Świadectwa

Droga Twórcy – świadectwa z webinarów

Oto przykładowe świadectwa uczestników webinarów „Droga Twórcy”, które miały miejsce w dniach 9-10 stycznia 2021 r.:

Serdecznie dziękuję za ostatnie webinary „Droga Twórcy ”. Czasami potrzebna jest kropka nad i. Poczułam, że to ten moment, gdy pole nieskończonych możliwości otworzyło się przede mną. Poczucie winy za własną „radosną” twórczość się rozpuściło. Nie ma nic piękniejszego niż pozwolić sobie na cuda i powrót do domu. Odczuwam stan ekscytacji z każdą kolejną chwilą. Na odległy plan zeszły wyzwania dnia codziennego. To takie uczucie jakby przez eony szukać pędzla i farbek i nagle zorientować się, że cały czas siedzisz przed własnym obrazem. I jedyne co jest do zrobienia to dokończyć go, nadać mu taką formę, jaką chcesz…
Z wdzięcznością,
Gosia

Ślicznie dziękuję. Uruchomił się we mnie głęboki proces uwolnienia od przekonań biedy, bólu i cierpienia. Nawet nie wiedziałam, że mam taki program, jeszcze z dzieciństwa, od mojej ukochanej Babci. No i blokada przed kreowaniem, że mi nie wolno kreować Obfitości. Jeszcze raz dziękuję 😘💖
Dorota

Jestem wdzięczna ze brałam udział w niezwykłym spotkaniu i poznałam cudownych ludzi.Wspaniale doświadczenie – koniecznie do powtórki. To nie koniec, to dopiero początek. Dziękuję za Ciebie, Rafał, i za to co robisz.
Elżbieta

Chciałam serdecznie podziękować za weekendowe spotkanie. Energia spotkania sobotniego była tak niesamowicie spokojna i przyjemna w doświadczaniu że mogłabym siedzieć przed komputerem dobre parę godzin. Była to dla mnie medytacja i edukacja w jednym (nigdy nie myślalam, że jest to możliwe). Po sobotnim spotkaniu pojawiły mi się dylematy typu „Jestem twórcą, ale przecież wszystko dzieje się dzięki temu że przepływa przeze mnie Boska energia której pozwalam na to, aby działo się to co ma się dziać i w 100 % zgadzam się na to, wiec tak naprawdę to nie ja tworzę”.
Dziękuję, że w niedzielę wytłumaczyłeś to bardzo dobrze, że mamy brać inicjatywę w swoje ręce i nie oczekiwać, że dostaniemy pomoc z zewnątrz. Mamy bawić się kreowaniem naszej rzeczywistości i słuchać naszego serca. (…) Totalnym olśnieniem było dla mnie, gdy powiedziałeś o potrzebie panowania nad naszym umysłem, bo bałagan w naszej głowie to dowód na to, że oddajemy się drodze lęku. Nikt wcześniej mi o tym nie powiedział. (…)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za to, czego mogłam się nauczyć i doświadczyć.

Aga

Dziękuję za wczorajszy webinar. Tak na gorąco chciałbym się podzielić moim doświadczeniem. Bardzo szybko poczułem bardzo dużą energię źródła i grupy. To, co powiedziałeś na początku, że możemy sobie już na starcie pogratulować, to ja właśnie poczułem poprzez bardzo intensywne połączenie ze wszystkimi uczestnikami i ze źródłem.
To nawet w pewien sposób przysłoniło całą merytoryczną podróż (za którą również jestem wdzięczny), bo to uczucie połączenia i chęć przebywania w nim było dla mnie bardzo intensywne i ważne.
Jeszcze raz dziękuję, do zobaczenia na drugim spotkaniu w niedzielę.

Paweł

Na webinarze zrozumiałam, że duchowość jest we wszystkim… że wkładając serce do tego, co robię, że zmieniając swoje nawyki, które mi nie służą i czując w duszy radość z doświadczania pozornie ,,przyziemnych” rzeczy stale kroczę ścieżką, która prowadzi mnie zawsze we właściwą stronę… Dziękuję i cieszę się na więcej.
Monika

Słucham Cię od niedawna, może od miesiąca. Mam wrażenie, że proces mojego przebudzenia zaczął się już dawno temu, ale teraz czuję, że nastąpił ogromny przełom. Pragnę wyrazić moja wdzięczność za to, co robisz i mówisz. Od pierwszego usłyszanego Twojego zdania poczułam, że poruszasz głęboko to, co jest we mnie i pomagasz mi to wydobyć.

