Świadectwa

Świadectwa po sesjach indywidualnych

Oto parę przykładowych świadectw ludzi po indywidualnych sesjach, które przeprowadziłem w ostatnim roku:

Elżbieta Ż.
Dziękuję Ci Rafał za dzisiejszą sesję radykalnego wglądu i oddechu miłości z której jestem bardzo zadowolona, moje serce jest przepełnione miłością i wolnością.
Cudowne wskazówki, jakie otrzymałam od Ciebie, pozostaną w głębi mojej Duszy przez resztę mojego życia.
Dziękuję, że spotkałam Ciebie na mojej drodze życia i że pomogłeś mi uwolnić to, co ciążyło w moim sercu, abym mogła żyć z lekkością, radością i miłością.
Pozdrawiam,
Elżbieta


Kasia U.

Oto fragment wypowiedzi podczas grupowego webinaru, w której Kasia U. dzieli się publicznie swoim doświadczeniem z indywidualnych sesji: Wdzięczność do Boga, do Chrystusa, do Ducha Świętego, do Ciebie i do tego, co razem tworzymy jest bezgraniczna… Ta absolutna miłość, która płynie z tego pola z twojego serca, daje mi taką energię wyciągania na wierzch tego, co w tej chwili jest gotowe… Posłuchaj więcej na nagraniu.


Kasia N.
Dziękuje za Ciebie w moim życiu ❤️
Żadne słowa nie wyrażą wdzięczności za to, iż przyszła gotowość moja, by taki człowiek jak Ty pojawił się w moim życiu , który razem ze mną budzi we mnie prawdę o mnie samej.
Dziękuję za wszystko, co reprezentujesz: za akceptację, bezwarunkową miłość, zrozumienie, bezpieczeństwo, za głos Ducha Świętego.
Nie ma słów, które opisują piękno procesu, który toczy się we mnie, a którego jesteś częścią Rafale, bez Ciebie moja droga do poddania i ufności nie była by tym, czym jest teraz.
Od lat trwały terapie, kursy, szkolenia, tony przeczytanych książek nie sprawiły tego, co obcowanie z Tobą w tych kilku zaledwie spotkaniach .

Zagubione dziecko wraca do domu ❤️
Dziękuje Ci moja Latarnio, że oświetlasz mi drogę, jeszcze nigdy nie czułam tak jak teraz, że jest to najwłaściwsza droga.
Droga poddania sile wyższej niż ja, nie wiem jak, nie wiem gdzie, idę za Tobą – głosie mojego serca.
Niech moje myśli, słowa, czyny wypełnia Duch Święty, niech się mną wysłuży dla dobra Tego Świata ❤️
Polecam z głębi mojego serca każdemu spotkania z Rafałem.

Z miłością,
Kasia


Asia B.
Drogi Rafale,

dziękuję za sesje telefoniczne, które przeprowadziliśmy. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, którą otrzymałam od Ciebie i za Twoim pośrednictwem. Każde nasze spotkanie prowadzone przez Ducha Świętego doprowadziło do czyszczenia kolejnych przestrzeni, które mnie blokowały fizycznie – poprzez choroby i ból w ciele fizycznym – jak również były blokadą do dalszego rozwoju duchowego.

Dziś nie cierpię już takich bóli, które towarzyszyły mi kilka lat – co najmniej od 6-ciu. Ostatnia sesja uleczyła moje podstawy – traumatyczne przeżycie, które mi towarzyszyło od dzieciństwa, a które przez mechanizm wyparcia było w totalnym zapomnieniu – wyszło do światła i zostało uleczone. Dla mnie nastała Nowa Ziemia. Ostatnie moje urodziny były najcudowniejszym czasem mojego życia. Poza wspaniałym zachowaniem najbliższych osób otrzymałam ducha radości, szczęścia, poczucia lekkości i czystości – jakiego nigdy wcześniej nie doznałam – odebrałam to jako nagrodę za moje starania. Nic nie dzieje się bez przyczyny, każde nawet najmniejsze staranie przynosi efekt. Moje życie całkowicie się odmienia i dane jest mi również widzieć te pozytywne zmiany, za co bardzo dziękuję. Samej nie wiem, czy udałoby mi się tak dalece zajść – jestem pewna, że nie. Przy współpracy z Tobą rzeczy dzieją się bardzo szybko, tu i teraz. Po sesji świat zawsze jest lepszy o te kilka kroków, które się uczyni. Dziękuję za wszelką pomoc i prowadzenie.

Z wdzięcznością, Asia