekonań oraz pokazała mi, jak można w empatyczny sposób tworzyć harmonijne relacje a zmaganie przemienić w taniec. To nie znaczy, że w moim życiu nie ma wyzwań. Są, i właśnie one uczą mnie, jak przejść na jeszcze głębszy poziom przeżywania i rozumienia życia, który jeszcze chwilę wcześniej – nie wiedziałem, że jest dostępny. Podczas tych webinarów, podzielę się swoim doświadczeniem, praktyczną wiedzą i narzędziami, które mogą być pomocne nie tylko dla świeżych rodziców, ale również dla tych, którzy mają starsze czy dorosłe dzieci, a nawet dla tych, którzy nie mają dzieci, a chcieliby spojrzeć w nowy sposób na relacje z dziećmi i/lub z własnym dzieciństwem. Zobaczymy, jak przy pomocy większej świadomości możemy stworzyć naprawdę szczęśliwe relacje z dziećmi oparte na szacunku i zrozumieniu. Rozpoznamy też, jak dzieci mogą nam pomóc w uświadomieniu sobie własnej nieświadomości i uzdrowieniu własnych niezaleczonych ran z dzieciństwa. Zamiast patrzeć na dzieci (zwłaszcza te małe, ale również te dorosłe) jak na obiekt wychowawczy, jak na coś, co chcemy ukształtować lub zmienić, zobaczymy w nich dojrzałe dusze, które wiedzą, po co tu przyszły i co mają tu zrobić. Zamiast patrzeć na nie z góry, spojrzymy na nich jak na partnerów, przyjaciół i wolnych ludzi. Zamiast myśleć, że musimy cokolwiek dla dzieci poświęcać, zobaczymy, że są naszą szansą całkowitego wyjścia z głowy i ujrzenia CUDU ŻYCIA. Spoglądając na ich niewinność i radość uświadomimy sobie, że one jedynie przypominają i odzwierciedlają to, jacy my sami jesteśmy w rdzeniu naszej Istoty.

Spotkanie 6 – czerwiec 2022: RELACJA Z CIAŁEM i DUCHOWA INTYMNOŚĆ
Podczas tego spotkania spojrzymy wpierw na naszą relację z ciałem: czy nadal czegoś się wstydzimy, czy coś uważamy za grzeszne, czy coś w sobie osądzamy, czy też podchodzimy do ciała z całkowitą akceptacją. Poprzez praktykę całkowitej akceptacji tego, co – być może – jeszcze w sobie odrzucaliśmy, i porzucenie wszelkich osądów, otworzymy się na nowe odczuwanie dotyku i pojmowanie zmysłowości. Nie będziemy mówić o zmysłowości jako sposobie „dostania” tego, czego chcemy, ale raczej dawania szacunku i miłości oraz komunikowania tego, czym jesteśmy. Przyjrzymy się również temu, czym jest duchowa intymność i święta seksualność oraz jak możemy ich użyć do tego, by poczuć większy poziom połączenia ze sobą, witalności, energii, zdrowia, otwarcia, akceptacji, rozluźnienia, a także jak dzięki nim tworzyć miłujące relacje.

DRUGI BLOK – KOLEJNE 6 SPOTKAŃ – NOWY WYMIAR RELACJI

Spotkanie 7 – lipiec 2022: SERCE I PASJA
Podczas tego spotkania skupimy się na pogłębianiu naszego kontaktu z przestrzenią serca. Przyjrzymy się temu, jakie życie i relacje chcemy tworzyć z tej przestrzeni i sprawdzimy, jakie kroki konkretnie możemy podjąć w naszej codzienności, aby świadomie kreować nasze życie w każdym jego aspekcie. Będziemy też praktykować pozostawanie w relacji z energią pragnienia – poza umysłem i w kontakcie z sygnałami płynącymi z ciała. Rozpoznanie pragnienia duszy i podążanie za swoją pasją, za radością, za pragnieniem serca jest bowiem kluczem do spełnionego życia na Nowej Ziemi. I oczywiście – jak zawsze – stworzymy razem Krąg otwartych serc, które będą się łączyć w częstotliwości radości, miłości i wdzięczności, pozwalając nam poczuć, że Nowa Ziemia już tu jest i my ją tworzymy.