Na naszym niedzielnym spotkaniu, kiedy zaproponowałeś, abyśmy skupili się przez 15 sekund na myśli miłości od razu odczułam spokój i to słowo, tę myśl. Pojawiło się światło, które zaczęło promieniować we wszystkich kierunkach z mojego serca. Potem kolejne słowo i kolejne, a światło się rozprzestrzeniało i wchodziłam w to doświadczenie coraz głębiej. Wspaniałe doświadczenie! Teraz już wiem, jestem pewna, czuję, że nie jestem ofiarą, ale twórczynią mojego życia i tego, co mnie otacza. Jestem spokojna, w radości i wdzięczności 🙂 Dziękuję! Do kolejnego spotkania!
Iza

Warsztat to nie tylko wykład, to także ćwiczenia, ale także opis doświadczeń, pytań i wątpliwości, jakie doświadczamy na drodze urzeczywistnienia. To niespotykana okazja, aby porównać doświadczenia osobiste z własnej kreacji. To także praktyczne wskazówki dla twórców, jakimi jesteśmy do sprawdzonych metod przejawiania tego, czego chcemy. Jak radzić sobie z potokiem egotycznych myśli skupiając się wyłącznie na myślach, które są jednym z Bogiem.

Pomimo poznania wielu metod kreacji drogich i ukochanych mistrzów, tutaj także znalazłem coś dla siebie. Atmosfera wspólnego mistrzostwa z uczestnikami to także przestrzeń kreacji, ale także odczucia, że nie jesteś odosobniony w swym mistrzostwie i możesz się przy tym doskonale bawić.
Marcin

Bardzo dziękuję za ostatni weekend. Wrażenia mam nieziemskie! (…) Ćwiczenie Świadomości Pozytywnych Myśli jest wspaniałe. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem do tego tematu. Kiedy Pierwsza myśl pojawia się w mojej głowie – cała masa innych pozytywnych myśli ustawia się za nią w kolejce. Nie zawsze wytrzymuje z utrzymaniem tej pierwszej i następnej myśli przez 15 sekund, ale zauważam, jak podnosi się moja wibracja i częstotliwość z samego faktu tejże „kolejki”! Jakby te pozytywne myśli nie mogły się doczekać aż pojawią się w mojej koncentracji. Równocześnie ciało doznaje ogromnej wibracji radości – śmiechu, zadowolenia, zabawy…no coś wspaniałego!!! Cudowne ćwiczenie!
Natomiast Medytacja z Przejawianiem Pragnień jest absolutnym hitem! Poprowadziłeś tę medytację doskonale! Koncentrowanie się na uczuciach, które żyją w moim wnętrzu i oddawanie Wszechświatowi przestrzeni do przejawiania ich w odpowiedniej dla mnie formie jest absolutnie uwalniające!
(…)
Dziękuję, Rafał. Z całego serca – dziękuję. Tobie, sobie i wszystkim nam w tej przestrzeni.
Liona

Chcę Ci powiedzieć, że to webinarium było niesamowicie energetyczne i było prawdziwym „kopniakiem” w duchowość.
W drugim dniu „Drogi Twórcy” zainicjowałeś (a właściwie lepiej by było powiedzieć „zainicjowane zostało”) doświadczenie postrzegania swoich myśli dotyczących miłości. Było doświadczenie w kilku krokach.
1. Moją pierwszą myślą i uczuciem była „Miłość”.
2. Moją drugą myślą i uczuciem była „Wolność”.
3. Moją trzecią myślą i uczuciem była „Radość”.
4. I tutaj w czwartym kroku zamiast jakiejś myśli był brak jakichkolwiek myśli. Pojawiło się uczucie bycia wszystkim co jest, każdą cząsteczką, każdym atomem, strukturą kartonu na szafie, złożonością płyty wiórowej stołu. Dosłownie byłem wszystkim – każdym pyłkiem, drobinką. Odczuwałem to wprost fizycznie. Nie było przy tym żadnych myśli.
5. W piątym kroku byłem czystą świadomością, byłem obecnością, byłem obserwatorem. Już nie byłem wszystkim co jest – choć też i byłem – lecz ponad wszystko byłem obserwującą świadomością. A to było bardzo, bardzo znajome uczucie. Cieszyłem się nim i rozpływałem w nim, w czystej świadomości bycia obecnością. Trudno to ująć w słowa, ale można to porównać do momentu zanurzenia się w ciepłej wodzie w wannie, kiedy rozpływasz się w komforcie bycia i zatracasz swoje poczucie oddzielenia z wodą, że jesteś tym ciałem. To było cudowne przypomnienie sobie mojego naturalnego boskiego stanu czystej świadomości.
Teraz wracam co jakiś czas do tego stanu czystej świadomości, jednak nie jest on tak intensywny i „gębę otwierający” jak na webinarium. Stąd wiem, że energia tam była niesamowita.
Bardzo ciepło Ciebie pozdrawiam.
Z wdzięcznością.

Andrzej