Spotkania indywidualne

Cel spotkań
Spotkania indywidualne, które prowadzę, służą jako wsparcie w procesie rozpoznania tego, po co naprawdę na tej Ziemi jesteśmy, i urzeczywistnienia własnego prawdziwego Ja. Większość ludzi – z powodu wyparcia emocjonalnych traum, blokad w ciele i wytworzonych w umyśle przekonań – nadal żyje w poczuciu rozdwojenia i konfliktu. Tak nie musi być! Droga do porzucenia złudzeń, przypomnienia celu duszy, przebudzenia umysłu i otwarcia Serca jest bardzo prosta. Klucz znajduje się w Tobie. Jeśli chcesz, możemy się razem przyjrzeć jak otworzyć drzwi do świadomego przeżywania Pokoju, Miłości i Harmonii w Twoim życiu.

Forma spotkań
Spotkania, w zależności od potrzeby, mogą przyjąć różną formę, czasem te formy się przeplatają:
Radykalny Wgląd w siebie (praca z emocjami i przekonaniami, wspierana odpowiednim zadawaniem pytań, oddechem i czujną obecnością). To główne narzędzie, którym się obecnie posługuję podczas indywidualnych sesji.
– medytacja i/lub modlitwa
– rozmowa
– sesja oddechowa

Świadectwa ludzi
Jeśli chcesz przeczytać przykładowe świadectwa ludzi po indywidualnych sesjach, kliknij TUTAJ.

Czas spotkania
Czas indywidualnego spotkania: 50 min, 1,5 godz. lub 2 godz. Konkretny dzień i godzina do ustalenia.

Miejsce spotkania
Na ten moment prowadzę głównie sesje przez telefon. W indywidualnych przypadkach jest również możliwe spotkanie przez skype/zoom oraz u mnie w domu w Jeleniej Górze.

Koszt
50 min. – 200 zł
1,5 godz. – 300 zł
2 godz. – 400 zł
(w przypadku sesji dla par koszt sesji to: 50 min – 300 zł, 2 godz. – 500 zł)

Wpłaty można dokonać przed lub po spotkaniu, gotówką lub na konto:
M. Wereżyńska i R. Wereżyński s.c.
37 1140 2004 0000 3602 7830 4528
Tytuł wpłaty: usługa szkoleniowa oraz imię i nazwisko (jeśli inne niż nadawcy przelewu)

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

Umówienie spotkania
Jeśli chcesz umówić się na spotkanie indywidualne, napisz email na adres: info@przemianaumyslu.pl. Terminy sesji ustalane są przez nasze biuro.

Wysyłka emaila na powyższy adres emailowy oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z Polityką prywatności na tej stronie.

Jeśli chcesz napisać osobistego emaila do mnie niezwiązanego z umówieniem spotkania, wejdź na zakładkę KONTAKT.