Spotkanie 8 – sierpień 2022: SZTUKA PRZEPŁYWU
Podczas tego spotkania spojrzymy szczerze na to, jaka jest nasza relacja z obfitością życia. Czy pozwalamy sobie przyjmować idee, rzeczy, relacje oraz uczucia, które z nami całkowicie rezonują? A z drugiej strony poćwiczymy uwalnianie rzeczy, czynności, relacji, a także przekonań, które już nam nie służą lub nie wyrażają nas w stu procentach. Poświęcimy też uwagę częstotliwości wdzięczności i docenienia, które odwracają myślenie oparte na braku i pozwalają cieszyć się poczuciem obfitości i spełnienia. Krótko mówiąc otworzymy się na życie w stanie przepływu.

Spotkanie 9 – wrzesień 2022: HARMONIJNE RELACJE
Podczas tego spotkania zbadamy, jakie naprawdę są nasze relacje, nie tylko te z najbliższymi. Czy jest w nich pozytywny balans między zadbaniem o siebie, a współodczuwaniem z innymi? Czy umiemy dostrzec potrzeby innych zamiast skupiać się na osądzaniu? Z drugiej strony, czy potrafimy wyrazić nasze potrzeby, powiedzieć „nie” i postawić swoje granice? Czy fałszywy uśmiech i bycie miłym nie ukrywa lęku przed odrzuceniem? Jak wyglądają nasze relacje zawodowe? Czy jest w nich pełen przepływ, czy pojawiają się jakieś blokady? Podczas tego spotkania nie tylko odpowiemy na te i inne pytania, ale także pozwolimy sobie na wgląd w nieświadome przekonania rządzące naszymi zachowaniami i zamienimy je na nowy sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości. Pozwoli nam to świadomie tworzyć harmonijne relacje z innymi.

Spotkanie 10 – październik 2022: NOWA RELACJA Z ŻYCIEM, CZASEM I ŚMIERCIĄ
Podczas tego spotkania spojrzymy na to, czym jest dla nas życie i czym jest śmierć. Uświadomimy sobie, że poprzez uzdrowienie naszej relacji ze śmiercią, możemy pełniej żyć. Spojrzymy na kwestię przemijania oraz umiejętność uważnego i świadomego życia w teraźniejszości. Nauczymy się używać czasu konstruktywnie, aby nam służył zamiast nas zużywać.

Spotkanie 11 – listopad 2022: EKONOMIA I EDUKACJA NA NOWEJ ZIEMI
Podczas tego spotkania przyjrzymy się ideom ekonomii i edukacji na Nowej Ziemi i zobaczymy, jak możemy zacząć je wcielać w życie już teraz. Ekonomia i edukacja Nowej Ziemi nie są w niczym podobne do tego, co nam przekazano w podręcznikach i na czym opiera się świat. Podczas tych webinarów powiemy o tym, jak możemy świadomie tworzyć od podstaw nową ekonomię i nową edukację już teraz, zmieniając w praktyczny sposób oblicze świata. Wiele ludzi tworzy już zalążki takiego świata w przedsiębiorstwach turkusowych, w leśnych szkołach, w szkołach demokratycznych, steinerowskich, a także w społecznościach samowystarczalnych opierających się na wymianie barterowej. A to jest dopiero początek… Użyjemy ich doświadczeń i dodamy własne, pokazując sobie nawzajem, jak możemy tworzyć ekonomię opartą na poczuciu wewnętrznej obfitości i współpracy oraz jak możemy wznieść edukację na zupełnie inny nieznany dotąd poziom. Zastanowimy się, jak wspierać tworzenie systemów edukacyjnych, w których dzieci rozwijają dobrą relację ze swoim ciałem, z naturą, z emocjami, ćwiczą uważność i obecność, a także poznają swoje talenty, a nawet nadprzyrodzone zdolności, takie jak telepatia, jasnowidzenie, czy uzdrawianie.

