Wydarzenia

ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI – warsztaty 29.08-3.09 w Antoniowie

ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI

Spotkanie z Rafałem Wereżyńskim i z Tobą

w dniach 29 sierpnia-3 września 2022 r.
w Antoniowie k. Jeleniej Góry

Drodzy Przyjaciele!

Spotkajmy się w tym pięknym zakątku Gór Izerskich, by AKTYWOWAĆ zawarty w naszych komórkach Boski potencjał, by KOMUNIKOWAĆ SIĘ w świetle i ROZPROMIENIĆ ten świat samą naszą obecnością.

Podczas tego spotkania pozwolimy między innymi na:

– wyjście poza zasłonę naszych osądów i spojrzenie na siebie z perspektywy światła, którym jesteśmy;
– sprowadzenie oświecenia do ciała i rozświetlenie najdalszych zakamarków naszej ciemności;
– aktywację uśpionego w naszym DNA Boskiego potencjału;
łączenie się ze Źródłem naszej wewnętrznej mądrości;
promieniowanie naszym wewnętrznym światłem z każdej komórki ciała, tak aby wszystkie nasze gesty, słowa i cała nasza energia komunikowały obecność Miłości i uzdrawiały świat;
– zabawę częstotliwościami i eksplorowanie mocy tworzenia;
– połączenie ze sobą i z innymi w kręgu światła, pokoju, akceptacji i radości;

Podczas spotkania będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: satsang (obcowanie z prawdą w formule pytań, odpowiedzi oraz słów mądrości płynących z głębi naszych dusz), praktyka obecności, Oddech, Radykalny Wgląd w nieświadome przekonania, medytacja, praca/zabawa z ciałem, emocjami i wyobraźnią, ruch i taniec spontaniczny, sesja światła (aktywna medytacja przy muzyce), joga, dzielenie się tym, co nam w duszy gra. Będzie to oczywiście także czas wspólnego bycia i świętowania w niezwykłej energii z serdecznymi przyjaciółmi. Nie zabraknie też okazji do pogłębiania kontaktu z samym sobą poprzez czas wyciszenia oraz możliwość przebywania na łonie natury.

Dodatkowo:
– Jednego wieczoru podczas tego wydarzenia odbędzie się koncert mis i harfy kryształowej.
– Dla chętnych: możliwość doświadczenia indywidualnej godzinnej sesji z lampami i misami kryształowymi z Elą Schonfeld (100 zł płatne na miejscu na ręce Eli)

Serdecznie zapraszam na to spotkanie. 🙂

Rafał

P.S. Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji o mnie, zapraszam TUTAJ.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:
Biały Dom
Antoniów 44 (k. Jeleniej Góry)

CZAS SPOTKANIA:
29 sierpnia – 3 września 2022 r.

Zaczynamy w poniedziałek 29 sierpnia od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 16.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w sobotę 3 września o godz. 13.00.

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami (2 i 3 osobowe). Prosimy nie dzwonić do Białego Domu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

PIĘKNY OŚRODEK I OKOLICA:
Biały Dom, w którym odbędzie się spotkanie, położony jest na uboczu, w malowniczej wsi Antoniów u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich. Otoczenie gór, lasów i łąk czynią z tego miejsca idealną oazę do odpoczynku, medytacji i refleksji. Link do galerii zdjęć.

PYSZNE JEDZENIE:
Biały Dom oferuje zdrowe, urozmaicone i przepyszne jedzenie wegańskie. Zobacz galerię zdjęć.
Na miejscu dostępny jest cały czas wrzątek oraz kącik kawowo-herbaciany.

DOJAZD:
1. Samochodem
2. Pociągiem do Jeleniej Góry i taksówką do Antoniowa
3. Pociągiem z Jeleniej Góry do stacji Stara Kamienica (stamtąd możecie zostać odebrani po umówieniu się z jednodniowym wyprzedzeniem z właścicielką Białego Domu, Grażyną, tel.: 503 012 716)

INWESTYCJA ZA 6 DNI (5 DÓB): 1900 zł

W cenę wliczone są: warsztaty (1100 zł) oraz wyżywienie wegańskie (śniadanie, obiad i kolacja), 5 noclegów – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami plus kącik kawowo-herbaciany (800 zł).

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 500 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Wysyłając formularz zgłoszeniowy i wpisując moje dane oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia i zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.