Różne

Spojrzenie do wnętrza

Może niektórzy z Was się zorientowali, że razem z Marią usunęliśmy się z facebooka, a więc usunęliśmy również grupy facebookowe, które tworzyliśmy oraz stronę Głos spoza czasu na facebooku.

Posunięcie to jest dla mnie i Marii jedną form upraszczania naszych działań i puszczania rozproszeń (facebook, pomimo dawania możliwości szerzenia i komunikacji, stał się dla nas trochę „rozpraszaczem”). Jesteśmy z duszy kierowani coraz bardziej do wnętrza, a coraz mniej na zewnątrz, coraz bardziej do bycia z samymi sobą i ze sobą nawzajem, a coraz mniej z komputerem i telefonem.

Zdajemy sobie sprawę, że to jest indywidualne i dla każdego może wyglądać inaczej, ale my traktujemy to puszczenie fb jako swego rodzaju przygodę, jako część porzucania własnych przywiązań oraz uwarunkowań intelektualnego umysłu, jako przyzwolenie na głębszą formę Komunikacji, jako otwarcie na coś Nowego.

Nadal jesteśmy dostępni, choćby przez nasze strony internetowe, kanały youtube, sesje indywidualne i wydarzenia. No i zawsze z Serca do Serca!

Oj, dużo się dla nas dzieje wewnątrz. 🙂 Pewnie podzielimy się tym z Wami w jakimś momencie, ale na razie pozwalamy sobie na swego rodzaju reset, na pobycie z tym, co się dzieje, na pełne przyjęcie tego, co do nas z duszy płynie. Dlatego też mogę nie być w tym okresie wakacyjnym zbyt aktywny na blogu.

Z miłością ode mnie i Marii,
Rafał