Medytacje

Światło świata – codzienne medytacje online na obecne czasy

Drodzy Przyjaciele.

W obecnym czasie zawirowań i rosnącego lęku ludzi w związku z koronawirusem, stajemy przed decyzją, czy wykonamy zadanie, z którym jako dusze przyszliśmy na ten świat: Czy przyniesiemy światło w sam środek ciemności i szaleństwa poprzez pamiętanie, kim NAPRAWDĘ JESTEŚMY? Czy pomożemy w transformacji ludzkiej świadomości? Czy dokończymy ten Wielki Eksperyment Przebudzenia, który sami zapoczątkowaliśmy? Czy wybierzemy miłość zamiast lęku? Czy będziemy zmianą, której wszyscy pragniemy? Czy będziemy światłem świata?

Serdecznie Was zapraszam do uczestnictwa w nowym cyklu spotkań online pt.: „Światło świata” codziennie rano o godz. 7.00 od soboty 21 marca do niedzieli 19 kwietnia 2020 r. Celem spotkań online jest codzienna duchowa praktyka zmierzająca do podtrzymywania stanu poczytalności naszych własnych umysłów, połączenia się w świetle oraz podnoszenia wibracji nas i całej planety. Podczas tych spotkań będę prowadził kilkunastominutową medytację oraz sugerował myśl do praktyki na dany dzień.

Jak uczestniczyć w spotkaniach?
Nagranie medytacji wraz z myślą na dany dzień będzie transmitowane na żywo codziennie rano o godz. 7.00 od soboty 21 marca do niedzieli 19 kwietnia 2020 r. Aby posłuchać nagrania na żywo wystarczy o podanej godzinie wejść na stronę: https://niebonaziemi.org/online/swiatlo-swiata. Nagranie będzie również dostępne później do odsłuchania na tej samej stronie, a także na kanale youtube: Głos spoza czasu.

Spotkania te są bezpłatne. Jeśli jednak poczujesz, by okazać swoją wdzięczność w formie finansowej, możesz to zrobić przez stronę Wsparcie.

Serdecznie Was zapraszam
do łączenia się w wibracji miłości, pokoju, mocy i światła.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się
informacją o tych spotkaniach z innymi.

Z miłością i wdzięcznością za każdego z Was,
Rafał

P.S. Informuję też o incjatywie mojego przyjaciela Tomka Kierzkowskiego, który założył prywatną grupę facebookową zatytułowaną Zjednoczone Królestwo. Strona ta jest poświęcona łączeniu się świadomych umysłów w pozytywnym podejściu do sytuacji związanej z koronawirusem.