Spotkanie 12 – grudzień 2022: O RELACJI Z ZIEMIĄ I NIEBEM
Niektórzy ludzie mają dobrą relację z Ziemią, ale nadal żyją w odłączeniu od Źródła. Inni wykazują rozwinięty kontakt z duchową stroną rzeczywistości, ale mają słabe korzenie i przez to żyją w oderwaniu od Ziemi, natury i żywiołów. Podczas tego spotkania nie tylko pozwolimy sobie na eksplorowanie i pogłębianie relacji z każdym z tych aspektów życia, ale też na ich harmonijne połączenie. Innymi słowy poczujemy, jak Ziemia i Niebo łączą się w naszym sercu w jedno pole miłości. Owocem tego będzie poczucie wewnętrznej integracji, pokoju i spełnienia. Przyjrzymy się też temu, na czym polega fałszywa i autentyczna duchowość i zobaczymy, czym jest prawdziwe mistrzostwo w działaniu, w codzienności życia.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty, przejawiającą się chwilowo w ludzkiej formie  Od ponad 22 lat zajmuję się praktyką duchową, rozwojową, coachingową, prowadzę spotkania i warsztaty, ale zawsze największą lekcją było moje codzienne życie i moi najbliżsi. Wiele nauczyłem się poprzez uzdrowienie swoich relacji. Moja żona Maria i mój syn Jaś oraz alchemia przemiany, jaka zachodzi między nami, jest inspiracją do wielu wglądów i odkryć, jakimi będę się również dzielił z Wami podczas tych webinarów. I czuję mocno, że Nowa Ziemia, nowa świadomość, nowy sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości są dla nas wszystkich dostępne już teraz, bo sam tego doświadczam. A kluczem do tego są właśnie uzdrowione relacje.

ZAPISUJĄC SIĘ NA TEN CYKL SPOTKAŃ:
– będziesz miał/a możliwość uczestniczenia w nasyconych pozytywną wibracją i praktycznymi narzędziami spotkaniach na żywo za pośrednictwem zoom;
– będziesz miał/a dostęp do wiedzy i mądrości, nie tylko tej przekazywanej przeze mnie, ale przede wszystkim tej odkrywanej w swoim własnym sercu;
– otrzymasz dostęp do ok. 42 godzin nagrań audio z naszych spotkań do Twojego użytku (lub 21  godzin, jeśli postanowisz wziąć udział tylko w jednym z bloków);
– będziesz miał/a okazję współtworzenia kręgu otwartych serc, które będą się łączyć w częstotliwości radości, miłości i wdzięczności;
– będziesz mógł poznać nowych ludzi i stworzyć nowe piękne relacje przyjaźni.

Z RADOŚCIĄ WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAM! 🙂
Rafał

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz w każdej chwili wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarami, prześlemy Ci po otrzymaniu Twojej wpłaty.

KOSZT

 • ZA PIERWSZY BLOK, czyli 6 weekendowych comiesięcznych spotkań na żywo od stycznia do czerwca 2022 (plus 21 godzin nagrań audio):
   950 zł od osoby (zamiast 1500 w wypadku opłacania każdego webinaru osobno po 250 zł)
  Cena pierwszego bloku dla uczestników webinarów Drogi Urzeczywistnienia: 900 zł
 • ZA SAME NAGRANIA Z PIERWSZEGO BLOKU (ok 21 godzin nagrań audio)
  800 zł
  od osoby (jeśli chcesz nabyć tylko dostęp do nagrań, bez dostępu do webinarów na żywo; będziemy Ci dosyłać nagrania zaraz po każdym odbytym webinarze)

  Jeśli zdecydujesz się na udział w kolejnym bloku 6 weekendowych spotkań od lipca do grudnia 2022, cena za kolejny blok wyniesie 850 zł (cena samych nagrań bez dostępu do webinarów na żywo – 700 zł)

 • ZA JEDNO SPOTKANIE, czyli jeden webinar w sobotę i jeden w niedzielę oraz około 3,5 godz. nagrań audio:
  250 zł
  od osoby

PŁATNOŚĆ WSTĘPNA I RATY
Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz się zaangażować w cały cykl spotkań, możesz wypróbować pierwsze spotkanie z cyklu zatytułowane: „W dobrej relacji ze sobą”, wpłacając 250 zł. Jeśli później poczujesz, że chcesz uczestniczyć w pierwszym bloku 6 spotkań, będziesz mógł przed kolejnym spotkaniem z tego cyklu dopłacić resztę. Istnieje też możliwość rozłożenia płatności na indywidualnie ustalone raty.  W tej sprawie pisz na email: info@przemianaumyslu.pl.

Jeśli się nie zdecydujesz nabyć całego cyklu lub bloku, nadal będziesz miał/a możliwość uczestniczenia w wybranych spotkaniach, tylko po normalnej cenie (250 zł za spotkanie).

FAKTURA
Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zapisać się na cały cykl, blok lub jedno spotkanie, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał